Ojoj, Babylove robčki... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mala Zala -> Ojoj, Babylove robčki... (15.9.2004 18:18:55)

...sensitive, smrdijo ko kuga. Še dobro, da jih kupujem samo za ven, za roke brisat, pa za previjalno spucat... Bljak, bljak:((:((:((:((. Navadni so še kar ok, tile pa res smrdijo...




malika -> Ojoj, Babylove robčki... (15.9.2004 18:48:36)

A res? Meni pa niti ne:)-:)-:)-




Anja -> Ojoj, Babylove robčki... (15.9.2004 19:44:49)

Tudi meni smrdijo..

Pa oni iz Špara...čaki čaki kaj je za ena firma...hmmm...taki oranžni ovitek majo...
:(




*maja -> Ojoj, Babylove robčki... (15.9.2004 19:47:43)

Jaz sem nad Sparovi robčki navdušena, Babylove pa so me zelo razočarali. Mali je imel takoj čisto vneto ritko...




Nataša R. -> Ojoj, Babylove robčki... (15.9.2004 20:18:40)

Za naju so najboljši samo pampesovi robčki. Po drugih dobi v neto ritko tako da imamo sedaj samo pampers.




Taša -> Ojoj, Babylove robčki... (15.9.2004 20:30:12)

Mi smo poskusisili že Niveine, Pampers, Johnson sedaj pa imaomo Babylove. Meni se vsi zdijo super in skoraj enaki. So mi pa sedaj zelo všeč ti Babylove sensitive.Po nobenih pa nisva dobili spuščajev oz. nisva imeli rdeče ritke, tako da bomo verjetno ostali pri Babylove. Lp




Sarina -> Ojoj, Babylove robčki... (15.9.2004 21:48:18)

Ko se že ravno pogovarjate, kateri smrdijo - meni osebno najbolj pampersovi,:)-:)-:)- pa ne vem zakaj.Tako pač je! Najbolj mi pa dišijo nivea. Hvalabogu, da obstajajo različni.:bravo::bravo::bravo: Vsak nos očitno drugače voha!:)-:)-:)-




mala Zala -> Ojoj, Babylove robčki... (15.9.2004 22:14:36)

Sarina, res je, vsak ima svoj okus. Sem kar malo prehitro pošimfala, ampak sem bla ravno za računalnikom, ko sem jih prvič odpirala. Sori za vse tiste, ki so vam všeč. Meni osebno so najboljši Pampers, tako navadni kot Sensitive.

Pa brez zamere in lp:zajcek:




Anonimen -> Ojoj, Babylove robčki... (15.9.2004 22:23:31)

Meni tudi šparovi smrdijo, ampak za kdaj se obsiat na hitro, ko se mi ne da tuširat 5x na dan, ko kam germ a ne, so pa super:) za osvežit;););)
lp,:fis:




mala Zala -> Ojoj, Babylove robčki... (15.9.2004 22:25:01)

Oho! Si ti tut tuki...Enga :sloncek: za lahko noč!

LP!




Anonimen -> Ojoj, Babylove robčki... (15.9.2004 22:51:05)

Hvala mala Zala(kok se fajn rima). Sej zdaj grem res počasi. Torbo pripravit in cote, če slučajno zaspim, tko kot dones:ups:




mala Zala -> Ojoj, Babylove robčki... (15.9.2004 23:01:30)

Bolš da ne, da naujo tvaršice hude...:hudicek::hudicek:

A ne, da se fajn rima, veš kolk pesmic se da sestavt:):)

Pa, pa!




Anonimen -> Ojoj, Babylove robčki... (16.9.2004 9:52:51)

Ej, ti, mala Zala, meni se zdi malo čudno, da ti nekaj, kar ne smrdi tako grozno, tako smrdi... Na nekaj me spominja... A veš, na kaj?




tesa -> Ojoj, Babylove robčki... (16.9.2004 10:22:17)

:)-Men so pa Babylove super, ravno prav mokri,nežno dišijo; uporabljam navadne.
Od niveje so mi preveč kremasti, pampers pa premalo vlažni:)-




mala Zala -> Ojoj, Babylove robčki... (16.9.2004 11:56:10)

No, na kaj....
Veš, verjetno me spominja ta vonj na nekaj, kar mi pač ne paše...:((

Saj tudi parfumi eni enim ful dišijo, nekatere pa odbijajo, a ne??




janja -> Ojoj, Babylove robčki... (16.9.2004 13:41:12)

Meni tudi smrdijo robčki Babylove. Trenutno nama najbolj ustrezajo robčki Babydream (MUELLER), pa še poceni so. Niveini robčki sicer lepo dišijo, ampak za ritko so preveč prepojeni z losijonom, zato moj mali takoj dobi rdečo rit. Tudi Sparovi nama niso všeč, Lumpi robčki so malo boljši (vsaj dišijo). Pampers pa so vsestranski (ampak dragi).

lp :)




Stran: [1]