razvojna ambulanta - NUJNO (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


nina166 -> razvojna ambulanta - NUJNO (19.9.2006 11:44:44)

Vem, da je o tem že veliko napisanega, vendar sem vseeno odprla novo temo, ker tega še nisem zasledila. Ob rojstvu je sin dobil en virus, zato je bil nekaj dni na antibiotikih. Poleg tega pa je bil tudi kar veliko ur pod lučko, saj je imel zelo dolgo in močno zlatenco. Ob odhodu iz bolnišnice pa mi je zdravnica rekla, da boma zaradi teh dveh stvari poklicana v razvojno ambulanto pri 3 mesecih. Rekla je tudi, da boma dobila vabilo z datumom domov po pošti. Sin je sedaj že star 3 mesece, vandar nisva dobila še nobenega vabila.

Zanima me, kako pa ste druge pristale v razvojni? Ali ste dobile vabilo na dom, ali vas je tja poslala vaša osebna pediatrinja? Če ima katera podobne izkušnje, naj mi prosim malo pove kako je s tem.

Hvala




Anonimen -> RE: razvojna ambulanta - NUJNO (19.9.2006 11:48:07)

Mi smo dobili datum napisan na odpustnici s pediatrije. Drugače sem se pa naročila tudi še v drugo RA, kjer sem poklicala za datum (ob obisku potrebuješ napotnico, ki ti jo izda pediater).

Pokliči! Zgubiti nimaš nič!




lelaval -> RE: razvojna ambulanta - NUJNO (19.9.2006 14:47:18)

Jaz sem dobila napotnico v posvetovalnici - v porodnišnici je bilo vse o.




lelaval -> RE: razvojna ambulanta - NUJNO (19.9.2006 14:50:19)

Mogoče pa si še s tem kaj pomagaš:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=861535 




mayflower -> RE: razvojna ambulanta - NUJNO (19.9.2006 18:03:31)

Napotnico sem dobila v posvetovalnici. Omeni pediatrinji, pa ti jo bo dala.




dory -> RE: razvojna ambulanta - NUJNO (19.9.2006 18:46:14)

Ko sva bila prvic pri pediatrinji naju je sprejela ena stara,tik pred upokojitvijo,ki je tamalga pogledala, vprasala kolk kej poje in kolk kej spi, ce je drgac ok...ga mal pogledala in rekla,da je kul...no na naslednjem pregledu,sva pa dobila ze novo mlado res ok pediatrinjo, ki je takoj,sam da je vidla tamalga napisala napotnico za v razvojno...tam so ga vzeli pod drobnogled in ni blo stvari,ki bila na mestu[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]...zej je tamal star 29m in k sreci skoraj ok:)




Eva MT -> RE: razvojna ambulanta - NUJNO (19.9.2006 19:57:49)

Nas je poslala tja zdravnica, ki ji je delala UZ možganov. Pediatrinja pa mi je rekla, da bi me tudi sama napotila tja, ker pošlje vse novorojenčke, ki so bili prelahki za gestacijsko starost.





Stran: [1]