|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri ste bili pozni z zobki?
25.9.2006 17:49:10   
šnucika
Tako...da se ne bo vedno pisalo samo o tem,kako hitro so jih user posted image  dobivali...
Me mal firbec matra,ker pri nas še čisto nič ne kaže,da bo kaj pokukalo iz dlesni.Je pa tamala stara 9m in pol.
Baje je izraščanje dedno pogojeno...jaz in moj brat pa sva bila oba pozna-po 10. mesecu.Moj user posted image  pa pri 7.Moja mama celo pri 12. mesecih in čez.
Torej?user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri ste bili pozni z zobki?
25.9.2006 17:51:49   
Anonimen
Pri enajstih prvi, pri trinajstih drugi. mesecih.

(odgovor članu šnucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri ste bili pozni z zobki?
25.9.2006 18:17:22   
Ninica
Mi smo dobili pri 10. mesecih prvega. Ves čas ji izraščajo zelo počasi.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri ste bili pozni z zobki?
25.9.2006 18:19:19   
Tejči
Takoj po 1. rojstnem dnevu je pokukal prvi zobek. Mislim, da je resaj nekaj genetike tu zraven, saj sem jaz tudi dobila prvi zobek po prvem letuuser posted image

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri ste bili pozni z zobki?
25.9.2006 19:26:07   
ninocka
Pri 10.5 mesecih 1 zobek. Potem v 1 mesecu se 5 (vse skupi jih ima zdaj 6), potem pa nic vec. Star je pa 13.5 mesecev.




_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri ste bili pozni z zobki?
25.9.2006 19:30:57   
cmokec
Stara je enajst mesecev, pa ni ne duha o kakem zobku. Jaz sem prvega dobila pri 16 mesecih.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri ste bili pozni z zobki?
25.9.2006 20:42:02   
noe
Vid je tudi prvega dobil mal pred prvem rojstnem dnevu, potem pa v enem mesecu štiri, zdej pa rastejo tako počasi po dva.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri ste bili pozni z zobki?
26.9.2006 7:50:15   
anitaz
Tjaša je tudi prvega dobila pri 10,5 mesecih. In še zdaj je bolj boga z njimi....jih ima komaj 8. Ampak, bojo že zrasli. Saj tudi s temi zna že dobro grist user posted image

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri ste bili pozni z zobki?
26.9.2006 8:46:30   
KIKI*
Joj, kak ste srečni!!!
Naša Klara je prvi zobek dobila pri 11 mesecih, drugega pri 12, tretjegain četrtega pri 14. Stara je 18 mesecev in ima še vedno 4 zobkeuser posted image , medtem koje sin imel pri 18 mescih že 12 zobkov.

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri ste bili pozni z zobki?
26.9.2006 9:37:22   
dskubin
Moja nečakinja je dobila prvega mislim, da pri 14 al 15 mesecih. Pa še to ni prišel sam, ampak je padla in si presekala dlesen, pa je 1. zobek pokukal. No potem so počasi začeli tudi drugi. Pa sej ji prej tudi ni nič manjkalo, je grizla kar z onimi dlesnimi celo jabolko. Na koncu bodo vsi imeli polna usta, eni prej, drugi pač pozneje.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri ste bili pozni z zobki?
26.9.2006 10:01:13   
diva 4
Ana je dobila prvi zobek pri 10m, Pri 22m je imela 16 zob.David pa pri 5m prvega, pri 15m ima 16 zob.

< Sporočilo je popravil diva 4 -- 26.9.2006 10:04:34 >

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri ste bili pozni z zobki?
26.9.2006 10:05:40   
katarina2004
Prvega je dobil pri 9 m.  Danes jih ima 8 čakamo 9 (trojko zgoraj) star pa je 15 mesecev.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri ste bili pozni z zobki?
26.9.2006 10:07:29   
Maxica
Prvega je dobil pri 11 mesecih, pol je bil pa spet en mesec mir. No, pa še zdaj je kar pozen, zgornjih trojk še nima, petk pa sploh ne. Ima pa zelo lepe zobke, trdne. Je pa res, da je vsakič, ko mu rastejo, kar ubogi - malo vročine, iz nosa mu teče sto na uro, pa driska ipd.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri ste bili pozni z zobki?
26.9.2006 12:06:26   
doroteja23
Mi bomo v petek stari eno leto ps še tud nimamo zobk. Ni ne duha, ne sluha o njih. Se pa full slini in čoha po dlesnih. Tak da mislim da bojo kmalu:

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?