|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tedni ?
22.1.2007 10:10:31   
MEGi20
Mene pa zanima če je možno, da mi na RR koledarju ko sem vnesla PDP (07.06.2007) kaže da sem v 22.tednu,a po besedah mojega G naj bi bila v 20.tednu?user posted image zdej nevem če je moj G kej zamešal al sem jaz narobe seštevalauser posted image .

< Sporočilo je popravil wahoo -- 23.1.2007 20:50:22 >


_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MOŽNO?
22.1.2007 11:13:24   
Adriana1
Tudi mene zanima,saj je tudi pri meni za dva tedna RR kolendar prehitri.Po G sem v enajstem tednu  pri RR pa v trinajstem user posted image ! In kdo ima prav ???

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MOŽNO?
22.1.2007 11:51:32   
lumpa6
to pa tut mene zanima meni kaže 11 teden sem pa v devetem


(odgovor članu Adriana1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MOŽNO?
22.1.2007 12:05:44   
sevenka
Tudi meni prehiteva za 2 tedna. user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MOŽNO?
22.1.2007 12:09:56   
katis
žJaz sem si izračun naredila  na www.yumama.com (kalendar trudnoče). pa mi je tam do dneva natančno enako izračunal PDP kot moja G in tudi teden mi vrže isti. Na RR sploh nisem probala.

Doma imam tudi kolderaček iz revije nosečnost in tudi tam mi kaež enako kot pri G in na netu.

morate pa ločiti nekaj. Oba koledrčka naj bi pokazala št. tednosv nosečnosti glede na prvi dan zadnje menstruacije. Ker pa do zanositve pride nekje 2 tedna kasneje  ( ob ovulaciji) pa je ponekod govora tudi o gestacijski nosečnosti - ta pa pomeni dejasko šet tednov nosečnosti od spočetja.

LP

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MOŽNO?
22.1.2007 12:19:12   
Tracy
No hvala bogu, punce. Tudi meni je z 2 tedna narobe zračunalo (preveč). Sem pa že mislila da sem jaz narobe računala.
lp

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MOŽNO?
22.1.2007 12:42:26   
Anonimen
Nekako najbolj pravilno je meni prišlo pri teh tickerjih. Pri tistem "krogcu" iz Nosečnost (revija) je pa tako. Ko nastaviš prvi dan zadnje m. se že šteje 1. teden, torej si v prvem tednu, realno pa si šele 0. dan. Jaz sem tenutno v 8. tednu po RR in tistem krogcu, ginekologinja pa je izmerila velikost za 7t, torej sem res v osmem tednu.

(odgovor članu Tracy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tedni ?
22.1.2007 13:14:03   
petraz
Vse je mogoče, ne se sedaj s tem obremenjevati... Raje uživajte v nosečnosti... user posted image

< Sporočilo je popravil wahoo -- 23.1.2007 20:50:35 >

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tedni ?
24.1.2007 13:37:59   
pupi
Helo!
Jaz se bom bolj osredotočla na to kaj ti je G rekel. Tudi jaz bi naj bila po user posted image  1 teden več noseča kot sem v resnici in je možno da ti je G glede na UZ "zračunal" PDP. Čeprav meni vodi nosečnost G kot da sem noseča malo več po UZ in po velikosti user posted image  sem manj. Pa saj je vseeno koliko smo user posted image samo, da smo a ne!?user posted image user posted image

ČAO

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tedni ?
24.1.2007 13:55:49   
petra a
Katis je dala pravi odgovor, če štejete od zadnje menstruacije, potem je 2 tedna več, gestacijska nosečnost pa je 2 manj

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tedni ?
24.1.2007 15:08:45   
Afnica
<Tudi meni niso šli tedni skupaj. Zdej pa vidim, da so na RR to popravli. user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tedni ?
24.1.2007 15:43:27   
BAMBINA_
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1282448

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tedni ?
25.1.2007 10:39:46   
bačko
Meni tudi za dva tedna prehiteva.user posted image

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tedni ?
25.1.2007 11:40:56   
FLASK_A
meni zdaj za en teden prehiteva user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tedni ?
27.1.2007 14:50:23   
MEGi20
smo 21t4d in mel bomo FANTA ........user posted image

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tedni ?
27.1.2007 15:46:08   
Anonimen
RR šteje nosečnost od 1. dne zadnje menstruacije, pri G. pa od spočetja torej gestacijsko nosečnost, ki pa je cca. 2 tedna po 1. dnevu zadnje M.

S tem, da tiste, ki nimajo redne M se jim lahko še kakšen teden pomakne naprej. To se lepo vidi, ko vam določa g. PDP. PDP glede na M ali glede na UZ, ni nujno, da je enak. Pri meni je teden dni razlike. In če bi gledala rr izračun bi prišlo 3 tedne razlike user posted image

(odgovor članu MEGi20)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




presenečenje
klavdijakauran

vas mož kdaj preseneti z tem da si želi se enega otroka???

da (48%)

ne (52%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!