RE: Februarčki in Februarčice 2007 (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


LuLu -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (7.7.2007 12:41:05)

Tak visnjaaa izgleda? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] 
Blond je? Uh, zanimivo, ni videt (brat) [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Pa da ima že tri človečke doma? Dobra je...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.7.2007 14:45:19)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




eva1 -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (7.7.2007 14:50:08)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Tak visnjaaa izgleda? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]  
Blond je? Uh, zanimivo, ni videt (brat) [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]  Pa da ima že tri človečke doma? Dobra je...


joj zdej bi me v rit  brcnla, če bi vidla kašno fotko sem dala gor...ne ni blond...oz.je čisto nasprtje tej fotki...je črna(včasih rdeča-odvisno kva si na glavo umeša), krake lase....pa kangle namesto joškov[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




LuLu -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (7.7.2007 17:12:27)

Eva1 saj bo vidla fotko, potem pa spet sestrski "pretep" na RR. Komaj čakam kake slike vse si bosta pripopale gor [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.7.2007 19:11:45)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Sibil_ -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (7.7.2007 19:45:50)

Dan!

No-jaz sem "uradno" sicer med marčevkami, a sem rodila 28.2. tako da upam, da me ne boste napodile....aja, pa berem vas že nekaj časa...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Zdaj sem se pa umešala zaradi teh Recaro sedežev, ker ste vse tako navdušene.Baje so ti sedeži zelo zanič, vsaj po testih sodeč.In Recaro ima res dirkalne itd sedeže ful dobre, pri otroških pa odpove.No, več si lahko pogledate na testih in na otroški opremi.Jaz ga ne bi kupila, ker so po moje pri teh stvareh ključni crash testi in jih upoštevam.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

LP,
Sibil RR




malecka_mateja -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (7.7.2007 20:07:56)

sibil tud jaz se strinjam!"sem tud jaz že kar nekaj slabega slišala!pa malo sem teste pogledala!amapk saj veš vsak se odloči po svoje!

mi smo doma!gremo malo pred tv se cartat pol pa spanje!

sejavim potem kaj!papap




DeMer -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (7.7.2007 21:15:57)

No, ko smo ze pri sedezih. Kaksne pa imate vi? A ma kaksna Brevija Grand Prix? 




Anonimen -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (7.7.2007 22:11:26)

Hojla,ker se gre za recarote se pa se jaz na hitro malo vtaknem v debato [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] , v glavnem narocite jih lahko lahko narocite tudi preko soncka...midva sva ga narocila prejsnji teden pa so me klicali,da ga dobiva okoli 15ga,ker ga trenutno generalni uvoznik nima na zalogi...
http://soncek.si/si/avtosedezi/od-9-do-36-kg-g1515.shtml
narocila pa sva tega
http://soncek.si/si/avtosedez-recaro-young-sport-topline-mikrofibra-grey-pepper-i7346.shtml


v skupini 9-36kg so delali teste 4ih sedezev letos in na tej strani lahko vidite,da je kot najslabsi ocenjen TEAMTEX newfix SP ostali trije pa imajo vsi oceno zadovoljivo kar se tice varnosti ,med njimi tudi recarotov.Tako,da moje mnenje je,da recaro ni eden izmed slabsih sedezev. http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/kindersitze_2007/storchenmuehle_starlight_sp.asp?ComponentID=184045&SourcePageID=147654





ribicau -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (7.7.2007 22:25:32)

IZVIRNO SPOROČILO: DeMer

No, ko smo ze pri sedezih. Kaksne pa imate vi? A ma kaksna Brevija Grand Prix? 


Mi ga imamo, v rdeči barvi. Nam se zdi zelo u redu.




atena777 -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (7.7.2007 22:35:50)

Ciao pupe.
Hujsanje tudi pri nas skripa. Enostavno so pasti na vsakem koraku. Ma pocasi bo ze, saj itak ni dobro prehitro spremeniti rezim prehrane [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image].
Me pa nekaj drugega skrbi. Medicinke. David obcasno dobi kar neke lisaje po obrazu. Alergija na hrano? Nkaj casa sem mislila, da je vrocina, ampak sedaj imam na sumu sladoled. E-ji pa to, ste kdaj pocekirale kok je tega sranja notri?

Uvajati smo zaceli gosto hrano.Danes je zmazal kar celo breskvo. Noro cist je znorel. Z bučkami pa se je davil in krical kot indijanec. Ni sans. Mali tocno steka kaj mu ni vsec in celo v kateri posodici so bucke in v kateri rizevi kosmici (sem ga hotela prelisiciti). Ko sem z zlico samo zavila proti buckam je bil ze protest..

Drugace vse po starem.Pogresala sem zeljnik Kolumbine babice.Smo pa bazencek spet napihnili. Samo je moj nekaj jamral, da ga je tezko ven spumpat.
Nekaj smo se menile, da bi se dobile v celju. Samo bo treba kaki bolj hladen dan najti, ker danes je bilo ubitacno v avtu se vozit. Jaz razmisljam, da bi se kar na Bled ali pa Bohinj odselila v najhujsi vrocini. Pa to ni za ziveti v tem betonu, ko pritisne popoldansko sonce.

A so se akcije za MAXI COSI Tobi Sedez?

Kako ste kaj drugace? 
Kolumbo a se je tebi gumb za jakost zvoka pokvaril [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image], skos imas na glas (CAPS LOCK)...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Malecka vso sreco jutri na vodi, bom zmantrala kakšen OMMMM zate...

Bye-bye..




Anonimen -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (7.7.2007 22:38:28)

Ojla punce!

Evo, smo že v postelji! Iz potepa smo prišli pred cca 2 urcami, ampak smo pol še mal pred blokom zabluzli, ker smo si ogledovali cotke za malo Tio (soseda bo rodila konec avgusta in je bla po shoppingih) Mater, kje so že tisti cajti, ko smo mi pripravljale cotke za naše bebike [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Morm sporočit, da se men resnično ne ljubi gledat in prebirat teh testov in vsega, ker je moj dragi zelo zagnan za to nalogo. Mu čist zaupam, ker tud on pozna recaro... Je tud mislu, da so ful dragi, ampak so cene čist ok. In če se njemu zdi recaro ok, potem bo recaro. Je pa tudi men všeč ta sivo-rdeči, ko ga je Kolumbo prilepla gor. Mislim, da gremo tudi mi drug teden po njega. Sma tud gledla Tobija od MC, pa mi ni všeč, ker je nekako preveč "sedeč". Všeč mi je bil ta concord, ampak se nama zdi nekako preveč prazen pod vratom - najina jajčka ma več zaščite pod vratom. Ma ne vem... Vsak po svoje, upajmo samo, da bomo vsi po vrsti, ne glede na avtosedeže, varno vozili naše otročke v avtih in da se nikol nobenmu nč ne zgodi.

Mater sem spet globoka... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image] Mi je dans sonce udarlo v glavo... Grem pod tuš in pred TV.

Lahko (in mirno) noč vsem! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley12.gif[/image]




Anonimen -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (7.7.2007 22:41:18)

IZVIRNO SPOROČILO: atena777

Mali tocno steka kaj mu ni vsec in celo v kateri posodici so bucke in v kateri rizevi kosmici (sem ga hotela prelisiciti). Ko sem z zlico samo zavila proti buckam je bil ze protest..



[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Prebrisanc mali! Naš je bil tud tak, ko sm mu dajala špinačo! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Ja ja, mamike, ni kaj...Bomo mogle kej boljšga skuhat!

No, zdej pa res, lahko noč![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.7.2007 23:10:01)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




DeMer -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (8.7.2007 8:59:06)

NO, jest sem najdla ene najbolj obsirnih testov za avtosedeze:
http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/archiv.asp?ComponentID=147766&SourcePageID=147654#

Tudi Concord ni ravno blestece ocenjen, ceprav cena je navita in bi clovek reku WAU, to je pa res vse odlicno!

Skratka, tudi tukaj bomo naredili doktorat in na koncu ugotovili, da je najbolje ne imeti nesrece in varno voziti nase [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]. Nasmu [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] se je najbolj dopadel Brevijev, tako da ga bomo kr kupili. Cena: 116 tojrov v Pikapolonci.

LP




malecka_mateja -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (8.7.2007 10:19:28)

IZVIRNO SPOROČILO: atena777

Me pa nekaj drugega skrbi. Medicinke. David obcasno dobi kar neke lisaje po obrazu. Alergija na hrano? Nkaj casa sem mislila, da je vrocina, ampak sedaj imam na sumu sladoled.


atena to je ziher alergija!od vročine bi bile pikice in ne fleki!tako da bodi mal pozorna!sploh zaj ko mu daješ gostio hrano!Mu dajej dva dni isto da vidš če je kaj reakcije in takoj ugotoviš na kaj je alergičen!
jaz sem delal ko sem probavala dva dni isto recimor korenček pol pa dva dni nič da sem vidla če bo kaj reakcije!ti priporočam tako!potem pa ko vidiš da ni od korenčka in recimor spinače pa že lahko mešaš!

ma sej ti sedeži so tako jaz pravim če je huda prometna ga noiebn ne zavaruje!žal[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]amapk pač nič se ne bomo zaletavali pa bo okk!




atena777 -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (8.7.2007 20:56:05)

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo
Atena še ena vesela novica, me je klicu danes moj oči in je reku da bosta šla z mami še na en dopust ultra last minute bomo spet sami z bakinim "zeljnikom" ...in tut takrat bi lahko naredil tisti piknik z očkati ne???????? No najprej počakmo da nešedva prideta nazaj, da vidm kdaj bo teritorij res frej.


uuuu super, komaj cakam. Stajerke pripravite svoje jeklene konjice, ker bo fiiiiino![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




atena777 -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (8.7.2007 20:59:29)

IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

atena to je ziher alergija!od vročine bi bile pikice in ne fleki!tako da bodi mal pozorna!sploh zaj ko mu daješ gostio hrano!Mu dajej dva dni isto da vidš če je kaj reakcije in takoj ugotoviš na kaj je alergičen!


joooj kok me skrbi. ampak se mi zdi, da je dobil ze prej preden sva gosto hrano uvajala. se mi zdi, da od tiste koste na morju, bogve kaj vse dajo v hrano. Mogoce je bilo prevec zacinjeno?

Pa ves kaj se, pod vratom ima tak rdeckast pas pordele koze, non stop sedaj ko je poletje. Pa pikice se mu naredijo v obmocju ovratnika na hrbnem delu in spredaj (cel ramenski obroc). Pa nisva jedla drugega kot moje mleko in rizeve kosmice.Morda je pa od vrocine?

Opazam pa tudi, da David ni ne vem kaksen navdusenec nad gosto hrano, njemu je ziza zakon, potem pa doooolgo nic, potem pa moje mleko po flaski, potem pa spet doooolgo nic, potem pa rizevi kosmi in nato sladko sadje, zelenjava pa itak vglavnem vsa bljak. Mami se pa matra pa u vrocini po eko trznici hara, mali pa potem nos viha. Ne morem verjet kva vse delamo za svoje malcke..

Glede teh avosedezev pa... a je res nujno treba ze kaj kupovat?
Saj je se lupina dobra? Do 13 kg?

pa-pa




Anonimen -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (8.7.2007 22:43:34)

Čer. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Joj, kako dolgo traja, preden jaz odgovorim, a ne? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Ma kr ni časa, sploh če hočem malo več napisati. Naj najprej odgovorim višnji. Glede dojenja samo, to da otrok do enega leta dobi zgolj od dojenja 75% potreb po hrani je res, nisem si to zmislila, sicer pa take in podobne informacije "pobiram" na srečanju LLL - La leche league ( www.dojenje.net ) - definitivno priporočam, če so srečanja organizirana tudi v vašem kraju. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image] Glede GH pa vsak po svoje, ja, jaz bi ji že zelo rada dala, ampak sem prepirčana, tudi po nasvetu pediatra in LLL, da je bolje, da se otrok čim dlje samo doji. In dokler imam dovolj mleka, [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] pa lepo pridobiva na teži, bom tudi vztrajala, vendar najdlje do 6,5 meseca.
Me pa prav zanima kako bomo jedli korenčka in jabolko, če ji bo všeč. S čem ste pa ve začele, s sadjem ali zelenjavo?
Me pa, višnjaaa, zelo veseli, da se nisi odzvala tako, kot se žal večina na RR, bombardiranjem in neko protiofenzivo, temveč na normalen in kulturen način. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image] Saj ima vsaka le svoje mnenje, kajne? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image] 

Glede avtosedeža, mi imamo namen vsaj še do septembra, oktobra biti v lupinici, oz. dokler ji bo prav. Po teži ali pač velikosti, važno je, da glavica ne gleda čez, nogice lahko. Je pa Ela precej velika, tako da ne vem koliko časa bo še v njej. Mamo v četrtek sistematski pregled, pa sporočim velikost in težo. Pa drugo cepljenje imamo. Upam, da tudi tokrat ne bo reakcije.
No, glede sedeža, mi bomo definitivno vzeli Tobija, vendar trenutno ni v akciji. Ker se nam ne mudi, bomo akcijo počakali. Ponavadi je znižan okrog 50 €. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]
Danes pa se je Ela kopala v bazenčku na balkonu, pa ne vem a jo je to čisto zmešalo, da je zaspala že od sedmih. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Ker se ponavadi kopamo vsak večer in potem direkt v posteljo. In najbrž je danes mislila, da je kopanje v bazenu že kopanje pred spanjem. Ponavadi zaspi pa od osmih do pol devetih nekje. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Toliko za nocoj, se javim, če ne prej po četrtku!
Aja, sibil, lp na Primorsko! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




atena777 -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (8.7.2007 22:58:39)

pozdravjena hothien!!![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]
We wAN'T MORE INFORMATION! Ali predlagaš, da samo dojim. Ampak moj mali se je zredil samo za 150g v 3 tednih. Pišuka sumim, da se mu ne da ornk potegnt, samo povleče, ko je izcejalni refleks in čaka, da si mami izpahne roko z aventovo črpalko očitno? Ne vem kaj naj naredim. Šikaniranja od pediatrinje imam pa tut že poln kufer. Višnjaaa še ti kaka modra navodila in plave nasvete prosim.

Ker je proces objavljanja slik po sistemu shrani.si predolg, prilepljam tukaj samo: http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1668287

Izgledam, ko da kampiram na forumih,a? Jah nimaš kaj, takav ti je život informatičarke. Upam, da mali ne bo tak. Ko sem bila v 8 mesecu, me je na službeni žurki sodelavec vprašal, če že vem spol, pa sem rekla, da, fant bo. Potem pa prijavi:   aaaa torej računalničar. Ma ne kaki, upam, da ne, sem rekla hitro nazaj.

Aja pa še to. Se mi zdi, da je David od goste hrane postal ful zaprt. Revež se tako napenja, da bi kaj pokakal, pol pa samo čigumi ven pride. Pa še prdka težko. Ne vem tale gosta hrana meni povzroča malo preglavic. Alergije, zaprtje, packanje, neče goltati, raje se davi,...ne vem no. Mogoče bi mi tudi še počakali do 6m. Je pa nehal polivati od teh riževih oblatov. Vsaj neki dobrga. Čeprav se mi zdi kot futr za krave.

kolumbo kdaj bo diplomska? Me že zanima povzetek...Kako pa kaj krave gosto hrano uvajajo teletom, kar taKOJ SENO AL KAKO? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]
eJ KJE PA JE METULJCICA? Ops pardon, ker se derem, pa mogoc ze vsi spijo...
Res je dolgo ni na spregled, a je sploh bla od nasega zadnjega srecanja?

lahko noc pa eno bolho na pomoc.

aja ko smo ze ravno šri otroskih pesmih, a kej obvladate, al samo eno kitico od vsake tako kot jaz, pol pa REMIX-e delate?





LuLu -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (8.7.2007 23:11:12)

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Me pa, višnjaaa, zelo veseli, da se nisi odzvala tako, kot se žal večina na RR, bombardiranjem in neko protiofenzivo, temveč na normalen in kulturen način. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]  Saj ima vsaka le svoje mnenje, kajne? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]  



Tudi mene veseli, po eni strani, da nas ni veliko na februarčkih, ker tak je manj možnosti, da pride do kakšnega kreša. Jaz se tudi probala previdno na temo dojenje, ker ene ženske so res občutljive in napadalne, pa sem ugotovila, da ste tukaj same skulirane mamice, pa se lahko tako vse napiše, nobenih zamer in veliko heca. Super! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

IZVIRNO SPOROČILO: atena777

Ali predlagaš, da samo dojim. Ampak moj mali se je zredil samo za 150g v 3 tednih. Pišuka sumim, da se mu ne da ornk potegnt, samo povleče, ko je izcejalni refleks in čaka, da si mami izpahne roko z aventovo črpalko očitno? Ne vem kaj naj naredim. Šikaniranja od pediatrinje imam pa tut že poln kufer.


atena777, prosim te ne se resno sekirati zaradi tega. Meni so tudi rekli, da je 100 - 200 g prelahek, pa sem jih na koncu vse nekam poslala. Najboljši in najbolj normalen komentar mi je dala ena starejša vzgojiteljica iz vrtca. Me je vprašala ali mali lepo spi? Odgovor DA, ali se kaj igra čez dan in smeji? DA. Je zdrav? DA. "Torej je zadovoljno bitje, mu je lepo in mu nič ne manjka. Na vse številke lahko potemtakem kar pozabim in nadaljujem tako kot do zdaj."
Evo, vsa umetnost. Bolj simpl skoraj ne gre! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




LuLu -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (8.7.2007 23:16:37)

Atena777, ful lepi pje je [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Evo, tako postavo ima moj... meni se ne zdita presuha pubeca. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




malecka_mateja -> RE: Februarčki in Februarčice 2007 (9.7.2007 10:05:12)

IZVIRNO SPOROČILO: atena777



Pa ves kaj se, pod vratom ima tak rdeckast pas pordele koze, non stop sedaj ko je poletje. Pa pikice se mu naredijo v obmocju ovratnika na hrbnem delu in spredaj (cel ramenski obroc). Pa nisva jedla drugega kot moje mleko in rizeve kosmice.Morda je pa od vrocine?



to pa ni alergija ampak vročina!alergija so liste oz mali grogesi!rdeče pikice pa je od vročine!ma naša tudi!

kaj se pa tiče glede Gh če vidiš da mu ne paše in da ti je ne je!pač prekini!naša jo ima rada zato se ne obremenjujem!glede na to kokko se je pa zredil pa tako kot ti je lulu napisala če bi bil lačen bi se drl!
tako da odločitev je tvoja!

Hothien mi smo začeli z korenčkom pol pa kar sadje!

Metuljčica je zgubljena!Čisto!

torej kolumbo pridemo na drugo turo!ok???

evo jaz pa trim danes!sem včeraj mela sodni dan[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]danes mam pa kar vodnega[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]pa tako veliko luknjo mam v želodcu!

torej kdo začne jutri z mano od škrobnega dne???kolumbo???lulu????še katera!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.7.2007 10:37:10)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.7.2007 13:54:37)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>