|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako je preprečiti, da bi ponoči vstajala v p...
10.10.2006 0:58:48   
petra81
Pozdravljene!

Ma jaz sem že 4 dni kot, da bi bila še vedno luna! Naša mala se zbuja tudi desetkrat na noč, ker vstane v posteljici in se potem ne upa spustit in se začne jokat. Potem jo moraš položit nazaj, ji dat dudo in že spi naprej!!

Kako naj ji preprečim vstajanje, ali jo bo to minilo samo od sebe?????

Aja, se je pa začela postavljati na noge oz se vzigovati ob opori pred enim mesecem!!

Hvala za nasvete!!

Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako je preprečiti, da bi ponoči vstajala...
10.10.2006 6:29:50   
žlička
pomoje ne mores nic naredit, moj pikec, star 11 mesecev tudi vstane, kjub temu da je v spalni vreci, sicer le takrat ko se zbudi cez dan, ponoči pa ne.

kdaj bo minilo pa ti ne znam povedati, bo se kaka mamica kaj svetovala

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako je preprečiti, da bi ponoči vstajala...
10.10.2006 6:41:11   
srki
Kaj lahko narediš? Nič! Jaz tudi že en teden hodim naokrog s rdečimi očmi, ker ga Aljaž (2,5 leti) zadnje čase spet biska s tem spanjem. Že od nikdar ni bil priden v spanju, ima nemiren spanec. Pridejo sicer dnevi, ko lepo spi, kot rečeno pa ga zadnje dni spet nekaj nosi. Pa ne bi temu pripisala lune. Pač, tako spi in fertik. Saj če ne bi bilo treba tako zgodaj vstat, bi še prenesla, tako pa sem zadnje čase res tako utrujena, pa še tale vožnja.....Ah, ne bom več jamrala.

Želim vam čim manj vstajanje in čim več lepega in mirnega spanca!

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako je preprečiti, da bi ponoči vstajala...
10.10.2006 6:46:39   
Dashenka
user posted image user posted image user posted image
Dobro vprašanje. Mi odgovora nismo našli.
Zdaj ko je hčerja stara 20m, nima več posteljice z ograjo, pač pa smo jo prestavili v pomanjšano verzijo "ta prave" postelje. Zato namesto, da v njej stoji in kliče "na pomoč", vzame kar pot pod noge in prikoraca (v spalni vreči seveda) v spalnico in zleze med naju. Ko zaspi, pa je deložirava nazaj v njeno sobo.

Če ni polne lune, potem to vajo ponovimo le 1x na noč.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako ji preprečiti, da bi ponoči vstajala...
10.10.2006 11:15:13   
petra81
Joj, zgleda da nam ni pomoči!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako ji preprečiti, da bi ponoči vstajala...
10.10.2006 11:34:03   
Bonnie_RR
Moj tamali se ponoči včasih postavi na vse 4 in potem jamra, dokler ga ne obrnem. Ko je spet na hrbtu, še isti trenutek zaspi nazaj. Sicer spi v vreči, pa tud založim ga, da ima čim manj prostora za obračanje, pa vseeno ne pomaga.
Vstajat začne pa samo takrat, ko je že čist zbujen in naju hoče zjutraj zbudit. Takrat se pa postavi na noge in joče.

So dnevi, ko je celo noč mir in se niti 1x ne obrne, včasih ga pa vsake pol ure obračam.
Mislim pa, da se kaj veliko pri tem ne da naredit in se je na to treba pač navadit.

Lp

P.S.: Če pa katera iznajde kakšen način, se pa priporočam...user posted image




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako je preprečiti, da bi ponoči vstajala...
10.10.2006 11:40:42   
lelaval
Tudi naša to vstajanje ponoči prakticira že dober mesec. So noči, ko se niti 1x ne zbudi, so pa tudi noči, ko se to dogaja v 15-minutnih presledkih. user posted image
Pol pa bodi spočit in serečen starš user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako je preprečiti, da bi ponoči vstajala...
10.10.2006 11:56:39   
kofetek2010
predlagam, da čez dan trenirata kako se iz stoječega položaja vsede user posted image  ker preprečit, da s bo vstajala najbrž ne moreš user posted image
naša se tud vstane in tuli, a kar kmalu obupa, se vleže in zaspi user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako je preprečiti, da bi ponoči vstajala...
10.10.2006 12:38:30   
sato
Potem pa so res še pod vplivom lune user posted image . Moj že štiri dni ne spi, danes ponoči je imel pa rekord. Od pol noči, pa do štirih zjutraj je imel veselico. Bi se igral, pa norel, samo spati ne. Drl se je, kot jesihar, ko sem ga dala v posteljico. Potem pa mi ni preostalo drugega, kot da ga štiri ure nosim, drugače bi zbudil vse sosede. In danes zgledam, kot da sem bila tri dni skupaj pijana.user posted image user posted image  Mali pa sladko spi. Upam, da me čaka bolj mirna noč- enako želim tebi.
Saj bo boljše...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako je preprečiti, da bi ponoči vstajala...
10.10.2006 12:49:05   
Grascakinja
IZVIRNO SPOROČILO: petra81

Kako naj ji preprečim vstajanje, ali jo bo to minilo samo od sebe?????



Preprečit ne moreš. Minilo bo pa tudi. Če ne prej, čez kako leto ali dve user posted image . Pri 15m naša vsako noč vsaj enkrat tam po 3:00 preide v sedeč položaj, se v spalni vreči dvigne na noge in jamra. Včasih zaspi nazaj, ko jo poležim. Včasih pomaga duda ali flaša vode. Včasih kakav. Včasih (največkrat) jo pa iz njene posteljice prestavim med naju, ker se to še najbolje obnese. Doslednost gor al dol, to je najlažji način, da se naspimo vsi trije. Bo že minilo, enkrat. POl bomo imeli pa še eno bebo pa jovo na novo!user posted image

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?