Katere lego priporočate? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Anonimnica -> Katere lego priporočate? (1.12.2006 20:28:16)

Sinek je star nekaj čez dve leti, pa bi mu kupili lego kocke za božička. Katere priporočate? To že v em, da lego duplo. Zdaj pa ne vem, a naj vzamemo tiste, ki so tematske ali samo nek zabojnik raznoraznih kock? Sem gledala ene na strani baby centra. Kje se pa da lego lupit najceneje?
Pa še to: kako pa se kaj splača gtista zelena plošča, na katero sestavljajo kocke?

Hvala za odgovore.




Ezi -> RE: Katere lego priporočate? (1.12.2006 20:36:00)

Jaz bi mu vzela nekaj takih splošnih kock, da bo lahko sam sestavljal in mogoče zraven še kakšno lego duplo figurico, pri tej starosti se je moj že lepo igral s figurami, ki so se med seboj pogovarjale. Pa kakšna živalica, avto, traktor ... kaj takega seveda ne sme manjkati[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




sjug -> RE: Katere lego priporočate? (1.12.2006 21:12:39)

Za začetek, če nima še nič priporočam splošne kocke. Duplo so krasne, a drage ko žafran. Naš mali, ki je star 16 mesecev, se veselo igra predvsem s splošnimi kockami in z avtočki duplo.




Putka -> RE: Katere lego priporočate? (2.12.2006 10:12:00)

Se strinjam, kar en maxi zaboj, pa se potem dokupijo vlakci ali živalce. Pa ne kupuj v Baby Centru, razen če je akcija. Najcenejše legice so v Mullerju.

Putka




frutka_ -> RE: Katere lego priporočate? (2.12.2006 14:10:52)

Naš ima ene lego duplo živali in en veliki zaboj navadnih legic. Aja, ima še ene specialne, ki jih je dobil od prijateljev, to je bager, ki ima gumirana kolesa in dve lopati da kao koplje. Te ima najraje!




Stran: [1]