Kopanje v bazenu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Jasmina25 -> Kopanje v bazenu (29.1.2007 16:17:44)

Eno vprašanje. Mi se gremo kopat zdaj v kratkem,  v bazen in me zanima, če veste, kje bi lahko dobila tisti obroček za napihnit, s hlačkami zdaj pozimi. V baby centru ga tudi nisem dobila. A so res fajn? A ste jih sprobali? Naš je star 7 mesecev in je rahlo preživahen v vodi, da bi ga non stop nosila v naročju.




Petraa -> RE: Kopanje v bazenu (29.1.2007 16:26:12)

priporočam ti rdeč fredov obroč!otrok je pravilnem položaju kar se tiče kasneje ko ga bo potrebno naučiti položaj kako bo moral biti za plavanje,tako ne boste imeli kasnejših težav glede tega.je res fajn




eya -> RE: Kopanje v bazenu (29.1.2007 16:32:41)

Kupiš ga lahko pri Plavalni zvezi Slovenije, tudi preko interneta.




2 Sraki -> RE: Kopanje v bazenu (29.1.2007 17:23:23)

Nekje sem slišala, da so jih imeli tudi v Pikapolonci




SAJA -> RE: Kopanje v bazenu (29.1.2007 17:29:46)

Še boljši za mene je obroč,ki se ga da kupit v Atlantisu(vodnem mestu) v trgovini aquamanija in ga uporablamo na tečaju,niso čist hlačke na sredini ampak križ-kraž trakova,da otrok noter lepo sedi.Meni se  fredov obroč zdi bolj neroden.ker otroka kar vleče naprej,pa še tiste naramnice ga lahko fino ožulijo.




April -> RE: Kopanje v bazenu (29.1.2007 17:33:04)

Fredov obroč lahko kupiš v Pikapolonici, za to starost je primeren rdeč. 




štorkljica -> RE: Kopanje v bazenu (29.1.2007 18:09:25)

Jaz sem enkrat videla enega rumenega v ARIELU. Nevem če meisliš istega kot jaz, ampak ta je res idealen za kopanje. Ma tko za noge not dat, drugače pa je okrog tak obroč, da je otrok lahko gor naslonjen.




zaliga -> RE: Kopanje v bazenu (29.1.2007 22:05:00)

Rdečega JAAAA, pa v Pikapolonici imajo akcijo!!!
5 jurjev, jaz sem pa dala 7. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]
Mi se tud gremo kopat, 12.02. si je mami privoščila dopust!
Še bom celi študij nardila iz tega [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Jasmina25 -> RE: Kopanje v bazenu (2.2.2007 12:20:44)

Smo že bili na kopanju z novim obročem in je bilo super. Dobila sem ga ful poceni, enih 5 evrov, v pikapolonici. Ima na križ trakce po sredini in naslonjalo. Rumen z medvedki. Alex je bil full zadovoljen!




Nixxon -> RE: Kopanje v bazenu (7.2.2007 10:52:47)

Kolk kej koštajo tej plavalni tečaji za dojenčke? Nikjer ni cene? Predvsem mislim za tečaj na DIF-u, ter morda Atlantisu.

Hvala.




super nova -> RE: Kopanje v bazenu (12.2.2007 15:56:11)

Jasmina25, a si to kupila Fredov obroč, ali katerega drugega, saj sem danes pri nas v Pikapolonici gledala in

stane tale Fredov približno 30€, se mi zdi kar malo drag. Lepo te prosim napiši, kakšnega si to kupila tako poceni. Hvala![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Jasmina25 -> RE: Kopanje v bazenu (15.2.2007 20:03:14)

Jaz sem kupila v pikapolnici rumen obroč z motivi medvedkov. Je tak dvojni, na sredini pa ima križ tam kjer so nogice. Ziher ga majo. Meni so tudi najprej ponudili Fredovega, mi je pa prodajalka rekla da je ta tudi OK in sem ga našla obešenega zraven fredovih. Je pa zakon!




Stran: [1]