pašteta... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


Anonimen -> pašteta... (3.9.2006 17:07:21)

tiste ki polno dojite: ste jedle pašteto, pa kakšno konzervo rib, tune... So konzerve prepovedane pri dojenju, ker po njih napenja, al zarad česa drugega?




Marogica -> RE: pašteta... (3.9.2006 18:47:42)

1000-ič:
SEm jedla vse, razen hrane, ki je ostra, ki napenja in agrumov(pomaranče, limone...) sem se izogibala.




Fani.M -> RE: pašteta... (3.9.2006 19:00:35)


Sm jedla vse, razen hrane, ki je ostra, ki napenja


Enako in v zmernih količinah.




Ro-La -> RE: pašteta... (3.9.2006 19:10:01)

jaz jem vse kar se mi je[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




total -> RE: pašteta... (3.9.2006 19:58:45)

Izogibala sm se gob in suho mesnatih jedi,drač pa nisem komplicirala,ker rada jem sadje in zalenjavo,sm jo med nosečnostjo še več.




total -> RE: pašteta... (3.9.2006 19:59:50)

Sorry,sm mislila da sprašuješ med nosečnostjo.




Nej -> RE: pašteta... (3.9.2006 20:39:54)

Sem jedla vse, kar se mi je zahotelo, tudi pašteto.
Za novo leto sem si še biftek privoščila[sm=smiley17.gif]. So me nekateri tako čudno gledali[sm=hudicek.gif].





Miss Piggy -> RE: pašteta... (3.9.2006 21:03:26)

Prve tri mesece sem pazila, da ne jem stvari, ki povzročajo krčke ( fižol, suhomesnati izdelki, pomaranče, paradižnik,...).
Ko je faza kolik minila, pa ne pazim nič več, saj se je črevesje dojenčka že navadilo na hrano.
USPEŠNO DOJENJE ŠE NAPREJ!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.9.2006 21:18:02)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




sarazan -> RE: pašteta... (5.9.2006 9:00:34)

Jaz jem vse že od začetka nosečnosti do poroda in do danes, ukinila sem le kravje mleko, saj se na Sarinih ličkih pojavijo izpuščaji. Potrjeni alergiki pa nismo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].

Seveda pa z nobeno vrsto hrane ne pretiravam, vse v zmernih količinah. Jem tudi malo močneje papricirano hrano in punčka nima težav.




pomarančas -> RE: pašteta... (5.9.2006 10:32:59)

Jaz tudi jem vse v zmernih količinah, razen če sem za kakšno hrano ugotovila, da malemu ne odgovarja, se je pač izogibam. Saj je tudi priporočljiva raznovrstna hrana, da otrok dobi vse vitamine in minerale, ki jih potrebuje.




Stran: [1]