Sluz v kakcu?! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


HuAnita -> Sluz v kakcu?! (18.11.2006 22:11:49)

Prvorojenka tega nikoli ni imela,  newborn pa že 3 dni?! Takle na prvi pogled se mi zdi kot rjavkasto obarvana šmrkelj - le kaj bi to bilo?! Sicer ni nekih posebnosti pri kakanju, je pa res, da je prehlajen - morda kaka šmerkelj?!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.11.2006 22:46:19)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Marogica -> RE: Sluz v kakcu?! (18.11.2006 22:50:34)

Naš ta večji je tudi imel sluz v drekcu(celo malo krvi), ker sem si jaz (pametna, utrujena mama[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]) delala limonade iz svežih limon, ki jih je preko dojenja dobil seveda tudi moj pobalinček. SEveda je bilo to preveč "agresivno" zanj. Vsaj tako je povedala naša pediatrinja, ker smo kar hitro k njej leteli[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Mogoče si kaj takega pojedla, pa je njegova prebava(črevesje) enostavno preobčutljivo. V glavnem se izogibaj agrumov vseh vrst.




HuAnita -> RE: Sluz v kakcu?! (18.11.2006 22:57:53)

Nalin, driska?! Capinka je vsekarko imela drugačno drisko...
Agrumi? Res, te dni sem pojedla nekaj mandarin, bom pozorna.
hvala.




sezam -> RE: Sluz v kakcu?! (18.11.2006 23:26:25)

Naša je tudi imela tako, samo se ne spomnim dobro koliko je bila stara. Pa je pediatrinja rekla, da se pač čisti črevo. Enako je pri odraslem kdaj tako, ko se kdaj malo bolj "useknemo", se pač tu čistimo.

Če pa se to dogaja dalj časa, pa vseeno priporočam pregled pri pediatrui.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.11.2006 23:48:21)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




pearl -> RE: Sluz v kakcu?! (20.11.2006 9:08:19)

Jaz sem že skoraj diplomirala z drekca.
Imela je že tudi sluzasto, zeleno, tekoča, svašta. Bili sva na pediatriji 1 dan, so napravili vse žive preiskava, skratka z drekcom je bilo vse ok.
Iz prehrane sem izločila paradižnik , ji skuhala čaj z malo janeža in kumine, ter ji ga dajala po žličkah. Sedaj pa je drekec kot mora biti, zlato obarvan primerne gostote.
Najbolj kritično se mi zdi, da je bilo pri treh mesecih (sluz, zeleno, fluorescentno do olivno zelene), takrat so ji verjetno prebavila zorela, ker so to opazile tudi druge v tem obdobju.




Alisa -> RE: Sluz v kakcu?! (20.11.2006 13:52:32)

Ko sem jaz en dan pojedla par mandarin je tud Anže imel sluzast kakec pa še rdeče pikice po rit je dobil. Tako da sem to odstranila od prehrane.




Stran: [1]