|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež
28.11.2006 14:53:38   
Baucka
Ker bomo kmalu prerasli lupinico, me zanima kakšen avtosedež naj kupim. Razmišlja o Recaro  Jung sport je od 9-36,  kjer  lahko nato gornji del vstran vzameš in imaš samo jahača. Ker je kar drag, stane 52.000,00 SIT, me zanima kakšne so vaše izkušnje z njim, saj so na testih Recaro avtosedeži ocenjen zelo dobro.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež
29.11.2006 18:50:31   
tiki20
Pozdravljena...
tudi mi bomo kmalu prerasli lupinico in prav tako kupujemo avtosedež-zelo nama je  všeč KIDDY life pro, cena je prav tako zelo visoka, mislim da je okoli 60.000 sit
Bi lahko še meni katera svetovala glede avtosedežev ali če ima katera prav tega-kako je zadovoljna z njim

lp

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež
30.11.2006 22:40:25   
zmajči25
Ker smo tudi mi že skoraj "doktorirali" na avtosedežih, vam povem, da so skoraj vedno najbolj varni tisti sedeži, ki so samo za eno skupino npr. samo skupina 1 (9-18 kg) in ne kombinirano za skupino 1,2 in 3 (9-36 kg).
Citiram iz revije VIP:
"Varnost sedežev iz kombinirane skupine 1,2 in 3, ki so namenjeni otrokom od prvega leta naprej je nekoliko slabša, kar poznavalce ni presenetilo. Sedeži te skupine naj bi v avtu varovali tako enoletnega malčka kot 11 ali celo 12-letnega velikana, kar je težko doseči. Prehod iz lupinice, kjer otrok leži, v tako velik sedež je za otroka precej težaven. Le nekateri imajo dodane varnostne pasove, sicer pa otroka privežemo kar s pasovi v avtomobilu. Za tak način zavezovanja pa je enoleten otrok premajhen in drsi izpod pasov. Na testu je le Kiddyjev life pro dosegel oceno "dobro" za varnost.....predvsem zaradi varnostne mizice, ki jo uporabimo v prvem obdobju. A kot pravijo starši, njihove izkušnje z mizico niso najboljše, saj pri malčkih ni priljubljena. Strokovnjaki priporočajo, da starši težavo rešijo tako, da kupijo sedež skupine 1, ki dobro varuje otroka. Ker je udoben, se v njem otroci dobro počutijo. Tako bodo otroci srečni in starši bolj mirni."
Z vsem navedenim se popolnoma strinjam.

Upam, da sem vama kaj pomagala!user posted image
Fajn kupujte!

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež
2.12.2006 10:30:11   
Seven*
Imam doma Kiddya in MaxiCosi-ja, pa vam lahko povem, da Kiddyja ne bi nikoli vec kupila. Nas je zivckal sto na uro, ker se  zaradi mizice ni mogel igrati.

Po vseh izkusnjah, ki jih imam, bi zdaj definitivno kupila Tobyja!!!


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež
2.12.2006 11:07:10   
kofetek2010
mi imamo Römer duo plus in MC Tobi - najboljš, da mal prebrskaš po RR, ker je bilo že veeeliiikooo napisanega na to temo user posted image  


meni se zdi nesmiselno kupovat sedež od 09-36 kil, ker je varnost na prvem mestu saj so testi pokazali, da so sedeži od 09-18 kg bolj varni od tistih 09-36kg user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež
2.12.2006 22:32:20   
frutka_
Mi smo imeli Romer-ja 9-18kg in zdaj imamo Concorda Lift Pro 18-36kg . Iz enakih razlogov kot jih navaja Jana smo se tudi mi odločili raje za obe varianti kot za dva v enem. Poglej morda za kakšnega rabljenega na netu ali pa kupi preko trajnika na več obrokov. Oprema, sploh sedeži, so res full dragi.


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež
3.12.2006 14:13:23   
Baucka
Hvala vam za odgovore.
Tudi mi se bomo odločili za varianto od 9-18, samo še ne katero firmo. Saj sem gledala teste od ADAC in morem še malo po trgovinah pogledat.
Povejte mi še nekaj, kaj so v Avstriji cenejši ali naj kar pri nas kupim in konec.

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedež
4.12.2006 7:55:15   
Antigona
Za avstrijske cene sicer ne vem, ti pa predlagam, če se ti ne mudi, preverjaj vsak dan internetno stran baby centra, kjer imajo vsak dan v akciji nekaj stvari. Maxi cosi priori xp ima ponavadi ceno okoli 30 tisoč, je pa res, da ne moreš izbirat barve. Isto velja za Römerja, mislim da King TS plus. No jaz sem lani na tak način kupila Maxi cosija...
Sicer je pa zdaj veseli december. Lansko leto so imeli akcijo, če prideš kupit mislim da je bila ali sobota ali nedelja, si za vsakid 10 tisoč dobil nazaj 2 tisoč v obliki bona...

Lp

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtosedež
5.12.2006 15:50:06   
maja mojca
definitvno avto sedež Aprica - od 0 do 4 leta...http://www.busi.si/shop/

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtosedež
14.12.2006 23:05:42   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: maja mojca

definitvno avto sedež Aprica - od 0 do 4 leta...http://www.busi.si/shop/


uf, cena, da te nekam prime

(odgovor članu maja mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Avtosedež
4.7.2009 10:36:28   
rožicaSanja
Pozdravljene!
Zanima me, če katera pordaja avtosedež Maxi Cosi Tobi, malo rabljen?
Ali mogoče veste za kako akcijo tega sedeža?

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtosedež
4.7.2009 10:50:52   
bumerang
Nimam, imam pa Concord trimax, brezhiben in odlično ohranjen (rabljen v "drugem" avtu).

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rožicaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avtosedež
4.7.2009 11:04:57   
rožicaSanja
Jaz bi kljub temu imela najraje MC Tobija...
Hvala!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?