Darilo (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Pingvinčica -> Darilo (27.12.2006 10:33:24)

za 3-letnico. Zanima me, kaj kupiti 3 letni punčki za rojstni dan? NImam idej, Prosim povejte mi kaj imajo rade vaše z čim se rade igrajo, kaj rade počno, da bo odloitev lažja. Hvala





sato -> RE: Darilo (27.12.2006 11:01:49)

Moja se je v tem obdobju najraje igrala s kakimi ustvarjalnimi igračami, punčke so jo začele res zanimati pri kakih 4-5 letih. Kaj pa vem- plastelin s tistimi finimi modelčki in prešami, malo novejša stvar je Play Mais, prstne barve (packarije vglavnem[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]), kocke vseh vrst, ali pa tisti malo večji žebljički, ki jih pikajo na podlago, lesene puzle, pa zraven kakšno majčko in kaj sladkega...




mojcab -> RE: Darilo (27.12.2006 15:34:34)

Moja 3 letnica je za Božička dobila mini leseno kuhinjo. 2 dneva že samo kuha in kuha in čeblja okrog svoje kuhinje. resnično ne morem verjeti, da se lahko domisljijsko otroci tako spustijo v igro. Neverjetno kako znajo posnemati odrasle in predvsem potem vidiš kako otrok tebe vidi pri delu v kuhinji.

Zanimajo jo tudi razne pobarvanke- Za punčke pa še ni dovzetna. morda res kasneje.




bskrle -> RE: Darilo (27.12.2006 19:04:24)

Lego kocke, kuhinja, barvice in blok - ne moreš zgrešiti!
Pesmice na cd, knjigica a la Nodi, Kravica Katka 




lelaval -> RE: Darilo (27.12.2006 19:47:39)

Sestavljanke, prstne barve, knjigico pravljic,...




muki1 -> RE: Darilo (27.12.2006 22:26:47)

Jaz vedno pravim, da s knjigico ne moreš zgrešiti. Princeska Mila je ena taka lušna knjigica. So pa 4 v zbirki in ji lahko potem dokupiš.
Pa izdelki iz gipsa so pri nas popularni. Iz njih potem izdelujeva magnetke, pa broške, jih barvava, posipava z bleščicami...... Prava zabava.




Marogica -> RE: Darilo (27.12.2006 23:04:28)

Jaz vedno vprašam starše dotičnega otroka, kaj si trenutno želi. Kaj pomaga lepa knjigica, otrok pa jih ima doma 20? Od tega že tri enake? Ipd.

Torej jaz vprašam in mene tudi vedno vprašajo. Smo se še vedno zmenili tako, da sta bila moja otroka zadovoljna.




frutka_ -> RE: Darilo (30.12.2006 16:04:01)

Nalepke so zakon pa kakšne knjigice s preprostimi nalogami. Majhne plastične živali, razni modni dodatki (sploh če je mala frajlica, ker ene deklice imajo rade taka darila).
Vprašaj mamico!




Stran: [1]