|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje 4 mesečnika
5.9.2006 15:39:25   
lenika
Naš user posted image  je na začetku spal okrog 7 ur ponoči, po dnevi pa je le sem pa tja malo zadremal. Sedaj pri 4 mesecih pa spi 10-12 ur ponoči in 3-4 ure podnevi. Koliko navadno spijo toliko stari otroci? Čez dan pa naš rata zaspan po 1,5 do 2 urah budnosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje 4 mesečnika
5.9.2006 16:11:20   
kincapika
Tudi naš user posted image  rad aja... zvečer gre ob 20h v posteljo, se naje in zaspi... okrog polnoči se zbudi, naje in zaspi... okrog 6h se zbudi, naje in zaspi... spi samo do 8h... čez dan spi še kakšne 3 ure......... takšen ritem ima že 2 meseca in nam vsem ustreza... zlati je!

_____________________________

Pravica pravic je pravica živeti
ter očka in mamico ob sebi imeti

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje 4 mesečnika
6.9.2006 12:53:27   
pomarančas
Naš 5,5 mesečnik pa spi takole (na začetku, tam do 3. mes je bilo spanja manj); zaspi okrog 20:00, ponoči se ponavadi dvakrat, trikrat zbudi (da se z dojenjem malo pocrklja - ni ravno lakote), zbudi se pa okrog 6:00 zjutraj (včasih tudi ob 5:00 - npr. danes). Podnevi pa gre ponavadi 3x spat - vsega skupaj približno 3-4 ure (ampak z vmesnim zbujanjem, tako da moram večkrat iti zraven spat oz. ležat).
Tudi naš je po 2-3 urah zaspan, ampak mu ni do spanja, tako da so veliki problemi pri uspavanju.

(odgovor članu kincapika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spanje 4 mesečnika
7.9.2006 8:57:23   
lenika
Ja smo lahko kar vesele, da je tako. Meni je glavno, da se ponoči naspimo in imamo energije za čez dan.

(odgovor članu pomarančas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spanje 4 mesečnika
7.9.2006 9:01:33   
bomaja
mi spimo od drugega meseca dalje 12 ur ponoči neprekinjeno in sedaj, ko je star 4,5 mesece je še vedno tako.

čez dan pa zaspi za kakšnih 10-15 minut.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spanje 4 mesečnika
8.9.2006 10:47:20   
DrejcDrejc
Lenika, po moje ne obstaja pravilo, koliko spi tak otrok. Eni se še zmeraj zbujajo po dvakrat na noč. Naš je tudi car in ga redno hvalim, ker spi podobno kot tvoj - po 10 ur ponoči in še potem dopoldne kakšne tri, popoldne pa zakinka kdaj pa kdaj za 15 minut, da si nafila baterije. Jaz vsakič trkam na les!!!!

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu bomaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spanje 4 mesečnika
9.9.2006 23:08:52   
na
Moja user posted image  pri 5 mesecih spanča takole: Ob 20h zaspi, nato se ob 23 ali polnoči doji, potem se spet ob 4h ali pa ob 5h doji in se zbudi ob 7.30.Hranjenje, ob pol 10h zaspi za uro in pol, pa od 2h-3h za urco, pa ob 6h spet za kako urco.

_____________________________

NARA

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spanje 4 mesečnika
10.9.2006 17:00:00   
bobek05
lenika, pri nas je bila situacija enaka: do 4. ali 5.m je ponoči spal, skoz dan bolj malo, potem pa je prišlo do spremembe in je od 5. m dalje še vedno spal ponoči od 19h do 5h/6h (pri 7. m celo do 7h), potem pa bil 2 uri pokonci in 1 uro spanja, kasneje se je to malo pomaknilo in je zdržal 3 ure pokonci in potem spal 1-1,5h

do pred kratkim (kmalu bo dopolnil 15m) je spal od 19h/20h do 6.30 ali 7h, potem pa dopoldne 1-1,5h in popoldne 1-2h... žal, se je ves ritem obrnil na glavo odkar je šel v vrtec, pa še bolan je... tako da si zdaj spet iščemo nek ritem za spanje...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?