noče jesti (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


renatar -> noče jesti (24.7.2006 17:27:17)

Pozdravljene vse mamice... Upam, da vaših malčkov ne matra preveč ta vročina.. Imam eno vprašanje...Do dveh mesecev je naša deklica jedla tako kot nora, zdaj pa kar naenkrat skoraj n ič več. Za vsak obrok se moram namučit, da spravim kaj vanjo. Ne vem pa zakaj, mleko je enako, ona pa enostavno noče ali ne more več jesti. Razmišljala sem že, da je mogoče to zaradi vročine???Prosim vas za nasvet, vsak bo dobrodošel... Ker še samo jokamo...




Luns -> RE: noče jesti (24.7.2006 17:37:53)

A ji daješ kaj za pit, naš se ni hotel dojit če je bil žejen torej sem mu dala prekuhano vodo najprej, potem pa je jedel. Je imel pa tudi jih ima še vedno nekej dni ko je jedel čist minimalno pa še to s težavo. Saj bo minilo. Lp




renatar -> RE: noče jesti (24.7.2006 17:45:36)

Hvala za odgovor...Ja, pije pa rada hvala bogu, samo jesti noče skoraj nič... Sem že razmišljala, da bi menjala hrano, vendar do sedaj je bila ta vredu...




lolipop -> RE: noče jesti (24.7.2006 22:44:50)

Tko kot je rekla Luns, najprej pit, pol pa jest. Če torej pije, potem ni problema. Najbrž ni lačna zaradi vročine.




renatar -> RE: noče jesti (25.7.2006 14:11:49)

Hvala za odgovor. Smo bili danes pri zdravniku, pa je že zelo slabokrvna zaradi pomanjkanja hrane... V četrtek imamo spet kontrolo. Upam le, da bo začela jesti, drugače bo hudo...




Anonimen -> RE: noče jesti (25.7.2006 14:20:59)

Mogoče ji je prevroče v tvojem naročju? Jaz svojo sicer dojim in ko je vroče, ni šanse, da jo podojim v naročju.Ponoči ni problema, ko je hladno, ni problema, a ko je vroeč (npr. danes), se samo dere.
Če jo dam na posteljo na hrbet ali bok, tako da se mene fizično ne dotika, potem pa je in je in je...  Mogoče bi  jo poskusila nahranit tako, da leži, samo vzglavje ji nekoli vzdigneš, da lažje požira?




Darči76 -> RE: noče jesti (25.7.2006 15:11:14)

Če noče jesti, ji je gotovo vroče. Tudi mi smo meli podoben problem. Zjutraj in zvečer oz. ponoči je papcal kot za stavo, čez dan pa samo jok.
In smo zaposlili očija, da nama je s pahljačo delal veter [sm=smiley20.gif]. Pa je šlo malo bolje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image].
Sicer ji pa daj dovolj za pit.




renatar -> RE: noče jesti (30.7.2006 18:12:40)

hvala vam vsem za vzpodbudne besede...Naša deklica je danes boljše razpoložena in je že malo več pojedla. ne vem, mogoče je bila res kriva vročina... Jutri pa bomo spet dali kri in bomo videli kako je. Sicer pa vsem želim, da se imate karseda najlepše s svojimi malčki.:)




Stran: [1]