|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   korošice kje ste
3.8.2006 11:40:36   
SPOKY
kako je z pregledom nuhalne na koroškem. baje je v velenju? ima kdo kako telefonsko številko?
kaj pa v mb? dr. Pušenjak?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: korošice kje ste
4.8.2006 9:21:40   
daca
Pozdravljena Spoky!

Jaz sem bila na nuhalni v Bolnišnici SG pri dr. Lužniku (ima licenco). Pokličeš v ginekološko ambulanto, kjer te vežejo direktno k dr. Lužniku in se dogovoriš za termin. Pregled je bil (zaenkrat) še zastonj, ker se bolnica še ni odločila glede cene pregleda.

Lp!

(odgovor članu SPOKY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: korošice kje ste
4.8.2006 11:29:31   
Strawberrie Cherrie
Drgač dr.Lužnik dela tudi v Mariboru - super ginekolog prava FACA

(odgovor članu daca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: korošice kje ste
4.8.2006 11:40:50   
klavdyk
hojla
a da se v SG bolnici tut da naredit NS-nisem vedla

(odgovor članu SPOKY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: korošice kje ste
4.8.2006 13:51:55   
yennika
NS dela tudi dr. Krištoflc Frenk v njegovi ambulanti v Ravnah. Stane pa okoli 12 jurjev!
Zraven lahko pripelješ partnerja in res si vzame čas.Je zelo zanimiv!

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: korošice kje ste
4.8.2006 21:39:22   
frrrr
pa ima Krištofelc licenco za izvajanje NS?

sama sem NS opravila v Lj, ker mi je tu bližje... se sploh nisem kaj pozanimala kako je s tem na Koroškem.

vlk zdravih otrok vsem, ki se odpravljate na pregled...

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: korošice kje ste
4.8.2006 22:37:16   
Samoyedka
Jaz sem tudi delala NS pri dr.Krištofelcu, ki naj bi imel licenco kolikor vem. Stane pa 10.400 sit. 

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: korošice kje ste
5.8.2006 11:03:13   
dinozaver
Ne razumeme vas user posted image

Kaj vam to ne naredi kr vaš-a g.???
Js hodim v Sg. k dr. Georgievi in ona mi vse opravi, je pa res da sn ji mogla plačat za to 10.000 sit, ker je privat.

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: korošice kje ste
5.8.2006 11:07:01   
piscancek
Oprosti dinozaver, ampak njej pa ne bi dovolila več da se me sploh dotakne.
Zame je navadna packa.

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu dinozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: korošice kje ste
5.8.2006 12:10:35   
yennika
ZAME ISTO!Packa ta prava, pa še žleht povrhu!Fuj!
Delam v zdravstvu in preveč vem o njej!!Včasih to ni najbolje!user posted image

Sicer pa kakor za koga.

Ja, dr. Krištoflc ima licenco za NS. Sicer je to čisto navaden UZ oz. meritev, ki ga lahko in zna opraviti čisto vsak G. Pomembno je potem izračunati razmerje, glede na starost matere, meritev svetline, nosno kost.....Tu pa pri nekaterih G nastene velik problem. Sem slišala da na Fontani delajo NS, ampak je odčitat ne znajo. user posted image In izvide nosijo potem nosečnice drugim G!
Tudi v SBSg še nimajo licence za to- vem iz prve roke.Sicer jo naredijo-naj bi jo vsaki njihovi nosečnici zastonj.Samoplačniško pa ne delajo. Direktor ne da dovoljenja!Bedak!

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: korošice kje ste
5.8.2006 14:14:44   
Samoyedka
Zanimivo glede izračuna razmerja- ko je meni dr.K.delal NS, jo je izmeril, potem pa enostavno vnesel podatke (mojo starost, prva nosečnost, velikost NS, pa verjetno še kaj) v en programček do katerega je prišel preko neta...in kabum, program je vse naredil naprej! Jaka ti je umetnost...ampak očitno eni še tega niso sposobni- žalostno. Ali pač ni interesa zgleda. Za Fontano sem pa še tolk bolj presenečena, ko majo pa take strokovnjake, pa managerske zdravniške za 300 jurjev delajo itd., pol pa tega ne znajo odčitat. Ah ja...
A katera slučajno ve, kako je z EA v SG zdaj še v avgustu, glede na to, da so verjetno anesteziologi na dopustu? Sicer pa ne vem kaj se sekiram, mali bo itaq verjetno tja do septembra bivanje v bušiju podaljšal user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: korošice kje ste
5.8.2006 17:55:14   
dinozaver
Pozdravček!

Kaj pa tej se govori takega o njej???
Naj mi že kdo pove.


< Sporočilo je popravil dinozaver -- 5.8.2006 17:56:27 >

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: korošice kje ste
5.8.2006 22:09:00   
urši*
men je ns delal Lužnik, takrat še v Mariboru, sem skos hodla v mb k njemu, pa tud rodila sem tam.Lužnik je itak full uredu, pa v mb porodnišnici so tud bli vsi vredi...georgijeva pa... men ni bla vredu, pa tud pravli so mi že svašta o njej... jo pa po drugi strani ene full obrajtajo...
lp

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu dinozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: korošice kje ste
6.8.2006 13:36:00   
yennika
Samoyedka, tudi avgusta so anesteziologi normalno na delovnem mestu, v polovični zasedbi-sama delam na anesteziji.Tudi edk se normalno pikajo, tudi ponoči. Vsak dan je poleg dežurnega anesteziologa še en v pripravljenosti, za vsak slučaj, če v tem času ko kličejo iz porodne za edk dežurni anesteziolog kaj nujnega dela( je v operacijski, šoku, reanimaciji...). Takrat se v službo pripelje dodatni dr.Tako da ni panike. EDK dobiš kadarkoli.


A drugače si pa podpisala izjavo?

Lp

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: korošice kje ste
6.8.2006 13:46:29   
Samoyedka
Yennika, hvala za odgovor, si me potolažila. Izjavo sem podpisala že meseca maja na MŠ v SG. Imamo zgleda vsaj to poštimano na Koroškem, glede na to, da jim menda v Ljubljani ne nudijo EA 24 ur na dan, pa imajo ziher mali milijon več anesteziologov kot pa mi. Eno osebno vprašanje user posted image : a si hodila v SG v zdravstveno? Jaz sem jo končala '98, mogoče se poznava - itaq je pol mojega klasa v bolnici ali na reševalni!

Meni so zadnje cajte ful všeč vremenske napovedi: nad naše kraje prihaja hladnejši zrak itd.- jupi user posted image . Tisti, ki pa grejo na morje, pa verjetno niso tak srečni...  


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: korošice kje ste
6.8.2006 18:10:27   
Strawberrie Cherrie
Uf,vidim, da nas je kar dosti :) Sicer pa - kar se tiče Giorgijeve - sicer mi je ljubši Lužnik, vendar tudi z njo nisem imela slabih izkušenj...jaz sem se k Lužniku prestavila izključno zato, ker mi je bil bližje v Mbju (kraj študija) - potem pa nekak nisem mogla uskladit urnike, in mi je pač v mbju bilo lažje iti k ginekologu....drugače se mi je pa z njo zmeraj dalo vse lepo zmenit, vedno je bila prijazna in ustrežljiva, drugače pač nisem nek zahteven pacient in o njej ne znam povedat kaj slabega, kvečjemu prej kaj pozitivnega, imam z drugimi dr. iz sg bolnišnice precej slabše izkušnje - predvsem z obsedenjostjo rezanja slepiča user posted image user posted image user posted image ... tako da tudi mene ZELO ZANIMA zakaj je potem prava packa???

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: korošice kje ste
8.8.2006 8:28:20   
klavdyk
jaz sem tut bila prvo pri Georgievi. brez komentarja.
a mogoče kaj veste za NS pri dr.Pekličevi v MBju, naj mi katera kaj pove-kako je

lep sončen dan

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: korošice kje ste
20.9.2006 14:08:21   
lilka
Helou korošice!

Meni pa zaj čisto nič ni jasno,user posted image verjetno mislite Krištoflca maljšega, ker jaz sem pa v Radljah pri tastarem Krištoflcu. Pa je prijateljica že tako daleč, pa ji nič ni rekel glede nuhalne, pa sploh se ga ne upa vprašat, ker se menda dere ko krava, če kaj hočeš, kaj šele menda se dere in krili, če kadiš med nosečnostjo, ali če se preveč zrediš tudi,jaz samo čakam, da me bo vprašal in me nadrl. Zdej pa sploh ne vem, a naj ga vprašam za nuhalno(zdaj sem 9 tednov in pol) al naj ga ne, če me pa vsi strašijo pred njim, vaše pohvale zgleda res grejo ta maljšemu.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: korošice kje ste
20.9.2006 14:30:40   
klavdyk
lilka,
sej za nuhalno ni treba, da tvoj G ve. no prijaviš se tk lahk h komu hočeš. ful hvalijo dr. Pušenjaka v Lj, sama sem bila sicer v mbju pri dr. Pelkčevi- tut fajn. pač NS je skor povsod treba plačat okol 12.000. za sg ne vem. js sn prvo hotla v sg pa mi je avg rekla, da je Lužnik na dopustu. ne vem pa a ima on licenco.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: korošice kje ste
20.9.2006 14:50:29   
Snorklja
Hojla Korošice!

Je kakšna user posted image  med vami. Jaz osebno bi zelo rada hodila na kakšno vodeno vadbo za nosečnice na Koroškem, pa nas je očitno premalo ali pa smo neorganizirane in potem ni nikjer nič.

Če je še katera za, se lahko zmenimo in kje zrihtamo.
Kaj pravite? Ste za malo user posted image user posted image , ali ste bolj user posted image  sorteuser posted image .

LP,Snorklja & user posted image .

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: korošice kje ste
20.9.2006 18:36:21   
frrrr
lilka, če si v dvomih ali te kakorkoli skrbi, ti priporočam nuhalno... opravijo jo itaq kje drugje... vsaj meni je moj G v LJ dal nekaj telefonskih, kjer opravljajo NS - ko dobiš une številke na papirju kakšna je verjetnost za trisomijo, se veliko bolje počutiš. vsaj mene je zelo pomirilo dejstvo, da je verjetnost minimalna...
ti pa priporočam, da zamenjaš ginekologa asap - men se kr obrne, ko se spomnem na Krištofelca - že ko je bil na Ravnah, je bil star kot Peca, pa samo drl se je na vse... ne vem kaj še sploh dela v medicinskih vodah user posted image

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: korošice kje ste
21.9.2006 12:17:12   
lilka
A tako je nisem vedela, se pravi, če me bo zanimalo se kar sama dogovorim, ni treba njemu nič vedet. Sej prav zaprav sploh ne vem če bi šla, ker me nič ne skrbi, bom še razmislila. No ,do mene je bil do sedaj gospod Krištofelc zelo prijazen in sem kar zadovoljna, če bi se me dovolil nadreti bom takoj vzela kartoteko, se pa povsem strinjam da je za penzijo, sam standard kot drugod, primankuje ginekologov.
Snorklja, jaz sem sicer bolj lene vrste, sam bi se že potrudila in pridružila, če bi blo kje kaj oragnizirano, bi že meda privlekla svojo leno rit do tja, ker malo se pa morem potrudit vsaj zdaj v nosečnosti, če se že drugač ne.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Kontracepcija
Miška2006

Katero kontracepcijsko sredstvo uporabljate?

Kontracepcijske tabletke (32%)

Maternični vložek (navaden) (2%)

Mirena (10%)

Kondom (23%)

Kontracepcijska pena, krema, gel (0%)

Drugo (34%)


Število vseh glasov: 448

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!