|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BPD?
14.8.2006 13:53:35   
Anonimen
Kaj pomeni BPD v materinski knjižici? user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BPD?
14.8.2006 15:10:45   
Jančika_
Biparietalni diameter - premer glave.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BPD?
14.8.2006 22:18:17   
frrrr
mene je tut glede tega firbec matral... pa se nisem tolk potrudla, da bi šla mau pobrskat po netu... hvala za odgovor

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BPD?
15.8.2006 10:25:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika

Biparietalni diameter - premer glave.


oooo hvala user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BPD?
15.8.2006 11:57:30   
Strawberrie Cherrie
Se pravi ima moj miškolin pri 21tednih BPD 5.02cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BPD?
15.8.2006 13:14:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Se pravi ima moj miškolin pri 21tednih BPD 5.02cm



ja, sem tud sama potem gledala pa mi ni nič jasno user posted image , torej je imela najina user posted image  v 23 tednu BPD 4,37 user posted image  kakorkoli že, pravijo, da je najina pikica tako ali tako malo manjša v oklepaju piše (20+0)torej je to nekje primerno za 20. teden,...čakam samo, da mi še PDP spremenijo, ampak obseg pa to zagotovo ne more bit,...?? user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BPD?
15.8.2006 20:59:21   
urška76
Matejka, premer je, če si na sredini zamisliš pikico in čeznjo potegneš črto, obseg je pa večji, ker gre po obodu, se pravi okoli. Pa ne zamerit, samo, da si boš lažje predstavljala, se mi zdi, da ima veliko ljudi probleme z obsegom in premerom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BPD?
15.8.2006 23:03:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška76

Matejka, premer je, če si na sredini zamisliš pikico in čeznjo potegneš črto, obseg je pa večji, ker gre po obodu, se pravi okoli. Pa ne zamerit, samo, da si boš lažje predstavljala, se mi zdi, da ima veliko ljudi probleme z obsegom in premerom.



user posted image  ne, ne zamerim,...prav imaš malo sem se zmedla in mi ni bilo nič več jasno user posted image . Ok, malo sem blond, zdaj pa razumem ja user posted image

< Sporočilo je popravil matejka81 -- 15.8.2006 23:04:33 >

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BPD?
16.8.2006 9:13:47   
r1ta
Jaz sem imela vse te meritve opravljene na Nizozemskem, kjer domujem in je imela moja pupa v 19 tednu in 3 dnevih BPD 44,7mm. To je dolžina od ušeska do ušeska. Izmerijo pa še obseg glavice za kar je tu okrajšava HC in je imela moja pupa 173,1mm. Prav tako izmerijo še obseg trebuščka in še cel kup stvari. Po vseh teh meritvah pravijo, da bo imela pupa bolj majhno glavico, kar je nadvse ugodno za porod.
Torej Matejka81 nič se sekirat, četudi ti ne prestavijo PDP bo vse vredu. Boš pač malo lažje rodila.user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?