|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nasvet prosim
5.8.2006 22:26:31   
tanja75
Joj spet moram našemu user posted image kupit nove čevlje, copate za v vrtec in doma. Noga mu rase res hitro. Zdi se mi, da sem non stop v cicibanu. Niti dva mesca niso rabljeni.

Kolko večje čevlje kupite ve za vaše user posted image ?  Naš ima trenutno nogico 22,5, če mu kupim 23 bo kmalu treba nove, 24 se mi zdi preveč velika. Ne vem no.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nasvet prosim
5.8.2006 22:43:01   
sanasan
joj, jaz sem tudi ugotovila, da ji moram vse menjati...
meni je ena prodajalka v cicibanu rekla, da čeveljčki naj ne bi bili preveliki, če lahko normalno hodi t.j.če sprednjega dela čeveljčka ne spodviha oz.drsa z njim ko hodi... a je razumljivo, kaj sem hotela povedati?
jaz sem bila v podobni situaciji pred poletjem in sem se odločila za večjo številko, je normalno hodila in tekla...

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nasvet prosim
5.8.2006 22:46:58   
Anonimen
Poskusi še kakšno drugo znamko.
Številke se med znamkami razlikujejo; mogoče kje ujameš 23 in pol user posted image .

(odgovor članu tanja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nasvet prosim
5.8.2006 22:51:26   
lol
Sedaj ima ciciban nove ,izboljšane copate in tanši podplat.Tako da če boš kupila 23 bo čist uredu,pa še ful ji bojo prevelike
aja,to mi je prodajalka v Lj-btc povedala,vprašaj pri vas o tem

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nasvet prosim
6.8.2006 0:19:06   
dix
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Poskusi še kakšno drugo znamko.
Številke se med znamkami razlikujejo; mogoče kje ujameš 23 in pol user posted image .


23,5 ima Nike, samo pol do 25 nema ništa user posted image  pa je naš ravno prerasel 23,5 pa sem morala fehtat pri kolegici supergice dokler mu ne zraste nogica do 25, čez kak mesec bomo šli nazaj na naše stare nike.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nasvet prosim
6.8.2006 21:22:05   
noe
Naš ma tud copate še 23 od Cicibana,ravno tale teden pa sva kupla čeveljčke  na dva ježka kar 24,  ker ni  velike razlike pa še celo jesen mu bodo prav,tak da sem kake tri mesece rešena pred Cicibanu,upamuser posted image

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?