|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rolka za k vozičku
14.12.2006 10:00:52   
Maxica
Odločam se za nakup tiste rolke Buggy Board, da bo tudi naš dveletnik lahko z mano hodil na daljše sprehode, pa imam eno vprašanje. A ta reč potem ful štrli ven? Je treba kaj bolj na široko hoditi, da se ne zadevaš v to z nogami ali greš komot? Npr.mi če gremo v trgovino, pa nabavimo kakšne sokove in jih damo na tisto železje na vozičku, ki je za to namenjeno, ful štrli ven, in se stokrat zadenem z nogami v tisto in pridem čisto obutana iz trgovineuser posted image . Pa me skrbi, da ne bo tudi s to rolko podobna zgodba.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rolka za k vozičku
14.12.2006 10:11:47   
asso
Ne, ne tu nič ne udarjaš, grejo noge lepo pod rolko in hodiš čisto komot.

Mi smo z njo zadovoljni in naša celo sedi gor...

debata je bila pred cca. enim mesecem, tam boš našla več odgovorov...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rolka za k vozičku
14.12.2006 10:40:34   
atinav
Mi jo imamo tud in smo zadovoljni...ne nič se ne zadaneš, gre kar fino...samo imamo problem ker se Tian nebi preveč rad vozil, ampak bi bilo super če bi ga mami kar nosilauser posted image ...tako da imamo vedno borbeuser posted image .

_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rolka za k vozičku
14.12.2006 14:16:30   
žiža
Mi jo tud imamo in je super. Ne bom rekla, da se nikoli ne zaletim vanjo, ampak ni tako hudo. Važno je da grem lahko sama z obema dlje kot 50 m.
Evo še ene par koristnih info.
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1129924
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1184860

< Sporočilo je popravil žiža -- 14.12.2006 14:23:54 >

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rolka za k vozičku
14.12.2006 15:09:12   
Pupica
Mi sploh ne vme kaj bi brez nje. Tako grem lahko za 3 urni sprehod z obema. Dokler gre hodi peš, ko je utrujena(ona pravi, d aima velike noge user posted image user posted image user posted image ) stopi gor in že se peljeva-pardon peljemouser posted image user posted image user posted image .
sej maš pr stran eno tako vrvico s katero rolko sneš gor k vozičku, kadar se otrok ne pelje.SPloh pa je mehanizem pripenjanja in odpenjanja k rolki/od rolke tako enostaven, dva gumbka prtisneš in že je dol / gor. da se res splača(npr.če nas očka, babi, dedi, kje poberejo al da se srečamo, al pa da smo zmenjeni, rolko odpnem, vozek je pa v hipu sestavljen.
Tko da toplo priporočam.
Sems e kar z velikimi pogovarjal, otroci se radi "švercajo"tam gor tut do 4leta.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rolka za k vozičku
14.12.2006 19:33:40   
Maxica
Hvala vsem za pomoč. Sem sedaj kar naročila, pa bomo sprobali, upam, da se nam bo obneslo, kajti nam bo prišlo še zelo zelo prav.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?