|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke
1.2.2007 22:38:48   
Solero
Jaz sem Primorka le po možu, user posted image . Sem pa iz Škofij in imam neuradni pdp 6.10. Moj ginekolog je dr. Naumovski iz Lucije (joj, se moram naročiti) in sem z njim zelo zadovoljna. Vedno se je pripravljen pogovoriti, če me kaj zanima, tak prijazen možakar.
O porodu še ne razmišljam veliko, bo pa najverjetneje v Izoli. Še brez trebuha se mi je zoprno vozit v Postojno, kaj šele potem. Pa tam imajo (baje) kar gužvo, to pa tudi ni fajn.
Bodite lepo!!

(odgovor članu Hana06)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Primorke
1.2.2007 22:47:53   
Solero
Še to, srček, daj, reci možu, da je pa 1h in 40 min za pot iz MB v Strunjan le prehuda. Naša avtocesta je pa nabasana s tovornjaki. Hitrost ubija.
Jaz sem kar precej na cesti (žal!) in vidim, da "noga na gasu" ni vrlina. Pazit nase!!! In prosim lepo, tudi na druge.
Ajdi.

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
2.2.2007 8:29:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Solero)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Primorke
2.2.2007 9:19:27   
melaverde
ciao punce!

naj omenim, da sem bila tudi jaz pred leti pri dr. rožičevi in hvala bogu sem jo zamenjala. vsak navaden pregled je pomenil teden dni krvavitve ?! Zakaj bi jaz to prenašala???
Sedaj sem pri Lovšinu in ga ne zamenjam za nič na svetu ! Za tiste ki želite menjati ginekologa vam lahko povem trik, že dve kolegici sta v nosečnosti šli k Lovšinu samoplačniško (samo prvi pregled) in nato jih je sprejel za svoje (obe sta rodili v letošnjem letu).
Vem pa, da je v Izoli pričela z delom nova ginekologinja (mislim da Andreja Smajila - oz. nekaj podobnega), katero zelo hvalijo, pa še mlada in prijazna je po vrhu. Tudi kolegica ki je rodila januarja je ne more prehvalit.

Jaz za enkrat ne mislim it rodit nikamor daleč stran, saj se bojim, da bom še do Izole porabla celo večnost (rok imam junija)...vam pa zagotovim, da če se mi bodo dogajale kake čudne stvari, knjiga pritožb ne bo ostala prazna!! Veliko nezadovoljnih poznam, nobena pa ničesar ne naredi ker jih ipak potrebuješ....

jaz imam drugi teden morfologijo, tako da bom končno spoznala koga nosim pod srčkom (fantka ali punčko).
komaj še čakam...

lep vikend želim prav vsem (če se bo še sonček obdržal, bo res super !!!)
ciaoo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Primorke
2.2.2007 12:41:51   
Anonimen
Prišla iz PP pri Rožič-Vičičevi, z pikico je vse ok, velika je 13.7 mm, srček bije kot za stavouser posted image . Pdp je 12.9.
Sem pa bila nad zdravnico ful razočarana, vse je mehansko, UZ je trajal 30 sekund, komaj sem uspela srček videt je bilo že vsega konecuser posted image . Bolj sem se razpisala v forumu Septemberke 07. Res brezveze. Se vidi da je danes polna luna in da je bila nekaj slabe volje, ker je takšne še nisem videla.
Upam, da bo naslednjič bolje...

Srček user posted image 8t2d

(odgovor članu melaverde)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Primorke
4.2.2007 8:31:38   
masna
A je katera iz S Primorske? Jaz sedaj živim v LJ, vendar se bova po porodu preselila nazaj domov (okolica nove gorice), saj si štimava najino gnezdece. PDP imam pa 10.8. (enojajčna dvojčka), to je moja prva nosečnost. Kje bom rodila pa se še nisem odločila mogoče v LJ, mogoče v Postojni, če na skaj prehiti pa v NG...

Tako da če je katera iz bolj S krajev naj se javi.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Primorke
5.2.2007 9:30:00   
Anonimen
Vsem lep trebuškav pozdravček,pdp.imam 7.5.2007.Sem iz Kopra toda hodim  v Postojno na preglede in tam bom tudi rodila.Ker vem kakšno je stanje  z ginekologi tu si raje plačujem, vam pa povem da je ginekologinja zelo prijazna vzame si čas da razloži vse potrebno ob najmanjšem dvomu te pošlje na nadaljne preizkave.Res da sem noseča prvič in ne vem kako je pri drugih toda ta je vredna vsakega €.Ker sem želela da bi tudi moj dragi videl najino pikico na UZ.je brez težav najprej mene pregledala nato sem se oblekla in so ga poklicali notri,sem med sramežljivimi in mi je ugodila.Skratka se splača.

user posted image

(odgovor članu Hana06)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Primorke
5.2.2007 12:18:33   
helenav
Kako ste kaj primorke.-))))

Jaz sem cel vikend previsela na školjki...vse kar pojem vse ge ven..user posted image user posted image . Imam občutek da samo jem..pa zbruham..pa ratam lačna,. pojem in nazaj grem zbruhat....sem izčrpana in želodec me peče ko sam vrag...lačna pa sem tudi kar naprej....

Ste se že najavle za NS? Jaz sem si rekla, da bom počakal na pregled 2.3, kjer upam, d abom dobila kašno tel št. za naročila. Takrat bom 11 teden in upam, da ne bo prepozno za se naročit. Ali so dolge čakalne dobe?

Lep teden z čim manj problemi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Primorke
5.2.2007 12:27:49   
melaverde
Pozdravljene !

Helenav, ti lahko dam en majhen nasvet? Jaz sem namreč v 22 tednu in sem to tvojo situacijo dajala skozi dobre 4 mesece. Potrudi se, da ješ večkrat po malo in poskusi sama ugotovit kaj tvoje telo prebavi...meni je najbolj pasal prepečenec s tamarjem, prsa od piščanca,...malo bolj lahke stvari in pa sadje. Se splača...
če te lahko potolaži to, bo kmalu mimo user posted image .
a ti v Izoli nuhalne nihče ne naredi? Jaz sem pri Lovšinu in mi jo je naredil sam, brezplačno...je pa res da nima koncesije in če opazi da je rezultat sumljiv te pošlje takoj naprej k nekomu z licenco.

lep dan vam želim, uživajte to lepo vreme ki nam je trenutno naklonjeno user posted image

ciaoo

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Primorke
5.2.2007 14:51:35   
helenav
Slišala sem že a nekdo v Izoli to počne brez koncesije..

me pa zanima...ali si bila njegova pacientka? Jaz namreč hodim k Zverovi, in jo bom na nasledjem pregledu vprašala glede NS. Sicer pa se je potrebno naročit k doc. Lovšinu? Tako, da jaz bom najbrž plačala.

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Primorke
5.2.2007 21:22:34   
Solero
Helenav, upam, da si že kaj bolje.
Meni sicer ni tako zelo slabo, pa bruham tudi ne, če pa me že obide slabost, mi pomaga in pomiri metin čaj. Pa sveži ananas!! Zakon.
lp, Soli

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Primorke
6.2.2007 12:39:13   
melaverde
Živjo!

Ma če se moraš naročit k Lovšinu in zato plačat, je pol res bolj pametno da greš k nekomu z licenco.
Sej pol ko vidiš, kako zgleda to merjenje NS ni potrebno ne vem koliko študija...nam je npr. nagajal otrok ker se je skozi premikal in sem že mislila da bomo šli praznih rok domov user posted image . Pa se je na koncu vendarle zmantral.
Vem pa da opravljajo NS še nekateri ginekologi v Izoli ampak ne bi vedla če je tudi tvoja vmes.
Vprašaš pa je....sicer je mene takoj skregal da zakaj pri mojih letih sploh razmišljam o tem....razumejo pa, da si vsi želimo zdrave otroke user posted image

lep dan

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Primorke
6.2.2007 21:17:10   
Solero
Melaverde, a ti si njegova pacientka?
Jaz bi tudi šla k njemu, če je zastonj.

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Primorke
8.2.2007 1:09:14   
melaverde
ja solero, sem njegova pacientka zato ti tudi ne bi vedla povedat če bi te vseeno sprejel?! mogoče si delajo usluge med zdravniki?!

lahko noč

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Primorke
8.2.2007 17:56:22   
sandra85
ej primorke!
me smo pa tle bolj malo zgovorne...
lahko bi malo več pisale
kaj pravite na to grozno vreme, ki ga imamo...prav nimam volje za nič...sam spala bi pa filme gledala, zuni je itak grdo, pa še mrzlo povrh...
v soboto naj bi šla z mojim na štajersko-če ne bo glih un dan snežilo...
ma ko prideva gor, upam da bo kej snegeca, kr ga tako pogrešam, dosti bolj ko kako kopanje v našem morju...
no ne bom nakladala, sam nekaj sem hotla napisat, da bo zgledalo da si tle ful pišemo user posted image user posted image user posted image
čuvajte seuser posted image

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Primorke
11.2.2007 14:15:59   
Solero
A ve katera za jogo za nosečnice, če se kje izvaja, pa cena...??
Ali pa kaka okrepčilna telovadba...? Mogoče celo v vodi...?

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Primorke
11.2.2007 22:10:22   
sandra85
souser posted image

lep pozdrav iz štajerske-tle ni nič sončka user posted image
upam , da bo lepše vreme na primorskem, ko se vrneva v četrtek...
lepo se imejte in čuvajte se!

papa

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Primorke
13.2.2007 8:54:23   
melaverde
pozdravljene primorke,

zgleda da slabo vreme tudi slabo vpliva na nas ker res smo bolj pasivne kot...
jaz drugače sodelujem z junijkami in vam morem povedat da je junija naval lulčkov user posted image
skoraj vse junijke, ki si pač dopisujemo na netu pričakujemo fantke, mislim da je do sedaj ena punčka.

kako pa se drugače počutite?
Helenav,  so slabosti minile???

uživajte

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Primorke
13.2.2007 13:50:19   
*ANA*
Ojla masna! Jaz sem iz okolice Nove gorice, tako da se ti javljam.
Res pa je,da nas je iz Goriškega konca bolj malouser posted image .


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Primorke
14.2.2007 14:45:44   
helenav
Evo helena se je rabokar vrnila iz bolnišnice.

Bila sem na infuziji, ker se slabosti niso umirile mapak so kar nadaljevale....sedaj imam bolniško do marca, in upam  da jo bom imela še naprej....

Pazim pri prehrani, imam redne obroke....in sedaj je stanje super......vsake tolko dela slabo...ampak super v primerjavi prejšenga tedna....

V pondeljek so mi naredili UZ in pikica je velika 24mmm...sedaj sem deveti teden...

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Primorke
14.2.2007 20:04:07   
Anonimen
Čau souser posted image !
Danes sem bila na PP. Moja pilica je velika 15mm in srček lepo utripa. Tako sem vesela!!

Srček, NS boš delala v Postojni, če sem prav prebrala. Pri katerem zdravniku?

A mogoče katera izzmed vas ve, če dr. Aleksander Merlo opravlja NS?

Počivajte, in srečno user posted image  vam želim.

(odgovor članu helenav)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Primorke
15.2.2007 10:41:29   
melaverde
Helenav, lepo da si spet med nami !!!
Upam da ti bodo te slabosti končno dale mir....

med junijkami je ena punca, ki še sedaj v 24 tednu ima majhno vročino in nenehne slabosti pa niti v bolnico je ne dajo. me veseli, da so se zate takoj zavzeli !!

lepo se imej in počivaj !!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Primorke
19.2.2007 14:26:13   
helenav
Primorkeeeeeee...kje ste se izgubile??

predvidvam da ste vse na sprehodih po sončku... Pri nas pomlad že prav trka na vrata ne?

Jaz se tudi kar dnevno sprehajam, vsako jutro, saj sem na bolniški zaradi slabosti in mi zrak ob morju lepo paše.

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Primorke
19.2.2007 18:09:24   
Solero
Meni tudi sprehodi ful pomagajo in omilijo slabosti. Helenav, a tebe so pa kar na bolniško dali?
A ve katera za kakšno telovadbo za nosečke, ali pa za jogo...? Karkoli...? Bi rada čimprej začela.

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Primorke
19.2.2007 18:44:46   
Anonimen
Tianna, v Postojni dela NS samo dr.Reš, baje da je ženska. Na Obali nima nihče licence, tako da je nam vse to najbližje.

Solero, v Itolskem zdravstvenem domu imajo telovadbo in jogo. Za jogo vem da je ob torkih in petkih zvečer, cena pa 2.000 sit. Telovadba pa je 4.ooo sit.

Ali katera ve za trgovine z nosečniškimi oblekami na Obali? Baje je ena v Luciji nasproti Mercatorja, imajo rabljene in nove obleke. Pa me zanima še za kakšno, ker imam št.46 in ne verjemem da imajo povsod kar na zalogi velike izbire. Ste gledale tudi kaj v katalogih? V Quelle imajo kar nekaj lepih stvari, hlače pa so zame vse prekratke, ker imam dolge noge in rabim vse podaljšane kroje. Pa res ni nujno, da med user posted image  zgledam kot kekecuser posted image .

Srček user posted image 10t5d

(odgovor članu Solero)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?