kako do vračila denarja za slikanje kolkov (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> kako do vračila denarja za slikanje kolkov (17.9.2006 15:50:24)

Zanima me, ali vas je pediater na slikanje kolkov dojenčka poslal v javni zdravstveni zavod ali k zasebniku. Nas je namreč pediatrinja napotila k zasebniku, kjer sem za slikanje kolkov plačala 11.000,00. Otrok je sicer dobil tudi napotnico, s katero naj bi zahtevali povračilo stroškov, pa ne vem, kam naj to napotnico in račun pošljem. Verjetno na ZZZS, vendar nisem prepričana. Ima kdo izkušnje s tem?
Jana




SaaS -> RE: kako do vračila denarja za slikanje kolkov (17.9.2006 17:39:28)

Meni je zdravnica dala napotnico. V ZD oz. mislim, da je tisto porodnišnica v Kranju, so mi rekli, da je do novega leta vse zasedeno, razen samoplačniško pridem prej na vrsto.
Sem se prijavila samoplačniško, plačala 8.000sit in prišla na vrsto čez 3tedne. Tam sem dobila račun in šla z njim na zzzs. Dali so mi obrazec - vlogo, ki sem jo tam izpolnila in dodala račun in kopijo izvida. Čez nekaj časa (mislim, da kakšna 2 tedna) sem imela na računu povrnjen znesek.




sonchica -> RE: kako do vračila denarja za slikanje kolkov (17.9.2006 17:39:34)

moraš it na ZZZS .... 




štručka -> RE: kako do vračila denarja za slikanje kolkov (21.9.2006 14:05:34)

A je katera to slučajno urejala preko pošte?

Včeraj sem šla na ZZZS in naletela na strašansko gnečo in ker sem imela malega s seboj me ni mikalo čakanje v vrstah. Na njihovi spletni strani sem iskala obrazec, a ga ni.....Raje bi jim obrazec z dokumenti poslala....







Stran: [1]