|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obračanje
15.2.2007 18:57:34   
Alisa
No naš Anže je star 7. mesecev in pri 5. mesecih se mu je komaj uspelo obrnt na trebušček. in kmalu je tud ugotovil kako se obrne nazaj. Zdaj pa se sm v šusu obrne v levo stran in se sploh noče obrnt sam ampak začne se dret in ga moram sama obrnt. V desno se pa sploh še ni obrnil. Plazi pa se nazaj, naprej in seveda njegova najljubša stvar da se vrti z rokicam v krogu, kot okoli osi.
A imate mogoče kakšen nasvet, kako ga naj naučim še obračat v drugo smer, da o sedenju ne govorim- nočeuser posted image , stal pa biuser posted image .


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obračanje
15.2.2007 19:59:17   
ostrouskaduska
Pa sploh ne sedi, spodmakne rito, ali ni še stabilen, potrebuje oporo? kaj sam stoji?

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obračanje
15.2.2007 20:51:02   
Baucka
Pusti mu še malo časa, naj sam pogrunta. Naša se ful dolgo ni znala iz trebuha na hrbet obrnit, si je vedno nekam smešno roko podložla in je nato pogruntala. Sem jo pač jaz obrnila, ko ji več ni blo za na trebuhu bit. Sama se pa je vsedla  pri 8 mesecih, čeprav je sedela že od 6,5. Je bolje če sami pogruntajo, kako se vset, kakor pa daj jih posedaš. Potem ne padajo več toliko, ampak se znajo samo v ležeč položaj spustiti.

Saj še je komaj 7 mesecev star, še ima veliko časa. Jaz je nisem nič kaj učila, pa je vse sama pogruntala. Tako gre razvoj svojo pot.


_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu ostrouskaduska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obračanje
15.2.2007 21:16:31   
mimi30
Moj je začel sam sedet pri 7,5 mesecih. Prej pa sem ga posedla in se je takoj prekopicnil na bok. Obrača se ves čas samo na levo, po vseh štirih pa gre ful hitro. Je pa na začetku samo rokice naprej premikal noge pa kar vlekel zadaj. Pol je bil na štirih in se zibal naprej in nazaj. V roku enega tedna pa je pogruntal in se začel plaziti.

Nič ga ne sili. Vse bo ob svojem času, samo čim več naj bo na tleh in ima možnost, da se sam giba.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obračanje
15.2.2007 22:48:40   
pikicaa
Naša user posted image  je bila pri 7. mesecih ista. Zdaj pri 8. mesecih pa vse obvlada. Jaz je nisem nikoli učila vse je sama ogruntala. Pa so mi v posvetovalnici rekli naj ji pomagam pa mi nikoli ni pustila. Zdaj jo imam pa po celem stanovanju dovolj. 

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obračanje
16.2.2007 9:58:58   
Alisa
ostrouskaduska- ja gospod se zbudi v posteljci in se dvigne z rokami se povleče in stoji kako minuto pol se pa sesede- usede in v šusu na trebuh.
In spet isto, tako da ga dam potem raje ven, da se ne bi z glavo udaru kam.
Sedi pa kake par sekund pokonci, potem pa se nagne naprej in na trebuh.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obračanje
16.2.2007 19:25:15   
ostrouskaduska
Meni so vsi vedno zatrjevali, da je za otroka najbolje, če čimveč časa preživi na trebuhu - tako si najbolj krepi mišice. Moja punčka je pri tej starosti sicer stabilno sedela brez opore, a ni nikoli dolgo vztrajala v tem položaju, temveč je šla takoj na trebuh in v akcijo. V sedečem položaju namreč ne more raziskovati. meni se je zdelo to super - naučila se je odlično plaziti, je zelo spretna pri vstajanju in posedanju. Po moje ni panike, če hoče biti na trebuhu -jaz bi se bolj sekirala, če ne bi hotel biti ali bi samo sedel brez premikanja. Se že prav plazi po kolenih ali se samo drsa naprej po podlagi?

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obračanje
16.2.2007 20:25:07   
Alisa
Malo mu rata po kolenčkih potem pa jih kar mal za sabo vleče.
No malo sem paničarla, ker je od kolegice že pri 6. mesecih sedel sam in lepo potem plaziv naprej.
Bo že, vidim da se različno razvijajo tako da mi je zdaj malo odleglo.
Hvala vsem!user posted image

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu ostrouskaduska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?