buška (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Leae -> buška (28.9.2006 20:58:00)

Tile padci.. Nam je 8m čofnila s postelje. Vse izgleda ok (no jaz imam 10 let življenja manj) samo na glavi ima eno pošteno buško. Ali je zaradi tega potrebno k zdravniku?




Anonimen -> RE: buška (28.9.2006 20:59:45)

Samo zaradi buške ne.




lelaval -> RE: buška (28.9.2006 21:12:59)

Če je padla naprej z obrazkom, ni tako hudo, kot, če pade z glavico nazaj. Je pa fino, če jo 24 ur opazuješ, če bi bila bolj nemirna, bruhala ali padla v nezavest. Potem se pojdita pokazat k zdravniku, sicer pa ni posledic.




živa -> RE: buška (28.9.2006 21:18:16)

Tako kot so napisale predhodnice; sicer pa mi je zadnjič ena izkušena mamica svetovala, naj rast buške preprečimo tako, da mesto udarca takoj poslinimo, potem pa pomaga aloa vera.

Sama pa še nisem preizkusila.

Lp,

živa




Leae -> RE: buška (28.9.2006 21:20:20)

Edina razlika, ki jo opazim je, da težje čez dan zaspi, več joka. Lahko tudi, da je zaradi česa drugega, ne vem. Je pa padla z glavico naprej, ker se je udarila v nosek (malce je imela krvavo v nosku), ampak ko ji tipam celo glavico nič ne stoka, da bi jo kje zabolelo.
Sicer pa se je to zgodilo že dva dni nazaj in v tem času ni bruhala tudi nezavesti ni bilo (no, saj pravim razen skoraj pri meni kako me je prestrašla).




Tosa -> RE: buška (29.9.2006 6:42:31)

Mi imamo buško od padca iz vozička. Mrzel obhladek gor.





monika30 -> RE: buška (29.9.2006 8:35:00)

Nam so pa vedno dajali margarino na buško, pa je zelo učinkovalo (nismo imeli toliko mavričnih barv, pa še oteklina je izginila).




mily -> RE: buška (29.9.2006 8:42:12)

Margarina tudi pri nas že mnogokrat preverjeno deluje. Drugače pa verjamem da si se ustrašla, tudi mi smo že meli nesrečo, ko je bla Nika še majhna. No sej se še zdej kam klofne, ampak to je že drugače, ker je že večja in je včasih preveč štorasta. Že gre sama v hladilnik po margarino [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Tiamo -> RE: buška (29.9.2006 8:49:44)

jaz pa za buške in udarce uporabljam od Justa Body fresh, vsa rdečina in kasneje modrice čudežno izginejo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




dskubin -> RE: buška (29.9.2006 10:52:13)

Mi pa na buško (oz. še preden uspe nastat damo navaden lanolin, če pa smo brez pa malo masla. pomaga.




Stran: [1]