|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   narhinel-t
24.1.2007 13:40:50   
taca
Hojla punce!
Imam težave z narhinelom-pumpico za črpanje noska. Ko vlečem smrklje ven, se mi tista penca, ki naj bi bila za zaščito obrne okrog, in mi smrklji pridejo čez, tudi v cevko, dobila sem jih pa že tudi v usta user posted image .
A ima katera podobne težave in kaj ste naredile. Ali je katera pogruntala, da bi se namesto tiste pence lahko dalo v nastavek kaj drugega user posted image  ?
Prosim za pomoč in nasvete!
Hvala in lp Taca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: narhinel-t
24.1.2007 13:51:19   
tevža
midva imava pumpico od chicco-ta in nimava nobenih težav. v nosek mu kapnem par kaplic fiziološke, da se vse skupaj "zmehča", potem pa potegnem s pumpico ven. nima pa najina pumpica nobene pence, tako da ti pa tu ne morem pomagati...user posted image

lp


(odgovor članu taca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: narhinel-t
24.1.2007 13:52:12   
bumerang
Penice ne dajaj notri s prsti ampak tako, da najprej na pult položiš penico, potem pa plastičen nastavek nanjo povezneš kot pokrov, tako bo najbolj naravnana in se ti ne bo premaknila.
Pa na par tednov jo je fajn vseeno menjat, v bistvu je namenjena enkratni uporabi.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu taca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: narhinel-t
24.1.2007 14:00:01   
bskrle
Kako pazamenjaš penco?
Jo sama iztrižeš? 

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: narhinel-t
24.1.2007 14:06:45   
bumerang
Kupiš komplet nastavkov.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: narhinel-t
24.1.2007 15:10:29   
yaris
U tudi mi smo že dosti šmrkeljčkov čez cevko pojedli.Una spužvica ne zaustavi vseh šmrkljov.Ampak nosek dobro spuca.

(odgovor članu taca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: narhinel-t
24.1.2007 17:22:59   
mojčika
Eh, če bi jo ves čas menjavali, bi samo kupovali nastavke, smo bili 4 tedne zamašeni, pa še poceni niso...

Jaz jo dam ven, potegnem enkrat in smrkelj očistim z robčkom ven, en sam ne pride v cevko, potem pa znova, vsake toliko pumpco operem pod vročo vodo...

Imam dve, jih čistim in to je dovolj...

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: narhinel-t
24.1.2007 17:25:16   
rija
sicer ne vem kak zgleda ta pumpica, ampak tale goba se mi zdi skrajno nehigienična! a si zamislite, kaj vse ostane v njejuser posted image  bljak!

Jaz mam pumpico brez gobe, ki jo je lahko očistiti, ker je celotna iz plastike, pa še nikoli nisem papcala smrkljev. In tudi nobenih rezervnih delov ni treba kupovati. Nastavka sta dva, eden pač za rezervo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu taca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: narhinel-t
24.1.2007 18:00:56   
taca
Rija kakšna pa je pol ta plastična pumpica? A je kaj učinkovita?

LP
taca

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: narhinel-t
25.1.2007 12:45:03   
krfjolca
Jaz sem pa te penice stran pometala, sem mislila, da so samo embalaža user posted image ... Pa nosek ravno tako dobro očisti.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu taca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: narhinel-t
25.1.2007 12:46:08   
rija
Taca: nam je user posted image  pa še marsikomu drugemu tudi user posted image  zgleda pa kot cev, z dvema odebeljenima koncema.....ne vem kak naj opišem....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu taca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




ime otroka
danuska

katero ime vam je najbolj všeč?

zala (43%)

zara (11%)

zarja (10%)

zora (2%)

zoja (34%)


Število vseh glasov: 802

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!