|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 10:51:58   
Anonimen
Sicer se mi še ne pozna trebuh, vendar, ker so razprodaje bi rada izkoristila gužvo.
Že v 1. nosečnosti, sem imela problem, ker nikjer nisem našla kakšne malo daljše majčke, ki bi bila lepo čez trebuh in bila oprijeta tako, da bi jo lahko nosila pod kostim, pod pulover ... Takšna čisto enostavna, po možnosti enobarvna in lepo oprijeta.

No, če katera ve, kje se da kaj takšnega kupiti... lepo prosim za nasvet.

Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 10:56:03   
Anonimen
V H&M sem jaz pred zimo kupila take skoraj do kolen. Pa so čisto oprijete, fajn elastične.So pa s kratkimi rokavi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 11:01:37   
Anonimen
Take, do kolen ravno ne morem imeti pod suknjičem oz. kostimom, ki je do bokov user posted image . ALi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 11:07:01   
Anonimen
Saj bo trebuh vse skupaj malo gor potegnil, pa bo ravno fajn.user posted image

Aja, a krila pa nimaš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 11:15:12   
2 Sraki
V H&M-u dobiš vse sorte majic, kratek, naramnice, tričetrt ali dolg rokav, ki so precej dolge, tako da jih brez problema nosiš celo nosečnost. No vsaj jest sem si tam kupila ene par majic, ful pocen od 1200-2300 sit in zelo dobra kvaliteta (aja v veliko različnih barvah in 100% bombaž). Niso pa tretirane pod nosečniške, da jih slučajno ne boš spregledala.user posted image

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 11:37:22   
lilka
Jaz se pod zgornje podpišem, jaz sem si tudi tam kupila, na nenosečniškem delu, eno bordo, eno belo in eno modro in so super in cenovno ugodne.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 11:40:45   
Anonimen
No, potem sem pa jaz predlani imala vedno tako srečo, da nikoli niso imeli nič pametnega user posted image

(odgovor članu lilka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
13.1.2007 12:00:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 12:21:37   
A-N-J-A
Jaz sem kupila v Benettonu en tak puli,čist tanek in raztegne se do Maribora.Če majo pa take majčke boš mogla pa sama pogledatuser posted image .
Aja, pa v nenosečniškem Benettonu seveda.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 12:25:41   
Anonimen
Večinoma sem nosila kar običajne modele majčk, nekatere za eno številko večjo. Ko je bil trebuh že zelo velik, je malo gledal ven, ampak takrat je bilo že poletje, službe ne več in je bilo tako čisto ok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 12:46:32   
Dejča
Tudi sama sem kupovala kar navadne majičke - ne nosečniških, ker so večinoma grozne - saj zdaj dobiš vse, tudi fajn raztegljive - kupi malo daljšo, pa ti bo prav tudi čez trebuh. Vsaj meni so bile - do konca nosečnosti - pa sem nosila kar isto številko kot drugače, vendar so bile majičke malo daljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 13:16:06   
total
Jaz kupujem majčke v New Yorkeru,tako da sm jih tudi med nosečnostjo nosila...

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 13:31:07   
cofek
lani marca al aprila (ne vem sicer točno) sem v H&M (Celje) kupila črno in rjavo mačko s kratkimi rokavi (so tudi mal elastične)- na nosečniškem oddelku. Vem da so imeli še bele, za druge barve pa nisem ziher. So ful fajn, ker so spredaj malo podaljšane, tko da lepo pride čez trebuh. Ne vem pa če jih majo že/tudi zdajuser posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 14:07:38   
ajdaN
Definitivno HM. Jaz sem kupila kar tri. Navadne, nenosečniške seveda. Pri vseh majicah me moti to, da so tako user posted image  kratke. Že ko nisem noseča. Tele so mi pa čisto dovolj dolge, kljub že kar velikemu trebuščku. PA mislim da jih bom lahko do konca nosila.

Cena pa sploh ugodna proti "pravim" nosečniškim majicam - malo čez 2 jurja (še po starem - še nismo na € preklopiluser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 14:51:55   
Maleal
V La Vie v Brezju,H&M,Benetton,.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 17:18:12   
MoonEve
Ja, H&M ima dovolj dolge tudi nenosečniške majice, s kratkimi ali dolgimi rokavi. Sem jih pa malo pred novim letom tudi v New Yorkerju videla enih par, ki so bile dovolj dolge (tudi brez rokavov). Drugače si jih pa večino sama zašijem - ravno zato, ker mi tiste v trgovinah ponavadi niso všeč, povsod ene potiske gor popajo. user posted image Sama naredim oprijete, malo daljše, enobarvne, 3/4 rokavi - fejvorit user posted image

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
13.1.2007 22:13:08   
zima07
H&M, definitivno. Sem si že pred nosečnostjo kupila par majčk, ki sem jih nenoseča težko nosila, razen na bolj oprijete hlače (ker so tako dolge)-med nosečnostjo so mi pa glih prav prišle, še nekaj sem jih dokupila in to je to...kratke nosim namesto spodnjih majic, dolge pa čez-vse dovolj dolge, da prekrijejo trebuh tudi sedaj, ko sem na koncu nosečnosti...Cena je pa itak the best!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
14.1.2007 21:19:46   
fusia
Enako kot pravijo punce zgoraj: H&M.
Sem kupila nekaj majčk, pa ne nosečniških, čisto običajne, le da so precej dolge in zelo raztegljive. Mi še vedno pokrijejo trebuh, pa sem že pred koncem. In moj trebuh je ogromen.

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje kupujete oprijete majčke?
16.1.2007 11:28:42   
*Marty*
mene pa bolj kot oprijete majčke zanima kje se kupijo kakšne tunike, da se ne vidi toliko trebuha?a je poleg h und m še kej tazga, pa pocen?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?