|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še ena nosečnica...
26.7.2006 12:09:35   
PIKA86
Najprej en lep pozdrav vsem na forumu....user posted image

Zdaj sem se tudi jaz pridružila vsem srečnicam tega sveta... Sicer sem noseča 11 tednov, ampak sem se spomnila tega forumu ŽAL šele danes.

Potrebujem pomoč, včeraj sem slišala od ene kolegice, da se nosečnice nesmejo barvati lase, a je to res? Sicer nerazumem zakaj, ampak... Nebi rada spet klicala G., ker jo za vsako malenkost nadlegujem, ker sem prvič noseča in me zanimajo vse stvari povezane z malim malčkom in nosečnostjo....

Zato bi vas vljudno prosila, če kaj veste o tem, a je to res, če mi lahko katera odgovori na to vprašanje...

Za odgovor in prijaznost se vam vnaprej zahvaljujem in vas vse lepo pozdravljam!

HVALA! 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še ena nosečnica...
26.7.2006 12:14:11   
eva1
Najprej čestitkeuser posted image user posted image user posted image !
Ja seveda si lahko barvaš lase-sicer ni priporočljiv peroksid, ampak navadna barva naj nebi škodila, vsaj tako sem jaz zasledila v literaturi! V prvi nosečosti sem se redno barvala, prav tako sedaj!

(odgovor članu PIKA86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še ena nosečnica...
26.7.2006 12:19:05   
siniti
pika86... mislim da barvanje las ni škodljivo... čeprav sem tudi jaz že nekaj slišala... ne vem mislim da če bi bilo res škodljivo, bi nas na to opozorili, kot npr. pri cigaretih... vsaj na škatli bi pisalo da je barvanje skodljivo za nosečnice in plod...user posted image  edino ko se barvaš se daj nekje na odprtem da ne vdihuješ hlapov od peroksida... saj ko pomisliš, kaj pa potem delajo frizerke ko so noseče? ne hodijo v službo?user posted image

LP in prijetno nosečnost ti želim...

(odgovor članu PIKA86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še ena nosečnica...
26.7.2006 12:24:30   
*pepelka*
user posted image user posted image user posted image user posted image želim ti lepo nosečnostuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PIKA86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še ena nosečnica...
26.7.2006 12:43:52   
barrbara
user posted image user posted image user posted image  čestitam!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še ena nosečnica...
26.7.2006 12:48:12   
x_srečka_x
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image
Lase pa si lahko pobarvaš user posted image

(odgovor članu barrbara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še ena nosečnica...
26.7.2006 13:16:37   
Minkaa
čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še ena nosečnica...
26.7.2006 14:35:58   
PIKA86
NAJLEPŠA HVALA VSEM ZA ČESTITKE IN ZA ODGOVOR!

(odgovor članu PIKA86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še ena nosečnica...
26.7.2006 15:01:31   
jezika
SEVEDA SE LAHKO POBARVAŠ, SAJ TO NI POMEŠANO S KRVJO, BARVA NE PRIDE V KRI, DA BI LAHKO KAKOR KOLI ŠKODOVALA T5VOJEMU BEJBEKU. RES JE DA NI FAJN DA SE FULLL BARVAŠ, KER NEKATERIM POL MALO BOL LASJE IZOPADAJO AMPAK SO REDKI PRIMERI. NOSEČNICA MORE TUDI ZA FRIZURO SKRBETI. JAZ SEM SE REDNO BARVALA, PA MI NI NIČ. NEKATERI TO GOVORIJO SAMO ZARADI TEGA KER MISLIJO DA SO PAMETNI, POL TI PA NAŠTEVAJO VSE NE SE BARVAT, NE TO JESTI, NE TO PITI, NE SE KOPAT NE HODITI... JA KAJ POTEM NOSEČNICA LAHKO??? DELAJ KAR TI JE ZA DELATI, PRAV PA JE DA SE POSVETUJEŠ. NOSEČNICE SMO NAJLEPŠE MAR NI RES?user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
26.7.2006 15:50:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jezika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Še ena nosečnica...
26.7.2006 17:48:41   
Anonimen
pika dobrodošla!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
26.7.2006 18:12:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Še ena nosečnica...
27.7.2006 5:45:26   
zaljubljena23
user posted image user posted image Čestitke, kolikor vem barvanje ni škodljivo

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Še ena nosečnica...
27.7.2006 8:15:01   
Geja
ČESTITKE user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Lase pa si lahko barvaš.... tudi jaz grem ravno drug teden k frizerju...

Torej če sem prav izračunala si FEBRUARČICA user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Jaz sem namreč tudi februarčica...

LEpo user posted image  ti želim...

čau,čau
Geja

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




imunski sistem
Lelly28 RR

ali otrokom dajete prehranska dopolnila za bolši imunski sistem?

da (11%)

ne (67%)

občasno (22%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!