|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Predalnik
9.2.2007 11:01:33   
facka
Ima katera od vas tale predalnik iz IKEE? Zanima me, ali je ta zadeva kaj praktična, da noter zmečeš igrače, knjigice, ali so predali majhni?

user posted image

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Predalnik
9.2.2007 16:49:27   
soncece24
Tu noter ne pašejo predali, ampak škatle. So pa različnih velikosti in jih lahko po želji kombiniraš. Po mojem je ful praktično za igrače.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Predalnik
9.2.2007 16:53:43   
soncece24
user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Predalnik
9.2.2007 18:06:11   
pravljica
jaz sem to gledala, pa so se mi zdeli ful mali predalčki oz. škatlice user posted image  pa dobro, to bi še šlo, za vse drobnarije, lego kocke ipd., ampak naš bi bil takoj na ta vrhnji "stopnički", kar me je prepričalo, da zadeve nismo nabavili...smo potem doma improvizirali in naredili takšno samo na najnižjem nivoju user posted image  za cca. 5 takšnih škatel, ena ob drugi, na vrhu pa lahko hodi kolikor ga je volja user posted image  in imela sem prav, je več tu gor kot na tleh user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Predalnik
9.2.2007 18:18:55   
soncece24
Uh, to s plezanjem mi sploh na pamet ni padlo user posted image user posted image je pa to po mojem fajn za mansardna stanovanja, da k steni pod kako poševnino, kamor nič drugega ne paše to noter natlačiš. Potem pa tudi plezat ne more user posted image Se pa dobi enak regal s škatlami, samo da je samo spodnja vrsta - ravna, za 3 škatle.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Predalnik
9.2.2007 20:26:07   
facka
hvala za odgovore, saj sem mislila škatle, bom si v živo pogledala drugi teden, če imajo razstavljeno. Smo malo prostorsko omejeni, imamo en manjši kabinetek, pa kej v vodoravni liniji ne gre notruser posted image
Je pa mišljeno za "navlako" notr zmetat, tisto, ki mi sedaj okupira dnevno sobo.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?