|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko ste se zredile
1.2.2007 14:00:35   
zalbi
sem v 29t in imam +3kg, je pa res da sem na začetuki izgubila ene dobre 4kg.

_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: koliko ste se zredile
1.2.2007 14:18:43   
ronja
kalina, ti si resno na porodu izgubila samo težo otroka - 3 kile, nič več???user posted image Kaj pa voda, pa vse ostalouser posted image

No, jaz sem zdaj 20. teden in imam 2 kili plusa, pa je bila g. zelo zadovoljna, da sem se končno zredila, ker sem sicer bolj suha kot ne - zdaj imam 56,4 kile.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: koliko ste se zredile
5.2.2007 13:41:10   
romy
+ 39 kg, vendar ful vode v telesu

pred zanositvijo sem mela 59 kg, ko sem šla rodit pa 98 kg! Si predstavlate to?? Nebi rada več tolk kil mela, hvalabogu jih imam zdaj 60.
Sem pa rodila ogromnega, zdravega fantka.
Je pa bil pri meni vzrok, da sem nehala kadit ko sem bila noseča in sem se pol prekomerno nažirala z čokoladam, picam, bureki,... vsem kar je dobro user posted image

Sem si pa obljubilča, če bom še kdaj noseča ne bom nardila iste napake in se bom bolj kontrolirala.

Lp

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: koliko ste se zredile
5.2.2007 22:37:03   
frrrr
js sm do 37. tedna pridelala kar 18kg... takrat šla tut rodit, ker je voda odtekla...
no, zdej sm pa že 1kg v minusu

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: koliko ste se zredile
6.2.2007 11:06:53   
pupi
Sem v 16 tednu, pa 0kg. Ne vem če je to ravno OK, pa če normalno jemuser posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: koliko ste se zredile
7.2.2007 9:23:22   
ronja
Pupi, brez skrbi, pri meni je bilo isto, sicer sem bila bolana vmes in sem še shujšala, ampak gre potem gor, samo veliko pij!

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: koliko ste se zredile
7.2.2007 9:30:57   
mojca 32
PUNCE NE SE SEKIRAT JAZ SEM PRI PRVEM ŠLA IZ 49 NA 84 KO SEM RODILA JIH JE BILO 86 MESEC PA PORODU SEM JIH IMELA 100 POL PA NISEM UPALA STOPIT NA VAGO IN SEM NEKAJ NARDILA KO JE BIL JAN STAR 4 MESECE SEM JIH IMELA 49 AMPAK JE BILO PREMALO KER GA NISEM BILA SPOSOBNA VEČ NOSIT TAKO DA SEM SE NAMENSKO ZREDILA NA 57 IDEALNO . JA SEDAJ SEM V 12 TEDNU IN POL PA SEM PRIDELALA 1,5 KG.UPAM DA TLE NE BO TAKO HUDO KER SEDAJ MI SLADKO NE PAŠE RES PA TUDI JE DA SEM IMELA PRI 1 FFFUUULLL VELIK VODE SEM MOGLA IT PREDČASNO RODIT KER SO SE BAL DA GA BO VODA ZALILA IN DA SE MI BO ZADUŠIL V MENI NO JA PA SE JE VSE LEPO IZŠLO TAKO DA NE SKRBITE VSE GRE NAZAJ DOL SEVEDA Z MALO TRUDAuser posted image

< Sporočilo je popravil mojca 32 -- 7.2.2007 9:33:27 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: koliko ste se zredile
7.2.2007 10:31:22   
Lea77
V prvi nosečnost + 27 kg (zadnjih 14 dni sem imela vsake 2 dni 0,5 kg več?!).
Zdaj sem v 20 tednu + 7 kg (zaenkrat mi gre malo bolje kot prvič).
Kako vam rata se tako malo zredit?!

(odgovor članu Bibyka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: koliko ste se zredile
7.2.2007 10:38:51   
petraz
Jaz sem se v prvi nosečnosti zredila za 17 kg, v drugi pa za 15 kg... user posted image

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: koliko ste se zredile
7.2.2007 17:27:12   
PUJKEC
CAO!

mene je kr malo strah, ko gledam te majhne kilogramčke-js sem 15t+2kg user posted image , no ja, sej tudi 19kg+ menda pomeni normalno nosečniško težo user posted image . meni je slabo, bruham, pa še kr jem, ker mi tk paše user posted image .

(odgovor članu Bibyka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: koliko ste se zredile
8.2.2007 19:00:52   
sandra85
9t-2 kguser posted image

(odgovor članu PUJKEC)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: koliko ste se zredile
9.2.2007 9:02:23   
Anonimen
Samo 33 kguser posted image . Danes, 2 leti po porodu imamš še 4 kg viška.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: koliko ste se zredile
9.2.2007 12:24:19   
malecka_mateja
jaz sem v 40t in sem se zredila +6user posted image
upam da tudi teh nebo več po porodu!pa nisem pazila kaj jem samo sprva sem bruhala in tako sedaj pa jem vse kar mi paše in kdaj mi paše pa hvala bogu nimam težav(trkam)
sej jih imam od prej prevečuser posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: koliko ste se zredile
9.2.2007 12:26:22   
lemavrica
8t -3kg.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: koliko ste se zredile
9.2.2007 13:56:59   
KT
22t - 4kg

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: koliko ste se zredile
9.2.2007 14:58:55   
Mateja82
prva user posted image  -  20kg gor pa dol so tudi šli (zadnji tedniuser posted image so bli eno samo žretje vsega kar mi je dišalo user posted image , pa še user posted image  je zamujala  dva tedna nisem vedela kaj naj pa sem jedla in jedla in jedla in ....)
druga user posted image   10 tednov - zaenkrat še nehote hujšam do sedaj  za 3 kg ( slabost..)

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: koliko ste se zredile
9.2.2007 15:54:48   
Sandra*
20 kg, v zadnjih 14 dneh nosečnosti 5kg (me je tako bolel križ da sem se komaj premikala). 6 mesecev po porodu imam 4 kg manj kot pred zanositvijo, ne hujšam namerno, ampak pomoje ti grejo kile dol če dojiš!

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: koliko ste se zredile
11.2.2007 19:06:33   
Anonimen
Jaz sem v  24t in imam + 7. Samo men se to zdi tako veliko, ker sem majhna in se mi fullll pozna. So me prejšnji teden spraševal, če grem kmalu rodit user posted image .  Prej sem imela tako službo  (študentsko) da sem bla po več kot 10 ur na nogah pa malo sem jedla. Zdaj pa se doma učim, manj delam in več jem in valda mi vse zaleže.
Upam, da bodo šle kilce dol tako kot gor.

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: koliko ste se zredile
12.2.2007 12:33:43   
pupi
Spet jaz, zdaj pa sem se končno zredila kar za 1,5 kg in to v treh dneh, trenutno sem v 17. tednu (to je do zdaj tudi vse kar je šlo gor). Upam da ne bo tako šibalo naprej na vsake tri dni 1,5 kg, to ni ravno odlično user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: koliko ste se zredile
12.2.2007 14:35:48   
ronja
Hehe, pupi, ti pa nisi nikoli zadovoljnauser posted image , enkrat premalo, drugič prevečuser posted image . mal heca, ne sekiraj se, te kile ne naraščajo enakomerno, ampak tako naenkrat v enem dnevu lahk tudi 1 kilo, potem se pa spet umiri in normalizira ali pa gre mal dol. Skratka, ne sekiraj se, bo šlo gor, ne bo pa šlo vsake 3 dni kila pa pol.
jaz sem zdaj 22. teden in imam + 3kg.

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: koliko ste se zredile
30.3.2008 20:42:51   
Misty
Jaz sem se 1. zredila za 16 kg (sem dobila hčerko), pa sem tudi kmal nazaj na to težo prišlauser posted image ,
2. pa samo za 8 kg (začetnih 55kg), pa sem jih imela po 6 tednih po porodu 58. Potem sem pa po enem letu nehala kaditi in jih imam sedaj 65 kguser posted image , aja pa drugič sem rodila sina. Je menda tudi malo odvisno kaj nosiš. Prvič sem se zredila vsepovsod, drugič pa pretežno v trebuh, zadnjico in boke.

Zdaj si grem pa še malo pogledat, če ima katera kakšno dobro dietouser posted image .



(odgovor članu Bibyka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: koliko ste se zredile
30.3.2008 21:47:14   
lindy
25 teden, +7kg

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Misty)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: koliko ste se zredile
30.3.2008 22:22:34   
mayci
V celi nosečnosti sem dobila 11kg. Pa so mi šle hitro tudi dol, na težo pred zanositvijo, potem pa med porodniško spet grdo gor (+7kg), zdaj imam pa 2kg več kot pred zanositvijo (pa tudi s tema dvema nameravam še opravitiuser posted image ).

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: koliko ste se zredile
31.3.2008 1:47:53   
tweetek
jaz sem pa v 31. tedni na +9kg... Kar ne morem verjet, vsak mesec se za tri kile zredim....

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: koliko ste se zredile
31.3.2008 8:50:29   
MARTINŠČICA
28. teden, user posted image user posted image , imam +8 kg.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?