|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero mleko v kašico?
14.1.2007 8:29:25   
sami_y
Malo sem začela razmišljati in se pripravljati na dodajanje GH. Sicer je moj user posted image  star tri mesece in nameravam začeti dodajati GH tam okrog 5,6 meseca. Sedaj polno dojim.
Zanima pa me naslednje, glede na to, da polno dojim, in upam, da bom tudi čez dva,tri mesece tako, katero mleko potem zmešam otroku k mlečni kašici? Kdaj sploh lahko začnem dajat te kašice, verjetno še ne takoj, ampak me vseeno zanima, glede na to, da kravjega mleka ne priporočajo do 1 leta otrokove starosti. Kaj si potem svoje mleko iztisnem in zmešam s kašico user posted image
Mogoče se bo kateri moje vprašanje zdelo smešno, ampak mi to ni čist jasno...

Hvala za odgovor.

< Sporočilo je popravil Mič -- 14.1.2007 10:47:01 >


_____________________________

lp
jelena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dodajanje in mleko
14.1.2007 8:51:40   
TODI
Pediatri svetujejo, če imaš dovolj svojega mleka, si svojega stisneš in zmešaš s kašico.
Jaz pa pri prvem nisem imela toliko, da bi ga stiskala, pa tudi ni se mi ljubilo, zato sem do 9. meseca otroku dajala samo tiste kašice, ki se mešajo z vodo. Jih je kar nekaj, tako da ni bilo problema. Po 9. mesecu pa smo kar začeli z kravjim mlekom, ki smo ga najprej rečili z vodo, potem pa tud to več ne.


(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dodajanje in mleko
14.1.2007 9:29:04   
Dashenka
Do prvega leta se res priporoča za pitje adaptirano mleko.

Zato pa večina mlečnih kašic, ki so primerne za otročke od 4m dalje, že vsebujejo adaptirano mleko in se jih zato pripravlja z vodo.

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dodajanje in mleko
14.1.2007 20:14:47   
nas5
Naša punca je stara 7 mesecev.Ravno danes sem ji skuhala bananin puding. Včasih ji naredim tudi grisolino. Kar z alpskim mlekom 3.2 mašč. Sem imela pri tavečjem fantu probleme, ker mi je vse (aptamil, mleko redčeno z vodo) metal ven. Tako sem mu dajala kar mleko navadno alpsko v flašo, pri 6-7 mes. Je bilo ok. Pa tudi tamali ni nič hudega. Se pa dobijo kašice, različnih okusov v DM, Milerju, ki se mešajo z prekuhano vodo. Tamala hoče vse probati, tako da ji tudi čokolino že gre. Seveda pa te stvari ne je kot polni obrok. Mal smo pa tudi še previdni.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero mleko v kašico?
14.1.2007 21:20:57   
eya
Jaz sem tudi polno dojila-do 5,5 mesecev, potem pa smo začeli počasi uvajati GH.

Mlečne kašice sem vedno uporabljala tiste, ki že vsebujejo adaptirano mleko in dodaš samo vodo. Meni se ni dalo ukvarjati še s črpanjem mojega mleka-nikoli si nisem rabila črpat, ko sem parkrat poskusila, mi niti ni hitro steklo in sem se kar namučila.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dodajanje in mleko
14.1.2007 22:32:32   
kapesanta
jaz sem pa pri polletnem sistematskem dobila navodilo, da lahko jedi, ki se kuhajo z mlekom delam s kravjim mlekom - samo ne sme biti alpsko, ker se pri predelavi obdržijo beljakovine, ki jih dojenčki ne prebavljajo. Ne smem pa iz njega delati samostojne obroke. Enako lahko kašicam že dodajam skuto in jogurt (to govori v prid teoriji, da se kravje mleko po pol leta že lahko uvaja v GH).
In zdaj sem totalno zmedena....
Zaenkrat pa delam kašice z vodo, ali vmešam zaloge svojega iztiskanega mleka....

< Sporočilo je popravil kapesanta -- 14.1.2007 22:35:41 >


_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
15.1.2007 10:31:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?