Ali.... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Annny -> Ali.... (20.9.2004 18:10:26)

...ste za svoje dojenčke kupile brisače s kapucami, kopalne plaščke ali mogoče oboje? Najbrž kompliciram in bi bila OK čisto navadna brisača...glede na veliko ponudbo včasih res ne vem natančno, kaj bi bilo najbolje.

Hvala za odgovore:)
Pa-pa




Jančika_ -> Ali.... (20.9.2004 18:13:29)

Imam tri brisače s kapuco, se pa navadne malo večje tudi obnesejo. Kopalni plašček bomo nabavili, ko bo mali začel hodit, nekako se mi prej zdi brezveze.





VITA74 -> Ali.... (20.9.2004 19:15:34)

Imamo eno brisačo z kapuco (dobila) drugače pa navadne briusače, sicer malo večje. Kopalni plašč pa uporabljamo predvsem na kopališčih in na morju, doma ne nimamo časa :)




Pupica -> Ali.... (20.9.2004 19:25:30)

Imam sicer tri take brisače s kapuco, ampak čist brez potrebe.GLavico zavijemo v ogreto pleničko, hitrej posuši laske, pa tudi ne vem kako dolgo ni v brisači, ...tko da nepotreben strošek.Kupi raj kaj bolj pametnega.
pupica+:miska:Tia




puncica -> Ali.... (20.9.2004 20:35:22)

Ne smo dobil eno brisačo s kapuco v paketu in eno kot darilo ko so prišli na obisk, drugače pa bi uporabljal mal večjo brisačo, se mi zdi čist ok. Po moje je brez veze oboje kupovat:zmeden:




Zvezdica -> Ali.... (20.9.2004 22:04:46)

Ojla,
tudi mi uporabljamo le navadne velike brisače. Pomembno je da so mehke (ker za otroške cunjice in vse ostalo ne uporabljaš mehčalca) in da so živahnih barv. Naš mali uživa v rdeči in eni turkizni.:love:
Iz lastnih izkušenj priporočam da kupiš brisače v Šparu, sicer zgledajo cenene ampak so full mehke in ugodne. Jast imam le eno tako, je pa non stop v uporabi:).


lp Zvezdica




Urša -> Ali.... (20.9.2004 22:30:58)

Mi mamo 3 brisače s kapuco in nam kr prov pridejo, kopalni plašček pa nabavmo kasneje. Če ne bi šla v nepotrebne stroške, so navadne brisače čist ok. ;)




Lenny -> Ali.... (21.9.2004 8:08:07)

Imamo dve brisači s kapuco, ki smo jih dobili, drugače so navadne malo večje tudi čisto O.K., kopalni plašček pa smo mu kupili po enem letu, ker je super za kopališče.
Lp :racka:




Stran: [1]