|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojstni dan?
25.7.2006 9:43:25   
Maxica
Čez 14 dni mi praznujemo drugi rojstni dan, pa sem začela mal tuhtati, kaj naj našemu korenjaku kupiva z možem. V bistvu ima igrač ogromno, saj mu kupujemo sproti, če kaj takega vidimo in se nam zdi, da se bo z njimi igral. Za oblečt ima tudi vsega. Tako da sploh ne vem. Sama pri sebi sem tuhtala, da bi mu pa kr na njegov račun nakazala pač določen znesek denarja. Ko bo velik, mi bo še hvaležen za touser posted image , ampak nekaj bi mu pa vendarle rada poklonila. Torej, kaj ste vi kupili za otrokov 2.rojstni dan?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 9:46:41   
CUKRČEK
Midva sva ji kupila Peg peregov štirikolesnik na akumulator, ker je nora na vsa prevozna sredstvauser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 9:54:33   
nuala
Jaz sem ugotovila, da so darila za rojstni dan pri tako malih, precej nepomembna. Do 3 let se nekako niti ne zavedajo kaj se dogaja. če pa so družabni, jim je všeč zabava + torta.

Sem pa jaz mojemu kupila veliko kmetijo od Lego-ta, ko je bil star 2 leti. S tem se je res veliko igral in se še igra.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 10:18:54   
BLAŽIKA
Tudi mene zanima kaj kupiti 2 letnici?

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 10:24:16   
srki
Mi smo našemu kljub drugim igračam kupili bager v malo večji izvedbi.

Pa saj imajo današnji otroci vsega preveč. No, vsi ravno ne, večini pa nič ne manjka.


(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 11:40:17   
muha1
Mi smo našemu kupili Duplo vlak. Sedaj pa je zanimiv že naši enoletnici. Potem smo še dopolnjevali s kmetijo, z gasilci... Pri nas so te kocke user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 11:43:12   
Naty*Taja
A ni lepo, če mu pokloniš prečudovito zabavo?!
Naš ima tudi igrač za v kontejner metat, pa sem opazla, da več ko jih ima, manj so zanimive user posted image ! , pa še od obiskov dobi ponavadi igrače za darilo. Za oblečt tudi ima dost, tak da sem jaz kr rekla, bo dobil pa zabavo, dokler sam ne bo znal povedat, kaj točno bi imel. Sej tudi to ni poceni, če povabiš tistih par ljudi (babice in dedki pa strički in tetke z bratranci in sestričnami) na kak prigrizek in tortico.
No tak da midva mu direkt za rojstni dan podariva zabavo!
Ko bo pa večji se bo pa sam odločil, kaj bi rad imel in mu bomo takrat izpolnili kakšno gorečo željo !user posted image user posted image  

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 11:44:10   
Jančika_
Midva mu po moje ne bova nič kupila, bova pa naredila zabavo. Darila bo pač dobil od drugih.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 11:52:33   
Mikica
Midva sva mu kupila bager in kamion, ker je nor na gradbeno mehanizacijo, pa je bil zelooooo navdušen (kar cvilil je od navdušenja user posted image ) in zdaj res kar naprej koplje in odvaža zemljo user posted image . Od drugih je letos dobil večinoma oblačila in denar.
Nisva si mislila, da lahko dveletni otrok pokaže tako navdušenje.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 11:53:55   
Hanna M.
babici sta prispevali denar, jaz pa sem potem nakupila stvari, ki smo jih še potrebovali za na morje (kopalke, rokavčke), oblekco, pidžamo, bodye, midva z možem pa sva dodala še za hlače, spodnje hlačke, dve pravljici, zmaja in TOBOGAN. Vse smo lepo zavili in darila razdelili med družinske člane, da ji je vsak čestital in darilo izročil.
Povabljenci (trije otroci z mamicami in očki, 2 teti in bratranec), so prinesli (prstne barve, sestavljanko "živalske družine", nekaj stvari za oblečt, poletne usnjene opanke (smo povedali, da to še rabi) in nekaj drobnarij (milni mehurčki, žogica, okvir za fotografijo, nogavičke).
Seveda je imela torto in vrtno zabavo, kjer smo spuščali zmaja, se igrali na toboganu in v peskovniku, ter se šli družabne igrice. Od daril so ji bili najbolj všeč rokavčki in tobogan. Seveda tudi o zabavi še kar govorimo, čeprav je minilo od nje že dva meseca.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bog, daj mi pogum, da spremenim stvari, ki jih lahko, daj mi moč, da sprejmem stvari, ki jih ne morem spremeniti in modrost, da ločim to dvoje.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 11:55:22   
Tejči
Mi se imamo sicer cas razmisljat-do oktobra, ampak ima pa res vsega dovolj oz. prevec. Mislim, da bo od naju dobila tortico, pa slikat se bomo sli, pa nekaj otrockov bomo povabli, da se bodo igrali in bo po moje cisto fajna zabavicauser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 12:17:41   
KIRA
jaz sem prodala enih par stvari - sicer mi jemičken žaluser posted image , ampak drgač ni šlo, da sem ji lahko kupla uno podmornico, ki je bla v akciji. tako napihljivo z žogicami. ker smo meli en šotorček za 1,5 jurja, pa mu je palce zlomila. pa je blo treba najt neko nadomestilo. se je tko rada skrivala not!! user posted image user posted image komi čakam, kako bo pogledala! upam, da ji bo všeč.
babi sem pa šla oz. mož je šel - ker je njegova mama, mal "gnjavt", pa je reku, da punci še nimata peskovnika. tako da je financirala še en pekovnik-školjko.

se moram pač znajt, če nam pa tako škripa... bom tud našo babi probala mal dregnit - če ne za drugo, vsaj za 2 vreči peska. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 12:29:50   
Ezi
Tudi midva nisva želela kupovati igrač, čeprav je potem le dobil nekaj avtomobilčkov, ki jih nikoli ni preveč, vzela pa sva mu sedež za na kolo in čelado.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 21:15:52   
Anonimen
Dobil je svoj kasetofon, s katerim hodi spat. Je pa takšen, da tudi če mu pade iz rok, se mi ne bo kaj hudega zgodilo. user posted image  Pa še karaoke se lahko igramo, tako da sem mu prebrala pravljico in se posnela in mu ati potem predvaja pravljico, če je preveč hudo in joka, ko gre spat.

(odgovor članu Ezi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 21:44:18   
andrejaz
Naš korenjak bo praznoval drugi rojstni dan šele čez dober mesec. Sva pa mu nekaj dni nazaj kupila ta pravo majhno kolo - 12 colsko. Zaenkrat imava še skritega v kleti. Je pa prav užival v vožnji po trgovini ko smo ga sprobavali preden sva ga kupila. Mogoče se sedaj v jeseni še ne bo veliko vozil z njim, spomladi pa sigurno bo.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
25.7.2006 23:37:57   
frutka_
Mi2 sva malemu za RD kupila tricikel in piknik z baloni pa s tisto ognjemet svečko in krasno trotico. Dobil še je rdeči traktor s prikolico, knjigice, oblačila, sete za peskovnik, naslonač iz Ikee, kosilnico, pručko za k umivalniku, ...in še in še...
Mali je čisto paf od RD-jev, ker smo vsi na kupu. Najprej mož, potem ena babi, botrca, on in še jaz.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
31.7.2006 14:35:17   
Anja167
Naš je od prababice dobil kolo (trikolesnik, kar iz Mercatorja), pa je tako ponosen, da se vozi z glavo skoraj vznak. To je bil res zadetek v polno. Jutro zatem, ko ga je dobil, je šel najprej v pižami na kolo. LP.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
31.7.2006 23:09:43   
krajnci
Zakaj ne nekaj lesenega, didaktičnega, nekaj s čimer se bo še dolgo časa igral?

http://www.les-kra.si/sl/informacija.asp?id_meta_type=71&id_informacija=469

Lepo praznovanje!

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
8.8.2006 10:40:47   
Miško
Hi

o tem, kaj kupiti našemu piškotku za rojstni dan sem tudi jaz razmišljala že pri prvem rojstnem dnevu. Ker pa je igrač in oblek imel cel kup (dobi jih od moje sestrične, ki ima dve leti starejšega sina), sem se odločila, da mu ne kupim nič v hm ... hardweru, ampak, sva si s tatijem vzela prost dan v službi, pa smo jo vsi trije mahnili na izlet. Bil je sončen oktoberski dan, pa smo šli na morje, se sprehajali, tati, ki je navdušen pilot, nas je seveda popeljal z letalom (to je blo bolj za tatija kot za Matijo, ampak se ni Matija nič pritoževal), zvečer smo šli še na eno večerjo v mamino najljubšo restavracijo (to je bilo sicer bolj za mamo, ampak saj sem ga jaz morala rodit, a ne) in potem domov. No, po tem rojstne dnevu sem prišla do sklepa, da je največ, kar lahko podariš svojemu otroku, podariš čas in pozornost in ... zadovoljne starše, ki se imajo radi. Smo pa potem v soboto naredili še party za žlahto in je dobil cel kup plastik fantastik in oblek. Pa sem si najbolj zapomnila darilo od none, napisala mu je pesmico o njegovem prvem letu, sem jo shranila, jo bo lahko prebral, ko se bo naučil brati, pa še kdaj kasneje, če bo hotel. Pa darilo od štiriletnega Gašperja - trobento, ki jo je sam izbral in zavil, pa mu je bila potem na koncu rojstnega dneva tako všeč, da jo je kar nazaj domov odnesel user posted image

Tako, da bo tudi letos nekaj v tem smislu, brez hardwera...

OK, druga interpretacija je pa tudi to, da sem škrta user posted image


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
15.8.2006 22:08:37   
Rožica I
Kako lepo si napisala, Miško user posted image !
Verjetno je res nepomembno za otroka samega kaj mu kupiš, saj se včasih razveselijo navadnega plastičnega pokrova, kakšnega kamenčka, raznorazne drobnarije..pač odvisno od trenutka in vzdušja. Mi smo našemu, na mojo željo, kupili kar precej velik tobogan (živimo pa v stanovanju, tako da...). Res ga še zdaj uporablja, meni pa se blede, ko ga moram nonstop premikati, da lahko hodimo mimo
Včasih pozabimo na otroka samega, ko iščemo darila zanj, ker ga želimo materialno "preskrbet"... Midva s tamalim, nosiva na tone storžkov, kamnov.. domov, ki jih potem skupaj barvamo (včasih cela širša družina!) in ob tem se meni "stiska" ritka od sreče, ker smo v tistih trenutkih vsi tako srečni in tudi odrasli takrat dihamo enako kot otroci user posted image .   Dosti barvanja vsem,  Rožica

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj ste kupili svojim otročkom za 2.rojst...
30.8.2006 19:25:24   
Mojca20
Jaz sem ugotovila, da so darila za rojstni dan pri tako malih, precej nepomembna. Do 3 let se nekako niti ne zavedajo kaj se dogaja. če pa so družabni, jim je všeč zabava + torta.


Se popolnoma strinjam!

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?