|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dimenzija jogija
24.7.2006 20:07:07   
pinkiponki
Zanima me, katera je naslednja dimenzija jogija od 140x70? A je to že 180x90, a se da še kakšno vmesno dobiti, a katera kaj ve o tem??

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dimenzija jogija
25.7.2006 8:30:39   
BarbaraO
Zelo na pamet odgovarjam, ampak mislim, da je naslednja standardna dimenzija 160 x 80. Za ostale ne vem, mislim pa, da so potem že po naročilu. Vseeno preveri pri uradnih prodajalcih.

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dimenzija jogija
27.7.2006 12:55:43   
Mimi*
http://www.odejca-sp.si/accessories.html

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dimenzija jogija
27.7.2006 16:07:11   
Tadeja
Kolikor je meni znano, je zadnja od malih, dimezija 70x140, potem pa je že 80x190 oz. 90x190 itn.  Vmesne mere so vse po naročilu.

Sama sem iskala malo boljše ležišče za posteljico, ki je včasih pripadala meni in sem jo obnovila, da bi lahko še moja hčerka spala v njej in je velikosti 155x65cm. Si lahko misliš, da verjetno res nisem dobila standarda, ampak sem morala naročiti po meri. Vzela sem ležišče iz pene LUNA pri Doma-ku iz Mirne na Dolenjskem  http://www.doma-ko.si/  . Otrok spi zelo dobro in meni se zdi vseeno boljše kot vzmetnica, ki ima votlo jedro in je ponavadi zelo prašno dojemljiva. Sploh če gledaš baby vzmetnice. Cena je bila dobrih 23.000,00 sit, vendar mi ni žal, če računam, da bo v tej posteljici spala lahko tudi več kot deset let. 

Seveda pa je vse odvisno od tega kaj iščeš in koliko si pripravljena reskirati. Če želiš, ti lahko posredujem še kakšen bolj določen podatek.

_____________________________

Bila sem topel veter svetlozelenih poljan
in kot žrebe brez vajeti ujeto v sončen dan.
(Saša Vegri)

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?