|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moj otrok je samo v spanju-kriza
6.12.2006 14:54:49   
magnolija
Ne vem kaj naj še naredim,da bi mu bilo zanimivo dojenje tud,ko je buden.Preveč ga vse zanima,samo moja ziza ne,čisto nasprotje kot do pred slabim mesecem.Zdaj sem že vesela,če je na zizi več kot 2minuti.Če se ne naje dovolj čez dan,ga mam pol ponoči vsako uro na zizi.
Pa tak kje bil priden do zdajuser posted image
Ma katera idejo kaj naj?
vem,da bi mogla ponoči bit bolj odločna pa ga ne tol nahranit,ampak pol je pa jok,pa se čisto prebudi.
Bojim se,da mi bo zmanjkalo mleka,če bo šlo tako dalje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moj otrok je samo v spanju-kriza
6.12.2006 19:15:53   
eya
Poskušaj ga dojit v mirnen prostoru, v poltemi. Ne pristavljaj ga pogosteje kot na 3 ure, naj bo že lačen, da ga ne bodo druge stvari motile. Poskusita v leže, če se sedaj doji v leže ali obratno. Če iz ene dojke ne pije, poskusi iz druge.

Tudi moj mali je pri 4 mesecih postal strašen firbec in dojenje se je skrajšalo. Je pa res, da zdaj dela tudi večje požirke in se prej naje. Če v teh 2 minutah fajn golta, lahko da dobi dovolj.

Nočno dojenje pa je lahko tudi posledica česa drugega (zobki, nemirno spanje, sanje) in ne lakoteuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moj otrok je samo v spanju-kriza
6.12.2006 20:07:06   
buda
tudi moj 3 mesečnik se zadnje čase čudno obnaša. Sploh si ni podoben. Najprej dobre volje nato naenkrat cviljenje, jok in godrnanje. Mi par dni nazaj isto ni hotel jesti-samo ponoči, ko se ni zavedal kaj dela.
Ker se full slini sem pomislila na zobke, zato mu vsakič pred obrokom zmasiram dlesni-stoka, se drgne in očitno mu paše. Nato greva v spalnico kjer je tišina in počasi jeva- ker je po steklenički vmes drgne tudi dlesni. Tudi ponoči v spanju zajoka in gode... po mijem so tudi pri tvojem zobki.
lp in sporoči.
aja mene pa zanima koliko časa traja da zobek pogleda vn, ker pri nas je vsak dan huje.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moj otrok je samo v spanju-kriza
6.12.2006 21:10:01   
magnolija
Pr nas je bla kriza pred tednom dni, sem bila prepričana, da so krivi zobki, kr je s tako jezo tiščal pesti v usta in se nenormalno slinil, potem pa je blo nekaj dni mirneje, danes pa je spet kriza.mogoče pa so res zobki.
zdaj je koma utrujen zaspal na joški, to pomeni, da je pil celih pet minut.
je res možno,da se v dveh minutah napapa?
Lula pa kaka redno tak, da res zgleda kot da dovolj poje, ampak glede na to, da po novem kaka tud ponoči, je za to krivo nočno dojenje.
eya, sva se poskusila nosit zraven pa je pomagalo eno minutouser posted image .drugače se pa leže dojiva.
Buda, preden zobek ven pogleda lahk traja tud tri mesece, tak bllo pri nečaku.žoprosti, upam, da ti nisn vse korajže pobrala, eni pa ga majo en dva tri zunaj.od kolegice je pri treh mesecih mel že dva, pa sploh ni vedla, da jih dobiva.



(odgovor članu buda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moj otrok je samo v spanju-kriza
9.12.2006 19:49:45   
domci
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Poskušaj ga dojit v mirnen prostoru, v poltemi. Ne pristavljaj ga pogosteje kot na 3 ure, naj bo že lačen, da ga ne bodo druge stvari motile. Poskusita v leže, če se sedaj doji v leže ali obratno. Če iz ene dojke ne pije, poskusi iz druge.

Tudi moj mali je pri 4 mesecih postal strašen firbec in dojenje se je skrajšalo. Je pa res, da zdaj dela tudi večje požirke in se prej naje. Če v teh 2 minutah fajn golta, lahko da dobi dovolj.

Nočno dojenje pa je lahko tudi posledica česa drugega (zobki, nemirno spanje, sanje) in ne lakoteuser posted image


se strinjam pa res probaj še v leže pri nas je to pomagalo

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moj otrok je samo v spanju-kriza
10.12.2006 22:29:57   
HuAnita
Mislim,d a se lahko naje v tako kratkem času. Vsaj naša Capinka se je, nekako v tej starosti, medtem ko me newborn, star zdaj 4m, veselo vleče, kolimor mu pač pustim.... sem mu žal tudi duda.user posted image
Ampak ja, mislim,d a ima nekaj minut dovolj. Stori, kot so ti svetovale, pa naj te 'potolažim', midva se čez dan dojiva max. na 2 uri, zvečer spi v kosu max. 4 ure (takrat, ko jaz pospravljam, čistim ipd.), potem pa zbujanje na 2 uri - juhu!!!!user posted image   Redi se ful pridno, tako da ponoči lačen gotovo ni, a že pri prvi sem imela težave, očitno jih bom tudi zdaj...

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Katero ime?
marijaa

Katero ime za fantka vam je najbolj všeč?

Marcel (22%)

Gaj (5%)

Lan (31%)

Gal (22%)

Svit (20%)


Število vseh glasov: 484

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!