|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   napenjanje in vetrovi ponoči
20.9.2006 14:16:56   
SAJA
mi bomo stari že 4 mesece,pa imamo ponoči težave z napenjanjem in vetrovi,tako da ga skoraj zbudi.Ali je kakšna pomoč proti tem,saj čez dan pije komarčkov čaj,ampak sigurno dvakrat ponoč ga napenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: napenjanje in vetrovi ponoči
20.9.2006 15:16:52   
tulip
Tudi našega je to mučilo, tako da se je kar zbujal in je bilo slišat cele rafale iz posteljice..user posted image
Ne vem, bo minilo, medtem pa poskusi kakšne kapljice proti napenjanju, baje da pomaga, čeprav bistvene razlike nisem opazila. Mi komarčkovega čaja nismo prakticirali, se je samo dojil.

< Sporočilo je popravil tulip -- 20.9.2006 15:18:01 >

(odgovor članu SAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: napenjanje in vetrovi ponoči
20.9.2006 16:41:08   
pomarančas
Tudi mi imamo še vedno probleme z napenjanjem in vetrovi, kar ga tudi večkrat zbudi (podnevi in ponoči)... ampak mi se dojimo in zgleda, da je kriva moja prehrana user posted image  
Drugače pa proti krčem in napenjanju pomaga šentjanževo olje - namažemo oziroma v smeri urinega kazalca masiramo trebušček.

(odgovor članu SAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: napenjanje in vetrovi ponoči
20.9.2006 17:40:25   
SAJA
kje pa se dobi šentjanževo olje,pomarančas?

(odgovor članu pomarančas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: napenjanje in vetrovi ponoči
20.9.2006 19:34:55   
nana 27
našemu je pri napenjanju pomagal kuminov sirup (njam njam), ki ga kupiš v lekarni. user posted image  

Kumina se dodaja hrani, ki bi lahko povzročila napenjanje. Jaz sem , ko še ni jedel goste hrane dudo nekajkrat na dan pomočila v sirup. Po 4. mesecu pa sem dala malo sirupa na žličko pred spanjem in nato večerni obrok. Preveč pa ne dajat, ker kumina zapira.

(odgovor članu SAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: napenjanje in vetrovi ponoči
20.9.2006 19:47:52   
nana 27
Šentjanževo olje dobiš v lekarni.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: napenjanje in vetrovi ponoči
20.9.2006 20:20:17   
sonchica
nana 27 mi tudi uporablamo kuminin sirup -dudo mo noter namačem kar dostikrat na dan in malega nič ne zapira in vetrovi ga tudi ne mantrajo....   user posted image od otroka do otroka različno user posted image nas pa je zapiro komarčkov čaj in sem nato kupla kamilice in sedaj stem nimamo problemov.....

_____________________________



(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: napenjanje in vetrovi ponoči
20.9.2006 20:45:17   
pomarančas
Me je že nana 27 prehitela... dobiš ga v lekarni, stane pa okrog 2500 sit.

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: napenjanje in vetrovi ponoči
21.9.2006 10:08:36   
SAJA
hvala za odgovore!bomo probal

(odgovor članu pomarančas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?