|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jesenska obutev
17.8.2006 12:44:02   
sanasan
kaj ponavadi kupite vašim malčkom?
moja ima sedaj ene tanke,lahke cicibanove supergice in ene zaprte čeveljčke (se mi zdijo skoraj pretopli trenutno -sem jih dobila spomladi)...avgusta je naenkrat vse prerasla...že cel teden premišljujem, če naj ji kupim še kake polsandalčke...ko se ji le ne bi nogice tako potile! user posted image pa tako spremenljivo vreme!!!
premišljujem še o gumijastih škorenjčkih za dež, pa ne vem, ali naj še kakšen mesec počakam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jesenska obutev
17.8.2006 14:20:13   
total
Tudi jaz bom mogla iti nekaj nabavit mu za obut,verjetno kar Nike teniske za jesen,pol pa škornčke.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jesenska obutev
17.8.2006 14:25:00   
Maxica
Joj, našemu dvoletniku pa tolk hitro raste nogica, da je joj. Smo že pri številki 24. Tako da zaenkrat ima za jesen take čeveljčke
user posted image ,

za bolj suho vreme nike copatke, približno take:
user posted image ,
bomo pa verjetno morali nabavit še ene Cicibanove (lani je imel take luštne za celo zimo, ampak so številka 23), pa še ene gumijaste škorenjčke, ki jih je lani tudi oboževal.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jesenska obutev
17.8.2006 14:30:26   
total
Maxica,mi mamo  tudi že 24,kje pa si nabavila ta prve,so ful luštneuser posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jesenska obutev
17.8.2006 15:11:39   
petraz
Letos bo prva jesen, ko bomo morali Anžetu kupiti čevlje tud za jesen... Še sama ne vem, kakšne mu naj kupim... user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jesenska obutev
17.8.2006 15:31:07   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: total

Maxica,mi mamo  tudi že 24,kje pa si nabavila ta prve,so ful luštneuser posted image


Oj, jaz več ali manj vse kupujem na www.superge.si . Tudi te. So res fajn, mehki in kompaktni.user posted image


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jesenska obutev
17.8.2006 22:48:39   
Bumblebee
Jaz prisegam na Cicibana. Trenutno ima sandalce, ki so zaprti, a imajo ob straneh luknice, da mu ni prevroče, če je pa toplo, pa mu nataknem poletne sandalčke.

Za jesen pa imamo ene gumjaste škorence za v dež (in za po borovnice in gobe na POkljuko), ter nizke zaprte čevlje.

Pozimi pa nekoliko višje gležnarje in podložene škorence.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?