|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trbušni krči
31.10.2006 19:29:52   
nelly
Pozdravljene. mene pa namreč zanima kdaj ste svojim dojenčkom dale kakšen čajček za piti. Imam namreč staro punčko 14 dni in ima krče. pa me zanima , če ji lahko dam za piti čaj Plantex proti krčem. Hvala za odgovor
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trbušni krči
31.10.2006 19:48:15   
mml
Jaz sem ji dala Plantex po dopolnjenih 3 tednih. So se ji pa krči začeli že takoj po prihodu iz porodnišnice. Kaj dosti nam Plantex in Bebe čaj nista pomagala.
Upam, da bo tvoja user posted image  imela čim manj težav in želim ti, da krči čim prej minejo

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trbušni krči
31.10.2006 19:49:33   
L & L
Seveda ji lahko daš ta čajček, drugač ji pa lahko daš tudi poparek od janeža in kumine. Lahko pa ti piješ ta čaj, če dojiš, bo ona z mlekom dobila tudi ta čaj. Drugač pa sem jaz pila kar čaj Lumpi ki ima vse te sestavine notr.
Lp.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trbušni krči
31.10.2006 19:55:20   
Anonimen
Nam je Plantex ful pomagal, pa sestrinim otrokom tudi. Po moje ga lahko takoj daš. Saj mora na zavitku pisat.

(odgovor članu L & L)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trbušni krči
31.10.2006 20:08:23   
Disney
Tudi nam je Plantex dosti pomagal.Okrog 10-14 dni je bil star,ko sem mu ga prvič dala.Tako,da ji ga brez skrbi lahko daš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trbušni krči
31.10.2006 20:15:00   
happy mam
Ojla user posted image
Nam pa ni pomagalo nič, razen kapljic SABSIMPLEKS, ki sem jih kupila v lekarni. Zdaj smo stari 3 mesece, pa so krči minili-hvalabogu!


_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trbušni krči
31.10.2006 21:00:53   
lenika
Pri nas je pomagal čas, pri 2,5 meseca so se krčki končali.

(odgovor članu happy mam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trbušni krči
31.10.2006 21:48:40   
Miss Piggy
kuminov sirup, razni čajčki, kapljice, masaže, ....
Ta čas ko sprobavaš različne stvari, ki bi user posted image  pomagale, bodo krčki sami po sebi minili.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trbušni krči
31.10.2006 23:01:26   
ČebelicaMaja
Mi smo tudi vse sprobal, pa so nam pomagale samo Sab simplex kapljice. Vse te pripravke pa lahko daješ bebici po doplolnjenih 3 tednih starosti- tako mi je rekel pediater. Predvsem sem jo pa nosila, to se mi zdi, je še edino kolikor toliko pomagalo... bo pa minilo, pri nas je blo po 2 m vsak dan boljš, po 3 mesecih pa ni blo več sledu o krčkih!

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trbušni krči
1.11.2006 15:44:49   
bobek
Mi smo dajali kapljice Babynos - dobijo se v Avstriji in delajo čudeže. No ja,  pri nas so pomagale user posted image Tudi ko je otrok že večji mu jih lahko daš, če ga boli trbuh.

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Trbušni krči
2.11.2006 13:24:05   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: happy mam

Ojla user posted image
Nam pa ni pomagalo nič, razen kapljic SABSIMPLEKS, ki sem jih kupila v lekarni. Zdaj smo stari 3 mesece, pa so krči minili-hvalabogu!



Imava iste kapljice pa hvalabogu pomagajo. Upam da bo čimprej 3 mesece da zadeva mine, ker je piškotka zelo težko gledat takole v bolečinah.

(odgovor članu happy mam)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Trbušni krči
2.11.2006 19:21:06   
TiaSara
Pri nas so pomagale kapljice Babynos, skupaj z dieto mame (vse sadje razen banan, paprika in podobna zelenjava, mleko). Če pa so se še vseeno pojavili pa Lefaxin.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Trbušni krči
4.11.2006 17:45:46   
bobek05
Mi smo sprobali vse kar obstaja na slov. in avstr. tržišču. Pomagala je hrana Beba Sensitive (ki zdaj žal več ne obstaja - je bila pa prav proti krčem) in kapljice Babynos iz Avstrije. Vse ostalo nam ni nič pomagalo ali pa zelo zelo malo.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Trbušni krči
4.11.2006 20:39:09   
Luskan
Mi si pomagamo z vetrovnimi kapljicami koroških lekarn in Hippovim čajem za prebavo, ki ga lahko user posted image  pije po dopolnjenem 2. mesecu, sicer pa lahko mlajši od 2 mesecev pijejo komarčkov čaj. Upam, da bo čim prej minilo - pri nas komaj čakamo 3. mesec, ko bodo krči (upam) minili. Želim ti, da bi bilo tako tudi pri vas.

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
8.11.2006 20:03:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Luskan)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?