krila za angelčke (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Ustvarjamo skupaj



Sporočilo


Anonimen -> krila za angelčke (11.12.2006 6:46:52)

Kako jih narediti doma? Ima kdo idejo?

Zbiram namreč ideje, kaj bi lahko z otroci ustvarjali v otroškem klubu, pa vstanem in zagledam tisti čuden obešalnik, ki jih dobiš v čistilnici.
Po moje bi bil to dober okvir za krila, samo kaj skozi prevleči oz. kako zapolniti okvir oz. dalje. Pa, da ni predrago.

Prosim pomagajte mi, ker bomo imeli  program okraševanja jelke s strani gostov, otroci bodo delili kekse, ki jih bodo sami spekli in bi bilo super, če bi bili vsi otroci oblečeni v angelčke.




urška -> RE: krila za angelčke (11.12.2006 7:10:04)

kaj pa šeleshamer? pa s srebrno (ali pa z zalto) pobarvano pa še malo bleščic gor? jaz bi tko naredila. aja pa brez obešalnikov. kr izrežeš jih iz papirja.




catja2 -> RE: krila za angelčke (11.12.2006 9:15:28)

Kaj pa kakšna tanjša žica, zvita v obliki kril in pritrjena na obešalnik? Gor pa npr. vrteks???




Strawberrie Cherrie -> RE: krila za angelčke (11.12.2006 10:00:44)

Urska, pomojem je bolje, da uporabijo kar žico + alufolijo ali pa žico + folijo za živila (prozorno), no pa kakšne trake za privezat, ker žica ni ravno udobna, ali pa mogoče stare vezalke




Pikica76 -> RE: krila za angelčke (11.12.2006 10:20:42)

Kupi kakšen poceni povšter, pa ven vzemi filo in nalepo na bel karton pol pa na obešalnik.




Tracy -> RE: krila za angelčke (19.12.2006 12:05:15)

Ponavadi gor najlonke napnejo. Če so to bele najlonke, po možnosti s kakšnimi bleščicami, je pa sploh super.
lp




Stran: [1]