|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prenosni stolček za hranjenje
19.9.2006 12:30:02   
ajdaN
Zanima me, če katera ve kje dobiti kaj podobnega temu? Po možnosti pri nas. Pa kakšna je cena

user posted image


user posted image


user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prenosni stolček za hranjenje
19.9.2006 12:40:53   
tinatona
Ja jaz ga imam. Samo sem ga kupila v Toysu za 35 evrov. Pri nas ga pa žal še nisem videla. Lahko pa pokličeš v BC in vprašaš če jih morda imajo.

Je pa super. Jaz imam samo ta sedež in ga ne dam iz rok. Res je fajn, ga lepo zložiš in neseš lahko povsod s sabo. Jaz ga vedno vzamem če gremo kam ven jest. Sicer ponekod imajo baby stole; recimo Jurman ima trip trap, ampak brez traku pri varovalu in moj sine je 1,2, 3 zunaj; tako pa mirno pojemo.

LP Tina

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prenosni stolček za hranjenje
19.9.2006 12:43:36   
skuštrana
Jaz sem ga videla v Celju v eni trgovini. Proizvajalec je bil Chicco, cena pa je bila okoli 10 tisoč.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prenosni stolček za hranjenje
19.9.2006 12:54:18   
ajdaN
Tinatona kateri firmo pa imaš? Ker na slikicah sta 2 od Fisher Price-a pa eden od Jane.

Drugače tudi Toys pride v poštev, samo ga na internetni strani nisem najdla, zastonj pa ne bi ravno gor hodil.

Pa še kako velik pride zložen in kakšna je približno teža?

Skuštrana se mogoče spomniš imena trgovine?

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prenosni stolček za hranjenje
19.9.2006 13:32:25   
tinatona
Oj1

Jaz imam tega od Fisher price. Na srednji slikici je. Sicer se mi pa zdi da je ta na prvi isti, samo naslonjalo je druge barve. Ej zložen je skor enako velik - se namreč samo naslon dol spusti in mizica čez pripne. Ne bi pa vedla koliko tehta. Ma je full lahek. Čaki ga grem stehtat.

LP

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prenosni stolček za hranjenje
19.9.2006 13:44:18   
tinatona
Oj!

Ej žal je prevelik za na našo stenjsko kuhinjsko tehtnico. Ampak po moje ma kaki dve kili. Več skor zihr ne. Res je full lahek za okol nosit.


LP Tina

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prenosni stolček za hranjenje
19.9.2006 14:11:35   
ajdaN
U hvala ti! Sej te nism hotla preganjat da ga moraš stehtatuser posted image . Samo tako od oka.

V glavnem samo še taktično prepričevanje najdražjega me čaka, da ga spravim v Auser posted image .

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prenosni stolček za hranjenje
19.9.2006 14:37:37   
tinatona
Ti mu kar reci da gresta na izlet... Pa pol izkoristi še za nakup. Ma po moje jih bodo v Toysu ziher imeli. Jaz sem šla takrat samo malo pofirbcat v Toysa (ker sem čakala na ena zdravila za malega); pa sem ga kar kupila. Namreč niammo prav dosti prostora doma za običajen stol za hranjenje; unga za na mizo pripet ne morem uporabljat, ker imamo en čuden model mize ki ima zaobljene stranice in se ga ne da pripet... Tko da je bila to odlična izbira.

Pa še mali je full rad v njemu, pa fajn se čisti - jaz ga kar v banji stuširam in mal podrgnem, pustim da se malo odteče, obrišem, pa je. Pladenj pa lahko tudi v pomivalcu pereš. Pa lahko ga uporabljaš na vseh stolih z naslonjalom, ker ima prilagodljive pasove za pripenjanje.

LP



(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prenosni stolček za hranjenje
19.9.2006 17:44:05   
beti 1
Če zaupaš e-bayu trenutno ena firma prodaja tiste stolčke za na mizo pritrdit od ABC design: Quando. Gre za licitacijo, povprečno se prodajo po 10-15€, pa 10€ je poštnine (preverjeno, sem ga naročila). Pa ti ni treba na noben izlet.
user posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prenosni stolček za hranjenje
19.9.2006 20:05:59   
ajdaN
E-bayu že zaupam, ampak temule stolčku ne preveč. So mi ga ponujali v Pikapolonici, pa mi ni všeč. Glede na to kako naš mali brca, se odriva od mize, se meče po sedežu... Bi po mojem še dol čmoknil. Pri tistem prenosnem ga le lahko pritrdiš na stol in malo odmakneš od mize, da ti ne tlači ravno roke v krožnik. To se mi zdaj včasih zgodi, pa je doma v trip-trapu.

Tisti se mi vseeno zdi malo bolj stabilen. Pa še izgovor za šoping izlet imamuser posted image .

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prenosni stolček za hranjenje
19.9.2006 21:45:42   
miška1
Jast imam podobnega, naročila sem ga v neckermanu kasneje pa sem videla da imajo iste tudi v leclercu ki so celo 3000 sit ceneji. neckerman 9000*poštnina.
z mizico je uporaben le kratek čas. Drugače pa je ful lahek , se praktično zloži in zavzame malo prostora. Spodaj ima tudi nogice ki se lahko raztegnejo in postane navaden otroški stol.

Upam da sem ti kaj pomagala.

lp

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prenosni stolček za hranjenje
21.3.2013 8:51:40   
malaaa
oj, tudi jaz sem ga iskala za našo pupo. Odličen za na morje... Zloži se šisto na majhno... Če bo še kdo iskal: http://www.baby-trgovina.si/blagovne-znamke/popotniki/i_12_samonapihljiv-prenosni-stolcekuser posted image

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prenosni stolček za hranjenje
25.3.2013 15:16:29   
mancka
http://www.toysrus.at/product/index.jsp?productId=9539371

http://www.ebay.co.uk/itm/251230250633?var=550214933767&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Tukaj se te reči dobijo mnogo ceneje. Slabost Toysrusa je to, da ne pošilja v Slovenijo.

(odgovor članu malaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?