|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   polivanje
17.8.2004 13:08:15   
NIK IN MAMI
Ppočasi bom znorela.Moj:duda: kar naprej zelo močno poliva posebaj ,če mu dam za pit čaj.recimo 2urci po obroku...ali ima katera izkušnje z tem oz.kaj naj naredim.smo pa imeli prvo milomil1,ker pa je bilo stanje tako grozno da je že kar skoz bruhal smo prešaltali na aptamil AR proti polivanju na začetku je blo ok. sedaj pa skoraj isto kot prej.star pa je 5mesecv.kaj ste ve dajale zapit vašim malčkom? Pa še nekaj ALI JE RES ČE DAŠ OTROKU ALPSKO MLEKO ZMEŠANO Z VODO IN Z RIŽEVIMI KOSMIČI, DA POTEM SKORAJ NIČ VEČ NE POLIVAJO OZ, BRUHAJO????? HVALA ZA POMOČ;);)



L.P.:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   polivanje
17.8.2004 13:24:09   
NIK IN MAMI
pa še nekaj? katero prilagojeno mleko pa bi mi priporočale ve???????????:sloncek:

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   polivanje
17.8.2004 13:33:57   
mala maja
hojla!

moj ta velik je do 10 meseca tako polival(bruhal) da je vse okoli bilo pobruhano. še danes ne spravim pikomila iz omar. Ta :hudicek: sploh ne gre dol.

Mi smo imeli vrsto pregledov, menjali mleko..... ampak najbolje mu je preprečilo polivanje čajček od HIPPa komarček. Mu je res želodček pomiril. Smo tudi kuhali mešanico kamilic, kumne in janeža (da bi le imel domač čajček pa je bilo še huje).

Poskusi s čajčkom od Hipp-a. Našemu je pomagalo. Drugače smo pa tudi mleko menjali in od vseh je bil najbolje aptamil.

LP mala maja

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   polivanje
17.8.2004 21:28:06   
Sonka
Kolegica svoji hčerki pred obrokom vedno skuha polento - to naj bi preprečilo polivanje.

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   polivanje
22.8.2004 23:09:20   
ajf
moja :duda:pije Aptamil in ji dajem vedno eno merico mleka manj kot je predpisano (na 180 ml vode namesto 6 meric prahu ji dam 5); ce ji dam normalno mero, veckrat vrze ven. Pije pa Hippov zeliščni čaj od 1.tedna.

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   polivanje
26.8.2004 11:57:09   
Veva
Popolnoma te razumem. Mi imamo isti problem. Zdravnica nam je rekla, da se bo stanje izboljšalo ob prehodu na gosto hrano. Pa se ni. Moja je zdaj stara že 8.5 mesecev, pa še vedno bruha. No zdaj imamo že skoraj mesec dni nov ukrep in sicer smo ji obroke prepolovili, tako da zdaj je manjše obroke večkrat dnevno. Moram priznati, da se je stanje izboljšalo, ne gre pa čisto brez bruhanja. Baje pa se te zadeve uredijo do prvega leta.
Pomaga tudi, če je otrok čim več v pokončnem položaju, lahko pa mu tudi dvigneš ležišče.

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   polivanje
31.8.2004 15:53:20   
MINEJA
:angel:Naš mali je tudi ogromno polival. Bila sem vsa prstrašena. Ampak pediater mi je svetoval le podiranje kupčka (redno) in povišano vzglavje, ko spi oz. leži, tako da sem pod jogi naložila knjige. Sedaj, ko pa je na gosti hrani je boljše, v mleko pa mu vmešam riževo moko in je tudi boljše.
Pa koliko je pranja zardi tega ...

:sloncek::zajcek::miska:

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: polivanje
1.4.2009 18:14:22   
sting
to je pa res resen problem. Moj mož vsaj dvakrat na teden polije user posted image kozarec soka, da ne rečem piva. Obup. Preproga v dnevni sobi je že čist od flekcev. Pol pa še tamala bruhne, smo pa zmagal.

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: polivanje
2.4.2009 15:13:16   
ČebelicaMaja
moja ima refluks in nam aptamil Ar ni ustrezal, smo na Novalac AR.

Drugače je pa riževa sluz (2%) za gostenje hrane, da ne polivajo. Kuha se jo brez mleka, pomagajo pa tudi navadni riževi kosmiči (Milupa, Alnatura ali druga otroška firma), ki jih zmešaš z vodo in dodaš karkoli hočeš (od sadja do mleka).

Aja, pa mi smo morali z GH začeti že pri 4 mes. zaradi polivanja, čeprav je še danes preveč ne mara...so hudi boji pojest kaj gostejšegauser posted image

< Sporočilo je popravil ČebelicaMaja -- 2.4.2009 15:14:17 >


_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu sting)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: polivanje
3.4.2009 10:42:37   
rj1808

IZVIRNO SPOROČILO: sting

to je pa res resen problem. Moj mož vsaj dvakrat na teden polije user posted image kozarec soka, da ne rečem piva. Obup. Preproga v dnevni sobi je že čist od flekcev. Pol pa še tamala bruhne, smo pa zmagal.




user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu sting)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: polivanje
4.4.2009 19:24:49   
Tisana
Poskusi z riževo sluzjo. Vsekakor pa dvigni otroku vzglavje in ga imejte čim več časa v pokončnem položaju, ne previjajte ga takoj po hranjenju, ipd.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu rj1808)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: polivanje
4.4.2009 20:35:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

Poskusi z riževo sluzjo. Vsekakor pa dvigni otroku vzglavje in ga imejte čim več časa v pokončnem položaju, ne previjajte ga takoj po hranjenju, ipd.


pod tole se podpišem

moj je tud ful polival do enga 7.mesca

(odgovor članu Tisana)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?