|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stajica
9.2.2007 18:10:02   
Nogavica
Jo uporabljate? Zakaj da in zakaj ne?

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stajica
9.2.2007 18:11:37   
Lunc_a
stajice nismo imeli in je tudi pri 2 otroku ne bomo imeli,ker imamo prenosno posteljo in nam je ona služila kot stajica

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stajica
9.2.2007 18:12:49   
Anonimen
Zakaj da in zakaj ne?


za nič, je zgolj navlaka v stanovanju.

(odgovor članu Lunc_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stajica
9.2.2007 18:14:43   
Anonimen
ja mi jo imamo..pri babi...doma je nimam kam postavit. je pa fina, saj na wc greš lahko v miru, če imaš drugače mobilnega otroka. tako me vsaj ne skrbi da se bo kam butnila. doma mi za stajico služi kar njena posteljica..malo stanovanje imamo pa je vseeno ali je v spalnici ali v dnevni tačas ko recimo letim odpret poštarju.
sem pa ke gre rada vanja celo naša 2,5 letnica..sama prosi da jo damo not potem pa se notri igra ali glda knjigice

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stajica
9.2.2007 19:54:19   
eya
Ne, je niti nismo kupili. Sem imela občutek, da itak ne bi hotel biti notri. Za nujne primere ga dam v posteljico.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stajica
9.2.2007 19:55:08   
bskrle
JA, da otrok ni na tleh, kjer je umazano, da se mu nič ne  zgodi, če grem ven po solato ali po pošto ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stajica
9.2.2007 20:38:35   
ona
mi smo jo imeli in na koncu je služila za pospravit igrače notri,tamala pa ko sem jo dala noter je začela totalno noret,kot da jo kdo kolje in za hitre opravke sem jo raje vzela s sabouser posted image
Če bi se še enkrat odločala,jo ne bi kupila

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stajica
9.2.2007 21:04:14   
Allia
Tudi mi jo imamo le za igrače, saj v njej ni rada.Včasih nam pa tudi uspe daje notri 5-10 minut, ampak ti dnevi so redki.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stajica
10.2.2007 16:23:05   
x_srečka_x
Mi jo imamo samo še ni postavljena, mislim da bo fajna za pomlad in poletje ko se bo lahko igrala na balkonu user posted image

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stajica
11.2.2007 9:46:49   
super nova
Mi jo imamo, pa je ful fajn. Postavljena je v kuhinji in tamalauser posted image se notri igra, opazuje okrog sebe jaz pa lahko v miru kuham in se z njo pogovarjam.user posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stajica
11.2.2007 9:55:24   
Seven*
Moji otroci so dobili zivcni zlom ze ob pogledu nanjo. user posted image user posted image user posted image user posted image Ponavadi so kar free tavali po stanovanju, jaz pa sem pospravljala zvecer. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu super nova)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stajica
11.2.2007 10:37:36   
Marogica
Mi smo jo uporabljai pri obeh. Tam nekje od 6. meseca dalje. Nam je koristila, ker smo v veliki hiši in če je prišel npr, poštar, da si moral hitro ven skočiti, je bil resnično primerna. Kam pa dati otroka v takem primeru? Vedno zraven pa ga tudi ne moreš nositi. Predvsem pozimi. Saj ne bom otroka oblekla v bundo za en podpis pri poštarju.
Uporabljala sem jo tudi, če sem kuhala, ker sem se bala, da bi se mi otrok naenkrat znašel pod nogami. In 9., 10. mesečniku je resnično težko razložiti, da to ni varno.

Naša dva sta jo sprejemala, kot nekaj normalnega, saj sobile igrače noter in jim za tisti čas ni resnično nič manjkalo. Nista pa bila skoz noter, normalno, temveč samo tu in tam.

Na koncu pa smo jo uporabljali, kot vsi ostali-za odlagane igrače. Pa je bila dnevna soba v trenutku pospravljenauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stajica
11.2.2007 16:41:12   
natalia
smo jo uporabljali do nekje 10. meseca, potem pa je pogruntala, da se lahko giblje po celi hiši in je stajica odpadla. mogoče včasih pride v poštev, ko pride poštar ali pa so reklame na Tv in se zamoti.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?