|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Plenice - vse premočijo - pomoč!
10.12.2006 8:53:34   
najina pikica*
midva sva zdej probala pamperake aktive fit vijoličaste in zaenkrat user posted image  hvala bogu mi ga ni treba več previjati na 3 ure user posted image  user posted image

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Plenice - vse premočijo - pomoč!
10.12.2006 8:54:05   
najina pikica*
aja iz mullarja so!user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Plenice - vse premočijo - pomoč!
10.12.2006 12:18:26   
LanaM
Probaj huugieske v zeleni embalaži ali sparkijeve... pri nas se oboje obnesejo

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Plenice - vse premočijo - pomoč!
11.12.2006 10:15:42   
lolipop
Mene pa čisto informativno zanima, a tiste, ki vam plenice premočijo, dojite? A dajete ponoči sončkom za pit?

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Plenice - vse premočijo - pomoč!
12.12.2006 10:18:56   
sami_y
Jaz mojega polno dojim in tudi ponoči se dojima 2-3x, v glavnem je na 2-3 ure, tako podnevi kot ponoči.

Sem probala ga met široko povitega, spodaj pampersko oz. huggiesko in je bilo zdaj tri dni vredu, danes pa sem ga ob štirih zjutraj odvila (takrat kaka in tiši in če ga ne odvijem ful joka), plenica je bila skoraj suha, se je pokakal in sem mu dala novo pampersko čez pa tetra plenico in zavijalno plenico in je bil čez štiri ure moker (je ful lulal), pa ne samo on, tudi rjuha in jogi user posted image

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Plenice - vse premočijo - pomoč!
12.12.2006 15:33:47   
najina pikica*
lolipop-ne midva se ne dojiv,pa tudi ponoči zelo malokrat jeva,razen ob kaki polni luni,ali slabem dnevu...nama prespi celo noč od 21.30 pa do 6-7 zjutraj!

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




gluten
1hruška

Kdaj ste začele uvajati gluten?

pred 6. mesecem (29%)

med 6. in 7. mesecem (50%)

po 7. mesecu (14%)

po 1. letu (7%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!