|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dojeni otroci - predebeli
26.11.2006 21:03:05   
April
Naš se še doji. Danes je star 19 m. Ko sva doma kar sam pokaže, da bi jedel, tako da mi začne majico dvigovat. Pa am am pomeni, da bi rad jedel. Mene za sedaj še ne moti, prav nasprotno, včasih je prav priročno.user posted image
Mleka je še veliko, tako da ima potem dojenje še en konkreten namen. Pri na mane gre sam za crklanje, ampak se mali z dojenjem se večinoma hrani. Druge hrane ne poje veliko. Debel ni bil nikoli, zdaj ima 10,5 kg.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
26.11.2006 21:23:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dojeni otroci - predebeli
27.11.2006 8:41:10   
TiaSara
Samo na debato dolgega dojenja. Povprečna doba dojenja na svetu je več kot dve leti (točno pa ne vem več). Nam se zdi pa to tako čudno? Kaj pa če smo čudni mi?
Meni osebno se dolžina dojenja zdi odločitev mame in ne vem, zakaj bi se kdorkoli moral zgražati zaradi tega.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?