|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dokazovanje očetovstva
3.3.2010 11:00:08   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

meni je pa to čisto logično- morda pa želi imeti otroka sama in s tem, ko bo napisala da je neznan ne bo imela z moškim zaradi katerega ve, da ne bosta niti otrok niti ona imela nič od njega nobenih problema- in tole prikrajšanje za očeta je ena velika neumnost- če je moški idiot bo otrok veliko na boljšem.

Tudi za kasneje je veliko lažje, če ona spozna nekega normalnega partneja, ki bo prevzel vlogo očeta da ni dodatnih problemov. Poznam kar nekaj primerov, ko so ženske namenoma izjavile, da je oče ne znam, da so imele na koncu mir in srečo. In jaz jih stoprocentno podpiram


Pod tole se podpiše.

Vrtnica81 - nisem sigurna a mislim, da tudi če je očen neznan dobiš preživnino iz preživninskega sklada. Malo se pozanimaj.
Kljub temu, da so te nekatere popluvale dobro premislil, kaj boš storila, ker če je bodoči očka nevreden tega naziva je zate bolje, da je oče neznan.
Želim ti prijetno nosečnost in neboleč porod.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: dokazovanje očetovstva
3.3.2010 11:35:28   
vrtnica81
no edino gita10 me je popolnoma razumela in zadela bistvo. ostale pa ste itak samo pametne in nekaj brezveze glumite. To je pa res moja osebna odločitev zakaj ne bi ali bi otroku povedala za očeta in me ne morete ve na forumu obsojati in mi soliti pameti. Prosila sem vas samo da mi malo poveste kako vse skupaj poteka, kaj lahko najboljše potegnem iz vsega tega.

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

meni je pa to čisto logično- morda pa želi imeti otroka sama in s tem, ko bo napisala da je neznan ne bo imela z moškim zaradi katerega ve, da ne bosta niti otrok niti ona imela nič od njega nobenih problema- in tole prikrajšanje za očeta je ena velika neumnost- če je moški idiot bo otrok veliko na boljšem.

Tudi za kasneje je veliko lažje, če ona spozna nekega normalnega partneja, ki bo prevzel vlogo očeta da ni dodatnih problemov. Poznam kar nekaj primerov, ko so ženske namenoma izjavile, da je oče ne znam, da so imele na koncu mir in srečo. In jaz jih stoprocentno podpiram

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: dokazovanje očetovstva
3.3.2010 11:36:40   
vrtnica81
Detece mogoče boš tudi ti kdaj v življenju spoznala, da si nisi izbrala pravega moškega. NIkoli ne veš kaj te čaka v življenju, zato ne bodi tako ziher, da se tebi to ne more zgoditi.

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

meni je pa to čisto logično- morda pa želi imeti otroka sama in s tem, ko bo napisala da je neznan ne bo imela z moškim zaradi katerega ve, da ne bosta niti otrok niti ona imela nič od njega nobenih problema- in tole prikrajšanje za očeta je ena velika neumnost- če je moški idiot bo otrok veliko na boljšem.

Tudi za kasneje je veliko lažje, če ona spozna nekega normalnega partneja, ki bo prevzel vlogo očeta da ni dodatnih problemov. Poznam kar nekaj primerov, ko so ženske namenoma izjavile, da je oče ne znam, da so imele na koncu mir in srečo. In jaz jih stoprocentno podpiram


Vse lepo in prav, ampak to je najbrž vedela tudi takrat ko je dala noge narazen. Mogoče malo nesramno za kar se opravičujem.
Tudi ona je kriva če je otrokov oče bedak....saj ga je sama izbrala...in zdaj otroku to prikrivati in mu govoriti kakšen je je za mene poden...

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: dokazovanje očetovstva
3.3.2010 11:38:35   
vrtnica81
 
2violina hvala ti za podporo. Malo je takih, ene samo toliko brskajo po forumu da se dokazujejo kako so pametne, vsemogočne in nezmotljive. Pravim, nikoli ne hvali dneva pred nočjo in mogoče bodo tudi same kdaj občutile kako je, ko se ti v življenju vse podre...

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

meni je pa to čisto logično- morda pa želi imeti otroka sama in s tem, ko bo napisala da je neznan ne bo imela z moškim zaradi katerega ve, da ne bosta niti otrok niti ona imela nič od njega nobenih problema- in tole prikrajšanje za očeta je ena velika neumnost- če je moški idiot bo otrok veliko na boljšem.

Tudi za kasneje je veliko lažje, če ona spozna nekega normalnega partneja, ki bo prevzel vlogo očeta da ni dodatnih problemov. Poznam kar nekaj primerov, ko so ženske namenoma izjavile, da je oče ne znam, da so imele na koncu mir in srečo. In jaz jih stoprocentno podpiram


Pod tole se podpiše.

Vrtnica81 - nisem sigurna a mislim, da tudi če je očen neznan dobiš preživnino iz preživninskega sklada. Malo se pozanimaj.
Kljub temu, da so te nekatere popluvale dobro premislil, kaj boš storila, ker če je bodoči očka nevreden tega naziva je zate bolje, da je oče neznan.
Želim ti prijetno nosečnost in neboleč porod.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: dokazovanje očetovstva
3.3.2010 12:13:28   
Detece
Vrtnica oprosti, da sem te prizadela...sigurno nisem ena tistih uporabnic, ki pljuvajo po ostalih....
Vendar glede na to, da je bolje za otroka, da očeta ne pozna potem je oče najbrž res grozen....ampak tak je bil najbrž že prej...(upam, da ni šlo za kakšno silo)...
V kolikor si pa samo prizadeta iz strani očeta, pa vseeno mislim, da ima tako otrok kot oče pravico vedeti resnico...
kako in kaj je pa veš samo ti,....

Želim ti veliko sreče in zdravega ter veselega otročička.....

(odgovor članu vrtnica81)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: dokazovanje očetovstva
3.3.2010 13:36:56   
hektorina
Glej Vrtnica, so stvari, ki jih želiš deliti z ostalimi uporabnicami tukaj gori. Neverjetno se mi zdi, da ljudje pričakujejo veliko "virtualno" cartanje in odobravanje za vsako vprašanje. ko je človek zares v stiski najde odgovor drugje. In potem so globoko užaljeni, ko si nekdo "drzne" imeti svoje mnenje. Nič nimam proti tebi, vem pa, da je Detece samo izrazila svoje dvome in mnenje. Nihče pri zdravi pameti ti ne želi nič slabega. Zakaj le? Pa tudi iskrenih in točnih odgovorov ne gre iskati tukaj. Toliko... Tebi pa vso srečo!

Aja še moje mnenje. Čisto neobligativno! Ne povej mu, da bo oče. Ni potrebe. Ti ga poznaš in veš, da ne bo dober oče. Tvoj otrok si zasluži le najboljše. Pa čeprav boš za vso ljubezen vsaj na začetku sama. Ne morem mimo posta od Deteca... res je včasih bolje v življenju 2x premisliti. Sploh ob tako močnih in vseživljenskih odloćitveh, kot je ta, da imaš otroka.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: dokazovanje očetovstva
3.3.2010 13:56:05   
mateyka
ostale pa ste itak samo pametne in nekaj brezveze glumite. To je pa res moja osebna odločitev zakaj ne bi ali bi otroku povedala za očeta in me ne morete ve na forumu obsojati in mi soliti pameti.


no, daj povej, kaj zaboga glumimo. če že kaj, NE glumimo, a ne? jaz sem ti samo povedala, da SAMO zaradi preživnine ne bi navajala očeta kot neznanega ali znanega. in da če ga ne navedeš, ne more dedovat po njem (npr. če njegovi starši njemu (očetu) zapustijo hišo in je on potem lastnik - je ne more dedovat tvoj otrok). samo to.

in ne pričakuj, da ti bomo komentirale v širšem smislu, kot da vse upoštevamo, če pa ti samo drobtinco celote navržeš. in potem smo me "pametne".. user posted image
čist nerealno pričakovanje s tvoje strani imho.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 3.3.2010 13:59:54 >

(odgovor članu vrtnica81)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?