|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sanje, more...
16.10.2006 8:26:33   
frufru
A ma še katera v nosečnosti čudne sanje?user posted image user posted image

Jaz sem jih imela že večkrat. Da je ta malo čez popek nogo pomolilo in začelo nogomet brcat tako, da je naredu salto in brcnu čez glavo. To si še lahko nekak razlagam, ker je bilo ravno konec nogometnega prvenstva, pa so začeli s ponavljanjem tekem in te je R seveda spet gledal.
Pol, da se je rodil in ko so mi ga dal v roke (fantka user posted image , pa sploh ne veva, kakšnega spola je), je dete izjavilo: Kateri dressing daš pa ti na solato? user posted image
Mamina kolegica je sanjala, da sem rodila punčko, pa jo je mama isti dan prinesla pokazat, kako zna liste v knjigah obračat,... user posted image user posted image  
Še dobro, da me zaenkrat kakšne more ne tlačijo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sanje, more...
16.10.2006 8:37:06   
krfjolca
Dressing za solato!? user posted image  user posted image

Jaz imam ful pogosto sanje v zvezi z otročkom. Običajno kaj v smislu, da ga ne znam previt, pa da mu nobene cunjice niso prav, enkrat se mi je celo sanjalo, da sem rodila majhnega mucka! user posted image

Zanimivo, da so običajno te sanje precej neprijetne. Očitno gre za strah pred neznanim. (ker je 1. otrok ...)


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sanje, more...
16.10.2006 8:38:10   
BarbaraE
No, jaz zaenkrat še nimam ne čudnih sanj ne mor. V prvi nosečnosti pa sem imela nočno moro - da sem splavila. Bilo je grozno, v trenutku sem se zbudila in sem se vsa tresla. O tem se tudi na RR takrat pisala. No, potem sem pa malo bolj o mori razmislila in jo preanalizirala in prišla do zaključka, da ni ta splav v mori resničnost. Sanjala sem namreč, da smo bili pri moji starših doma in sem šla na WC in se je tam ulila kri iz mene in seveda potem razočaranje, ker staršem še nisem povedala. In dejansko takrat res še moji starši niso vedeli, da sem noseča in nekako mi je bila ta mora znak, da je skrajni čas, da povem staršem veselo novico, da bosta dedi in babi. Nosečnost in porod sta minila brez zapletov in sedaj Nika pričakuje bratca ali sestrico. user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sanje, more...
16.10.2006 8:46:33   
ancka1
Tudi meni se je že nekajkrat sanjalo v zvezi z user posted image . Neke bizarne stvari, enkrat pa ,da sem rodila in mi dojenčka niso hoteli dati, čes da ni moj. Sem bila zjutraj čisto fertik.
Že sedaj smo v skrbeh za naše pikice.
Dresing za solato pa zmaga. user posted image  user posted image
LP

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sanje, more...
16.10.2006 9:42:14   
Pupica
Ja, ampak jaz imam same nočne more. Ful me je panično strah za tamaledva. Pol pa ma sanje v stilu, da se jima kej nardi, da se zbudim, čist premočena, malo pred tem, da začnem kričat. Enkrat sanjam, da sta kam padla, kjer ni bilo ograje, pa da je stekla za žogo pod avto, da se je zgubila v nakupovalnem središču, da je odšla sama do vode in se utopila, da jo je kdo ugrabil....mah kr neky, sej se trudim, da mal odmislim, ampak ne morem pomagat, me je pač strah za njiju dvauser posted image
Ne vem kaj bo k bosta v šolo hodila. Pomoje bom vsak dan klicala, če je vse OKuser posted image user posted image user posted image Aja še vrtec je prej...ojej, mene bo pobral od strahuuser posted image

Aha, evo še ena stran od razlage sanj, pa mal pobrskej, če t bo kej prvo pršlo:
http://www.sepet-sanj.com/

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sanje, more...
16.10.2006 10:08:19   
crci06
Welcome to "night's mare club"  (dolgo je že od šole...)

Da vam povem, punce, kaj sem jaz odkrila glede mojih nočnih mor...

Poleti sem imela dolgo obdobje, ko sem morala neprestano hodit lulat.
Ker sem se zavedala, da gre za par kapljic, se mi ponoči kdaj ni dalo vstat.
Zbudila sem se, zavedala, da je "potreba" namišljena, potem 1 uro nisem mogla zaspati (pa nisem nič čudnega razmišljala...), potem pa obvezno nočne more.
V bistvu me je potem vse tako tiščalo, da so me še more tiščale...

Teme pa čisto različne - včasih bebi, včasih ne... predvsem pa "bedne" skoraj v stilu dressinga..

In potem sem se odločila, da ponoči vstajam za WC, tudi, če na pol urice, če je treba.

Od takrat je (trkam) konec mor.

pa lepe sanje vam želim!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sanje, more...
16.10.2006 11:26:57   
Anonimen
Mene je včasih prav strah iti spat, ker imam tudi take čudne sanje user posted image

Dolgo časa so bile samo skrajno bizarne, včasih celo zabavne (ja, v stilu dressinga), zadnje čase pa gre pogosto za umiranje staršev ali bližnjih in se neredko zbudim povsem objokana... Groza. Potem se niti ne spočijem med spanjem, zbudim se povsem pretresena in nenaspana. Potem naj pa po nasvetu g počivam in naj se sprostim... ja, kako, če me je pa strah iti spat!

Katastrofa res. Ampak vsaj vidim, da nisem edina!

(odgovor članu crci06)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sanje, more...
16.10.2006 12:45:50   
r1ta
Jaz vem, da sem na začetku nosečnosti enkrat sanjala krvavitev, na splošno pa sem veliko, ogromno sanjala svoja dva nečaka, nato pa se jima je pridružila še ena meni nepoznana punčka. In to punčko sem sanjala potem dolgo, nakar sem na UZ ugotovila da res nosim punčko. Danes pa se mi je sanjalo, da je moja pupa pokukala ven iz mene (kot kengorujček), da mi pokaže svoj obrazek in je imela tako zelo svetlo polt in majhen, mili obrazek z velikimi temno modrimi očmi... Te sanje pripisujem včerajšnjemu gledanju dokumentarca "In the womb" in veliki radovednosti, kako bo moje dete izgledalo...

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sanje, more...
28.10.2006 7:57:37   
frufru
Res ne vem, kaj mi hoče naše ta malo povedat. user posted image Se mi je sanjalo, da se greva skrivalnice. Pol je pa glavica iz vseh koncev in krajev iz trebuha lezla in mi govorila: kuku. Jaz sem jo hotla nazaj v trebuh dat, ono pa že na drugem koncu kuku.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sanje, more...
28.10.2006 8:07:26   
Naja30
Meni se je enkrat na začetku nosečnosti sanjalo, da sem splavila in je dete kar spolzelo iz mene user posted image  Drugače pa imam vse sorte žive sanje, o user posted image  niti ne veliko, je pa drugih brezveznih stvari in ljudi prisotnih veliko!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sanje, more...
28.10.2006 8:30:45   
rožica81
Tudi meni se kar naprej nekaj sanja, ampak ne toliko o user posted image , bolj druge stvari... V zadnjih sanjah so nam doma menjali kritino, in sem se spomnila, da nimam ključev od fantovega avtomobila, ki ga je bilo treba prestaviti. Še predno sem jih začela iskat, so majstri pripeljali viličarja in dvignili avto ter ga postavili na cesto... Kar nekaj. Drugače pa upam, da se bodo tele sanje počasi malo umirile, ker si že močno želim eno lepo in mirno noč - brez mor se razume. Ampak dressing je pa najboljši user posted image

pozdrav vsem,

rožica81, PDP 1.5.2007 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sanje, more...
28.10.2006 8:41:37   
BAMBINA_
Jaz sem sanjala, da sem rodila fantka. Ko sem ga dobila v naročje in pogledala njegov obrazek, sem mojmu zašepetala, da je izrezan ati. Madonca!! Na tistem nežnem obrazku so se namreč bohotile goste črne obrvi, prav takšne, kot jih ima moj. user posted image Ampak, jaz sem cedila od ponosa, kako čednega otročka imam user posted image
1x se mi je sanjalo, da je otrok star že okoli 5 let in me me s tisto otroško vztrajnostjo spravlja iz postelje gledat risanke.
Zanimivo je, da se mi vedno sanja o fantku, čeprav mi napovedujejo punčko.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Tretji otrok, da ali ne?
endrina

Ali bi se poleg dveh otrok odločili še za tretjega?

da (72%)

ne (28%)


Število vseh glasov: 289

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!