pediater (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


malecka_mateja -> pediater (8.1.2007 18:11:43)

ojla!

mene pa zanima ko prides iz bolnice kdaj gres k pediatru??? in kdaj si ga izberes????
se mores kaj prej najavit???'
hvala za odgovore




eya -> RE: pediater (8.1.2007 18:32:56)

Meni je glede tega vse patronažna razložila, ko je prišla na obisk. Moraš pa potem sama v zdravstveni dom poklicat in se naročit pri pediatru, ki še sprejema otročke.

Aja, prvi obisk pediatra pa je pri starosti 1 mesec.




total -> RE: pediater (8.1.2007 18:59:26)

Vsa navodila ti,da patronažna sestra,ko te obišče.




tinkaf -> RE: pediater (8.1.2007 19:15:07)

Meni je vse razložila patronažna. Povedala sem kaj pričakujem od pediatra in mi je na podlagi tega svetovala kateri/a je dober/a. Ona mi je tudi uredila termin za prvo posvetovalnico. Meni dejsnsko nič ni bilo potrebno narediti - Kranj.




martinuška -> RE: pediater (9.1.2007 12:19:41)

Kot so napisale že zgoraj, je prvi pregled pri pediatru en mesec po porodu. Tako da se čimprej pozanimaj, katerega pediatra bi rada imela. Mi smo vprašali še patronažno sestro, ki nam je dala predloge, koga bi lahko imeli, ampak ni ona urejala ničesar, poklicati in se dogovoriti za pregled sva morala kar sama. Aja, sem pa iz Maribora.




*metuljčica* -> RE: pediater (9.1.2007 12:59:19)

Priporočam ti, da se prej pozanimaš katera je ok in se z potem odločiš in tja pokličeš še pred porodom in se zmeniš in jim poveš kdaj imaš rok poroda in rečeš da bi bila rada pri njih - če imajo fraj te bodo itak vzeli in potem ko rodiš moraš v 14 dneh sporočiti, da se naročiš na preged. Saj jaz sem tako naredila pa je bilo vse ok. Tudi sedaj ko sem v drugo noseča sem že povedala, da bi imela istega zdravnika tudi za drugega otroka, pa so rekli ok, samo ko rodim naj spet v 14 dneh pokličem zaradi prvega pregleda.




Stran: [1]