Dojenje in kopanje v bazenu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


skokica01 -> Dojenje in kopanje v bazenu (4.1.2007 9:54:48)

Verjetno bomo odšli za nekaj dni v toplice, pa bi zelo rada tudi kaj zase naredila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] in vsak dan plavala. Ker pa dojim ne vem kako je z bazeni in dojenjem. Klor se namreč tako zažre v kožo, da sem ga vedno vohala tudi po tuširanju. Strah me je, da bi moja pikica zaradi drugačnega vonja moje kože, zavrnila dojko.
Imate kakšne izkušnje?




Jančika_ -> RE: Dojenje in kopanje v bazenu (4.1.2007 10:04:36)

Mi smo šli na bazen, ko je bil tamali star 4 mesece. Klor ga ni čisto nič motil pri dojenju. Takrat je bila tam ena mamica s še manjšo pupo in jo je tudi dojila. Po moje ni panike.




aisha_ -> RE: Dojenje in kopanje v bazenu (4.1.2007 10:54:09)

Pozdravljena! Tudi mi smo sli zadnjic prvic v kopalisce, mala bo kmalu stara sest mesecev in jo se vedno izkljucno dojim. Klor je ni popolnoma nic motil, tako, da ni straha. Pa veliko uzitkov pri plavanju!LP




ribica. -> RE: Dojenje in kopanje v bazenu (4.1.2007 12:03:30)


Tudi mi smo bili na kopanju, ko je imel mali 3 mesece, pa ni blo panike. Vse normalno.




eya -> RE: Dojenje in kopanje v bazenu (4.1.2007 16:13:55)

Tudi jaz sem se že parkrat kopala v bazenih, pa se mali ni nič manj rad dojil.




piscancek -> RE: Dojenje in kopanje v bazenu (7.1.2007 23:17:16)

tudi mi smo se kopali v bazenu,pa mali joškica ni bla čist nč manj dobra. Pr nas ni blo panike




tina104 -> RE: Dojenje in kopanje v bazenu (8.1.2007 14:51:12)

Tudi pri nas ni bilo nikoli problemov. Smo pa se šli prvič kopat, ko je bil star 5 mesecev.




viv_ -> RE: Dojenje in kopanje v bazenu (8.1.2007 14:54:31)

Brez problema lahko dojiš.

Se mi je pa enkrat res malo zagravžalo, ko se je ena usedla na klopco v bazenu, tisto, ko si na pol še vedno v vodi, pa hop joško ven in tamalega dojit. To mi je blo pa bljaaaaaaaaaaak!




BONHEUR -> RE: Dojenje in kopanje v bazenu (19.1.2007 14:14:14)

Jaz sem redno hodila plavat (enkrat na teden) na DIF, tudi ko sem še polno dojila. Pa nisem opazila, da bi se ta mali zdelo kaj drugače.




Eva MT -> RE: Dojenje in kopanje v bazenu (19.1.2007 17:40:16)

Midve sva šli na plavanje dojenčkov, ko je bila stara štiri mesece (11 obiskov) in je ni nič motilo. Še zdaj se doji.




Stran: [1]