Avtosedež... (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


tinatona -> Avtosedež... (28.8.2006 23:26:27)

Punce in fantje, mene pa zanima kakšen se vam zdi ta sedež? Se ga splača kupit?

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=167133

Za v prvi avto že imam Romer King TS Plus, ampak ne bi dala še enkrat 60000.

LP Tina




Anonimen -> RE: Avtosedež... (28.8.2006 23:29:19)

men ni ok! zanč sem ga gledala pa me je zmotil da nima opor za roke in da se mu ne da naklona spreminjat..med vožnjo..lahko se mu ga samo tko da morš celga vn vzet iz avta pa pol spodej neki naprej al pa nazaj daš k eno kajlo k spreminja naklon. js sem še vedno za trimaxa od concorda k je isto od 9 - 36 kg pa dva dobim skor za 60 jurjov :) kvaliteta pa super!




Ro-La -> RE: Avtosedež... (28.8.2006 23:33:16)

meni se zdi ok[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




inara -> RE: Avtosedež... (29.8.2006 10:07:07)

Jaz sem bila ravno včeraj v Baby centru, ker sem v isti situaciji kot ti.Pa mi je ravno ta sedež svetovala prodajalka.Je rekla, da naj ne kupujem od 9-18 kg, ker večinoma ni res, da je otrok do 4.leta lahko notri in bom tako mogla opravit nov nakup zelo kmalu.Naša tamala ima 14 mesecev in cca.12kg.Sem jo pol dala not pa morem reč, da se mi je zdel zelo udoben.Romer pa je itak vedno med najvarnejšimi.Se pa moram efinitivno še odločit pa še v Ariel bom šla pogledat kaj je tam v akciji, ker na spletni strani imajo novičke junij-julij 2006[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




viv_ -> RE: Avtosedež... (29.8.2006 10:22:17)

Jaz mam avtosedež od 9 - 18kg. Tamala je med večjimi otroci, pa je še vedno komot v njem. Zdaj ga imamo že 2 leti in mislim, da ga bomo imeli še nekaj časa. Mi je pa super, ker otrok res komot sedi, varno, pa še za spat je udoben. Avtosedež "sedi" na sedežu zadaj kot priliman, res fajn občutek.

Ne vem no, tok enega dnarja gre za otroške cunje in ostale traparije, pri avtosedežih pa vedno taka razpredanja. To mi je pa res kos opreme, pri katerem mi je trapasto šparat! Saj upaš, da se nič ne naredi, ampak, kaj pa če se...




Antigona -> RE: Avtosedež... (29.8.2006 11:55:26)

Mi imamo tega za ta drug avto. Sedež je čisto ok, ga imam skoz v ta "ležečem" položaju, ker u bistvu sploh ni tolk ležeč, da bi reku da not leži, ima pač malce naklona, ni čisto raven. Žan v njemu ravno tako zaspi, glavo ponavadi nasloni na stran. No, včasih mu kinkne naprej ampak ni nič hudega.
Če se ti z nakum ne mudi, ga pojdi v trgovino pogledat in sprobat, potem pa dnevno spremljaj Baby centrovo stran, ker je bil ne dolgo tega na njihovi strani (samo za nakup preko neta - poštnine ne plačaš) malce več kot 33 čukov... Se ful splača gledat njihovo ponudbo danes v akciji. Sploh če se ne mudi...




tinatona -> RE: Avtosedež... (29.8.2006 12:46:26)

Hej!

Najprej vsem hvala za odgovore.

Viv, saj nočem šprata denarja na varnosti; zato sem mu tud kupila Romerja za prvi sedež. Zdaj pa imam še jaz svoj avto in bi rada imela dober sedež, samo ne morem si pa še enkrat 60000 privoščit; tako da kolebam med tem, ki je od 9-36kg, al pa enega od Maxi cosi. Cenovno sta v istem rangu; edino to je da če kupim Maxi Cosi (9-18) moram potem ko jih bo prerasel spet dva sedeža kupit od 15-36; če pa zdaj Romerja kupim, pa bom potem lahko samo enega.

Ma bom še malo prespala, potem bomo pa videli. Vam sporočim kako sem se odločila.

LP Tina




Stran: [1]