|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trd trebuh - me je lahko strah ?
12.1.2007 20:09:09   
Čakajoča
Pozdravljene!

Sem v začetku 6. tedna in imam že od jutra zelo trd trebuh in tudi boli me!

Je lahko to znak spontanega splava ali kaj!?

Mi lahko kaj poveste o tem!?

Se je kateri to že zgodilo!?

Hvala za odgovore - sem zelo prestrašena!

< Sporočilo je popravil wahoo -- 12.1.2007 20:52:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Trd trebuh - me je lahko strah ?
12.1.2007 20:15:24   
Freycha
1. misilm, da gre samo za vetrove in počasnejše črevesje, ki zna povzročati take zadeve

2. ti predlagam, da isto vprašanje postaviš na www.med.over.net - in sicer na forum ginekologija, kjer odgovarja dr. Pušenjak, bo najbolj kompetenten za take odgovore......


< Sporočilo je popravil wahoo -- 12.1.2007 20:53:16 >

(odgovor članu Čakajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Trd trebuh - me je lahko strah ?
12.1.2007 20:31:17   
LuLu
Ojla, otrdevanje trebuha v nosečnosti je sicer normalno, če pa imaš kakršnekoli bolečine pa ti predlagam, da greš k doktorju osebno in je čisto brezveze zapravljati čas in energijo za vprašanja na forumih, ker ti nobena ne more pomagati.
Kar pogumno na pregled, pa tudi, če bo vse ok, te bodo vsaj doktorji pomirli. To je moj nasvet.
Lep pozdrav.

< Sporočilo je popravil wahoo -- 12.1.2007 20:53:01 >

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




ime za puncko
tatly

katero ime vam je lepse

Anella (66%)

Noella (34%)


Število vseh glasov: 187

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!