Čebriček-mnenje ortopedov oz. fizioterapevtov? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Adelina -> Čebriček-mnenje ortopedov oz. fizioterapevtov? (27.10.2006 14:01:14)

Ali res ortopedi in fizioterapevti v razvojni ambulanti čebriček odsvetujejo. Prijateljica mi je tako rekla, ne vem pa kje je slišala, ker sama z otrokom ne hodi v razvojno. Zato me zanima, če katera kaj ve o tem-predvsem tiste ki z otrokom hodite na fizioterapije ali pa katera druga s preverjeno informacijo. Hvala!




anajmad -> RE: Čebriček-mnenje ortopedov oz. fizioterapevtov? (27.10.2006 20:15:09)

Ne vem. Pri nas je bila zelo navdušena,ko sem rekla,da našo Ulo kopamo v njem. Potem mi je tudi povedala,da pri nas (v KP) posojajo čebriček sploh takšnim otročkom s cerebralno paralizo,ker zelo ugodno vpliva na njih. Mi smo ga začeli uporabljati,ko je bila Ula stara koirigirano tam nekje tri mesece. Prej se je kar izgubila v njem. Saj je revčka imela komaj 1800g,ko sva prišle domov.
Sedaj pa pri nas čebr ruullllaaa[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




dskubin -> RE: Čebriček-mnenje ortopedov oz. fizioterapevtov? (28.10.2006 6:39:41)

mi ga imamo (Shantalo) že 1 leto (ni pa naš otrok med velikani) in smo zadovoljni z njim. Prvič pa sem to čudo (reklamo in članek nalepljeno na oglasni deski) slučajno videla pred leti, ko sem peljala nečakinjo v razvojno.




Stran: [1]