|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fantek Roby
23.11.2006 10:04:20   
bebica
Vam je všeč? Se vam zdi ok igrača za 2,5 letnega fantka? Jaz bi ga kar kupila, čeprav mu za ta denar raje kupim kakšno bolj ustvarjalno igračo. Se mi zdi, da se bomo le spotikali ob njega ali pa bo revež kje osamljen ležal.
Se vaši fantki kaj igrajo s punčkami oz. podobnimi igračami?
Takole pa tale Roby zgleda:
http://www.pikapolonica.com/shop/prod_show.php?code_no=0593
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fantek Roby
23.11.2006 12:34:14   
vesna.com
To je prevelik dojenček za 2,5 let.Poskusi najprej s kakšnim manjšim(in cenejšim),če ga bodo lutke sploh zanimale.Kaj pa on pravi?Mu je všeč?

(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fantek Roby
23.11.2006 13:47:33   
Ivi33
Naš mali ( 2 l) je čisto nor na kocke, tako da bomo tudi letos kupili isto - kocke.

So pa mu všeč tudi punčke/dojenčki, vendar ne pritegnejo toliko pozornosti.

LP 

(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fantek Roby
23.11.2006 17:09:59   
lojzika
Če bi si ga res želel bi mu ga kupila,

(odgovor članu Ivi33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fantek Roby
23.11.2006 18:24:51   
žiža
Meni se zdi tale robi bolj primeren za kakšne mal večje punčke. Si ne predstavljam kaj bi se fantek z njim igral, sploh pa 2.5 letnik

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fantek Roby
23.11.2006 18:37:11   
Maxica
Ne vem, našemu dveletniku so bolj všeč lego kocke in razni avtomobilčki, kot pa igrače ala dojenčki. Bratca smo mu pa itak pred enim mesecem kupili.user posted image  

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fantek Roby
23.11.2006 20:09:53   
Jacqueline
Meni se tudi zdi prevelik!!! Kupi mu kakšnega majhnega oziroma se mi zdijo bolj primerne kocke ali kaj bolj ustvarjalnega!!!

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fantek Roby
24.11.2006 9:00:10   
bebica
Ja, saj kocke itak rulajo. Bolj ko premišljujem (beri- ste me prepričale), se tud meni ne  zdi ne vem kaj tale Roby user posted image Sploh je pa predrag. Mogoče sem se na hitro ful zagrela, ker je  pač Roby fantek in nekaj novega na tržiščuc. Mu bom raje eno poceni punčko  kupila. 

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fantek Roby
24.11.2006 11:38:17   
honey
Ali se rad igra s punčkami? Naš jih še pogleda ne, še pravih punčk ne user posted image . Njega zanimajo sami kakšni bagri, kamioni, vlaki ipd. Niti kocke ga ne zanimajo preveč.

(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?