Medvedek PU (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


arielca -> Medvedek PU (10.2.2007 8:31:34)

Kje (poleg BC) bi lahko dobila stensko dekoracijo, kakšne slike v okvirju, posteljnino in manjšo preprogo z motivom Medvedka Puja?




noe -> RE: Medvedek PU (10.2.2007 10:20:12)

Dekoracijo ziher v Baby centru, preproge pa sem vidla v lesnini in hoferju




facka -> RE: Medvedek PU (10.2.2007 14:11:50)

manjše tepihe z Disney motivi sem videla v pohištveni trgovini Mercatorja




Miška76 -> RE: Medvedek PU (10.2.2007 18:51:26)

Vidla sem jih v katalogu Quelle, pa v Neckermannu.




tanjaj -> RE: Medvedek PU (13.2.2007 19:09:53)

Čav  Arielca!

a imate tut vi sobico z dekoracijo medvedka Puja! Jst sem tut imel namen kupit nalepke v BC potem pa sem se premislila in sem kar sama narisala na steno!Slike sem si iz interneta sprintala na folijo pol sem si pa v službi sposodila grafoskop obrisala in nato pobarvala. Je dosti lepše ti rečem, potem sem pa še dokupila dodatke z tem motivom in sicer posteljnino sem naročila prek Quelle ker so imeli dimenzijo za otroško posteljico drugače pa pri nas v NM imajo v salonu Creatina posteljnino dimenzije za navadno posteljo , in zelo lepe preproge, brisače ter okrasne blazinice!
Jst sem že čist nora na tega Puja sam še take stvari kupujem. Pa v Turbo Limanču ( upam da sem prav napisala) majo tut ful s tem motivom ful lepe medvedke, tut okrasne blazine, jst pa sem tam kupila še vrečo za igrače , tisto ki jo obesiš na strop in ima potem predale upam da veš za kaj gre!




tanjaj -> RE: Medvedek PU (13.2.2007 19:14:02)

sem pozabila še to dodat glede slik  imajo v Pikapolonici, Mullerju  take male sestavljanke z motivom  Puja  zelo lepe in poceni so, pa jih kupi sestavi in daj v okvir lahko čist navaden boš vidla da naredi boljši efekt kot pa sama navadna slika!
tko to je vse !
Imej se lepo in upam da  sem ti kaj pomagala!
LP




LUNA06 -> RE: Medvedek PU (18.2.2007 19:31:57)

Midva sva uzela postelnino in zavese pr Quelle, je ful luštno.Imajo tudi blazine, lučke, pa se mi zdi, da tudi eno sliko.




makica -> RE: Medvedek PU (19.2.2007 12:26:16)

Živjo,

Nalepke od medvedka Pu-ja lahko kupiš tudi v Bušiju
http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=18&podskupina=0&artikel=196

Sicer so kar precej drage, jaz sem kupila nalepke s motivom Princesk in mi ni žal. Sobica je res ful lepa.

LP





Stran: [1]